Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beépíthető gázos sütője van valakinek? Panelben!! fórum

Beépíthető gázos sütője van valakinek? Panelben!! (beszélgetős fórum)


3. idunu (válaszként erre: 1. - Juci70)
2014. júl. 8. 09:26

Miért szeretnél gázosat? A villany sokkal jobb (mindkettőt használtam már)

+ ha esetleg a gázt arrébb szeretnéd tenni, akkor gázterv kell, engedélyeztetés stb. - macera és nagyon sok pénz.

Nekünk most gáz főzőlap van (ott hagytuk, ahol kellett), és így a villany sütőt külön be tudtam építtetni ahová szerettem volna - ráadásul kézmagasságban van, nem kell hajolgatni stb.

2014. júl. 8. 09:23

A beépíthetővel nincs tapasztalatom, nekünk szabadon álló gáztűzhely volt, de úgy, hogy mellette ért véget a konyhaszekrény (kb 5-7 cmre), ott volt egy bútorlap, és oda volt beállítva a hűtő a pult alá. Azaz majdnem beépítve :) Tehát hűtő-bútorlap-tűzhely, ha így érthető :) Nem volt gond, de így ugye volt azért szellőzése a sütőnek, de a bútorlap így is jó meleg volt, ha sütöttem.


Az új házban áttértem a beépíthető villanysütőre (beépített gázos főzőlappal), és mondhatom, hogy sokkal jobb választás, mint a gázos. Sokkalsokkal jobb használni, össze nem lehet hasonlítani az ételek minőségét, amiket sütök benne.


Nincs lehetőséged villanysütőt beépíteni?

2014. júl. 7. 14:26

Beépíthető gázos sütője van valakinek? Milyen tapasztalatai vannak? Miért nem ajánlják a gázos kivitelt? Annyira macera valóban a bekötése?

Tényleg nagyon felmelegszik a szekrény?

Köszönöm a válaszokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook