Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen teraszburkolatot ajánlanátok? fórum

Milyen teraszburkolatot ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 8. 03:53
Köszi a válaszaitokat!
2014. júl. 7. 16:20
Csak olyat amit fel lehet mosni könnyen.
4. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Dió5)
2014. júl. 7. 09:47

Az erkélyemet kb. 6-8 éve fagyálló járólappal borítottam, (kb. 20x20-as, vagy 25x25-ös???) amikor a metlechit felszedettem.

Nagy erkély, kb. 6-7 m2, azóta sincs semmi gondom vele!


Ismerősöknél láttam olyat (kevéske pénzből akarták megoldani), hogy a betonra finom misungot (vagy minek nevezik) símítottak. Miután megkötött, 2 sorral színes olajfestékkel kenték le. Így könnyű volt a takarítása is. Bár azt nem tudom, hogy ez az anyag mennyire volt fagyálló????

3. kisj (válaszként erre: 1. - Dió5)
2014. júl. 7. 07:45

Az elmondásod alapján a fagyálló lap nektek praktikusabb lenne a fánál.

Ha megfelelő aljzatot készítetek alá és elég vastag lapot vesztek nem repedhet el.

2014. júl. 7. 06:56
Nálunk fontos volt, hogy ne legyen csúszós a járólap. Amit utólag észleltünk, hogy ott, ahol a betonalapon rés volt, mivel két részletben lett lebetonozva, ott a járólap mozgott, hiába lett felszedve, másik lerakva, nem változott a helyzet. Fáról nem tudok nyilatkozni.
2014. júl. 7. 01:09
Sajnos még mindig nem tartunk ott, hogy burkoljuk a teraszt, eddig csak beton van rajta, de foglalkoztat, hogy fa teraszburkolat legyen-e vagy fagyálló padlólap, esetleg egyéb. A fa teraszburkolat esetében tartok attól, mennyire bírja az időjárási viszontagságokat, hányszor kell újra kezelni, ill. mivel vannak macskáink, hogy állandóan sáros lenne. Eredetileg ezért padlólapra gondoltam,de a férjem szerint az elrepedhet (a fagyálló is) a föld mozgása miatt. Össze-vissza alakú kövekből nem szeretném,mert az túl "rücskös" szerintem teraszra, ahhoz, hogy normálisan megálljon rajta valami, plusz annál valamivel modernebb hatásút szeretnék. Van tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook