Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni fénylő bőr ellen? fórum

Mit lehet tenni fénylő bőr ellen? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 7. 08:44
A gyógyszertárban kapható általuk kikevert krém a neve Unguentum stearini, ez csak hidratál ,de nem zsíros és összehúzza a pórusokat, mattit. Próbáld ki , nincs 300 ft 10 dkg. Én nagyon szeretem.
12. BBLia
2014. júl. 6. 13:55
Köszönöm szépen mindenki válaszát:)
11. emagdi
2014. júl. 5. 18:43

hosszabb távon - mint már írták alább - az étkezés, életmód megváltoztatásával lehet sokat segíteni a zsíros bőrön.

de addig is: van a the body shop-nak egy új kis kencéje, InstaBlur a neve, teljesen színtelen, de nagyon szépen korrigálja az apró bőrhibákat, és matt felületet biztosít. szerintem nagyon szuper, érdemes kipróbálni:)

2014. júl. 5. 18:23
A fénylés valószínűleg a zsírosságtól van. A faggyútermelődés megszüntetése nem vezetne jóra. Inkább az ideiglenes megoldások jöhetnek, mint mattító alapozó vagy púder. Az életkor előrehaladtával a bőr szárazabbá és egyúttal fénytelenebbé válik. Türelem! :)
2014. júl. 5. 18:09
Garniernek, niveanak nagyon jó tonikjai vannak. Plusz garniernek van egy kenocse ami kifejezetten az olajaos, zsiros borre valo, mattit, tisztit, egesz nap kitart, ajanlom!
8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2014. júl. 5. 17:55
Manna :)
7. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - BBLia)
2014. júl. 5. 17:55

Sztem vannak mar jo kremek, ami "balansziroz" pl."vissssiii"

De ha termeszetes anyagokat probalsz, van ami termeszetes es csokkenti a zsirosodast. Hormonalis nem lehet?

A mannas oldalakon talalsz tippeket :)

2014. júl. 5. 17:47
Púder, és ne törölgesd zsírfelszedő kendőkkel. Egyél sok mogyorót, csokit ne egyél, fűszerezz enyhén. A bőröd zsíros, ez alkati dolog, nem tudod teljesen megváltoztatni, csak mérsékelni. Viszont nem leszel ráncos egyhamar, ami jó hír.
5. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - BBLia)
2014. júl. 5. 17:47
Mattítani :)) púderrel pl.
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - BBLia)
2014. júl. 5. 17:39
Mivel mosod az arcod?
3. BBLia (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2014. júl. 5. 17:10
azt használok. de én most olyanra gondoltam,ami nem csak elfedi,hanem meg is oldja hosszabb távon a problémát:) de köszönöm;)
2014. júl. 5. 17:08
Puder :)
2014. júl. 5. 17:06
Mit lehet tenni fénylő bőr ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook