Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szavalóverseny az oviban fórum

Szavalóverseny az oviban (beszélgetős fórum)


2009. febr. 6. 16:04
csóri Sándor .: csoda kuta
2008. ápr. 21. 15:30
Tudok egy varázs szót... Nadányi Z Anyú
2008. ápr. 19. 10:06
az én naplomba találsz kicsiknek való verseket mondókákat már nehéz benne turkálni de biztos van benne jó is
8. Hobitka (válaszként erre: 7. - Annaluca)
2008. ápr. 19. 09:09
Köszi! Körülnézek, mert még mindig nem találtuk meg az igazit...
7. annaluca (válaszként erre: 1. - Hobitka)
2008. ápr. 19. 09:05
Nézd meg itt a hoxán a mondókák, dalok, mesék fórumot, nagyon sok aranyos van!
2008. ápr. 10. 20:19

ha beirsz a neten a keresőbe neveket,pl:Weöres Sándor,Nemes nagy Ágnes,Szabó Lőrinc,Kormos István,Zelk Zoltán,Jankovich Ferenc,


ők csak egy páran azok közül akik ilyen verseket is irtak....szóval ha beirod biztos kidobja valahol a verseiket,igaz velük még nem próbáltam,de petőfinél és Sok másnál kijött az összes költemény,mikor mi kerestünk a gyerkőcnek verset.

5. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 4. - Hobitka)
2008. ápr. 10. 20:11
Nekünk tavaly nem oviszintü volt,ha ez most olyan,tehát saját ovin belül,akkor valahol megértem óvónénit.Nekünk városi szintü volt,az összes ovinak és nálunk egy történetet meséltek,tehát a mesemondó kategóriában indultak.Óvónéni tanította be nekik.
4. Hobitka (válaszként erre: 3. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 10. 17:27
Köszi! :-) Ezeket a könyveket megnézem....a gyerekkönyvtárban. Ugyanis kérdeztem az óvónénit, segítene-e. Erre ő azt mondta, hogy jobban örülne, hogyha itthon választanánk ki valamit, mert szeretnék, ha nekik is meglepi lenne. (Vagy csak le akart rázni...)
2008. ápr. 10. 17:24

Próbáld kérni az óvónénik segítségét,ők tudják "mi a gyerek jellemének és életkorának megfelelő" hogy így fogalmazzak....ezt azért mondom mert a fiacskámnál ezzel indokolták most 1.osztályban hogy nem mehetett a városira tovább...hogy felsős verset mondott és azzal nem engedhették.....Egy jó óvodapedagógus bizti tud segíteni.

Sok szép vers mese van pl Az Első meséskönyvemben,a Cini -Cini Muzsikában és még számtalan gyerekkönyvben,ami ha máshol nem,az ovisnénik polcain tutira ott van.

2008. ápr. 10. 17:20
Senki nem tud egy aranyos gyerekverset??? :-(((
2008. ápr. 9. 21:32
Májusban lesz szavalóverseny az oviban a kislányoméknál. Nem találok egy igazán aranyos verset, amit megtaníthatnék neki. Nem tud valaki ötletet adni? Hosszabb is lehet, mert már nagycsoportos....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook