Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30-as éveiben újra egyedüálló fórum

30-as éveiben újra egyedüálló (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 30. 14:39

Magátol alakult igy.

Sose voltam a netes keresés híve.

Besétált szó szerint az életembe :)

27. a625e4388e (válaszként erre: 26. - Nikacs83)
2016. ápr. 30. 11:56
gratula és kerested v. magától talált rád?
2016. ápr. 30. 11:53

Huh de jo visszaolvasni, hogy ezek az érzések amiket akkor éreztem mar rég nincs.

Közben rám talált az igaz szerelem. :) Es szerencsére nem is sokkal az utolsó írások utan.

:) :)

2014. nov. 17. 03:21
ne aggodj,ezcsak atmeneti allapot .
24. 0ee0f21726 (válaszként erre: 7. - Nikacs83)
2014. júl. 22. 13:13

Nagyon sok idő kellett, és ahhoz is sajnos, hogy ki tudjak lépni egy számomra nagyon méltatlan helyzetből.

Eleinte nagyon rossz volt, ami segített, az a környezetváltozás. De belegondoltam, ha eddig nem változott semmi, sőt rosszabb lett mint volt és nem fejlődött a kapcsolat, akkor nem várhatok tovább. Kellett egy jó hobbi, ami nekem szerencsére adott, illetve amikor magam alatt voltam, és még néha előfordul most is, akkor arra gondolok, amilyen helyzetbe hozott az illető, amennyit hazudott. Bár az esetemben nem nehéz belegondolni, mennyi fájdalmat okozott a sok hazugsággal. Van amit már nem lehet tolerálni. És ez az volt.

2014. júl. 6. 19:54

Kriszta773.

Pontosan az erzeseimet es a pillanatnyi állapotom irtad most le.

Igen nem elvezi az ember az egyedül létet.

22. kriszta773 (válaszként erre: 21. - D1e807c461)
2014. júl. 6. 13:40
egy házasságban is érezheti magát valaki annyira magányosnak, mintha egy lakatlan szigeten élne, erről hülyeség vitázni :) nem érted a lényeget. egy hosszú kapcsolat után könnyen érezheti magát valaki hirtelen egyedül, azt az időt, amit a párjával töltött, azt hirtelen egyedül tölti, a barátok sokszor szintén párkapcsolatban, házasságban, nincs annyi idejük bulizni, programozni, összejárni, ráadásul szakítás után többnyire amúgy is padlón érzi magát az ember. jöhet ilyen időszak, amikor az egyedüllét ijesztő, mert nem lehet tudni, mit hoz az élet. ez a rossz, de ez a jó is benne :)
2014. júl. 6. 13:10
miért, szerinted a szingliség, az egyedüllét olyan tragikus, mint egy lakatlan szigeten magányosnak lenni?
20. kriszta773 (válaszként erre: 18. - D1e807c461)
2014. júl. 6. 12:59

arra tippelnék, hogy te is jobban éreznéd magad a barátaid között, a családoddal, pasiddal, mint egyedül egy lakatlan szigeten :)

nemcsak arról van ilyenkor szó, hogy valakinek éppen nincs párja, egy élethelyzet megváltozásához, amiben lehet, pont egyedül van. persze mindenki maga alakítja az életét, ismerkedni, barátkozni, programozni kell :)

2014. júl. 6. 11:18
nekem pl nem az egyedülléttel van gondom, hanem az órával.... csak ketyeg, és ketyeg, és nem 40 évesen szeretnék szülni. Az apját viszont megismerném, mielőtt szülök neki egy gyereket. És megint csak megy az idő...
18. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Nikacs83)
2014. júl. 6. 10:11
valaki mindig akad, akivel beszélj. nem hiszem, h nem így van. s egyébként miért kaptok frászt az egyedülléttől? ezt soha nem értettem. mintha egy másik ember nélkül nem is léteznétek.
17. 6fef80bd7d (válaszként erre: 16. - C4851bb5de)
2014. júl. 6. 10:07
kösz Olia!:D
16. c4851bb5de (válaszként erre: 15. - Nikacs83)
2014. júl. 6. 10:01
Kaptál te itt bíztató pozitív hozzászólásokat, nem nagyon foglalkoztál vele, gondolom azt vártad sajnáljunk!...ő csak azt írta meg, ahogy ő látja a helyzetet.
2014. júl. 6. 08:48
Hat valoban elég negativ.
14. 6fef80bd7d (válaszként erre: 13. - Anettka0101)
2014. júl. 6. 08:28
ez csak a tapasztalat:D
13. Anettka0101 (válaszként erre: 12. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 6. 08:14
igazán pozitív gondolat :-)
2014. júl. 6. 06:28
nyugodj meg. ahogy telnek majd a holnapok egyre reménytelenebb lesz
2014. júl. 5. 22:09
Igen tudom hogy idővel majd lesz valaki. De egyenlőre nem ezt erzem. Hst majd idővel. Na meg hát igen parral az igazi az elet, csak hat annyi egyedülálló nő jut egy férfira. Meg félek hogy nem találok rendeset.
2014. júl. 5. 17:21
Nem nagy dolog. Majd lesz neked is társad. Nem tart örökké, hogy egyedül vagy. Viszont törekedj rá, hogy ismerkedj meg valakivel, aki jó társad lesz. Ajánlom a társkereső netes oldalakat. Én is így jöttem össze a férjemmel 33 évesen, tavaly augusztusban volt az esküvőnk:-) Aki azt mondja, hogy ő nem akar társat, az vagy hazudik, vagy nem tudja, mit beszél. Isten előtt nincs férfi nő nélkül és nő sem férfi nélkül - még a Biblia is ezt mondja. Vagyis mindenkinek tartogat Isten egy hozzávaló társat.
9. kisj (válaszként erre: 7. - Nikacs83)
2014. júl. 5. 15:31

Ha tudod, hogy minden ember másképp dolgozza fel akkor miért kérdezed?

Van akinek egy élet is kevés és van akinek 2 hónap is elég.

Majd kiderül, hogy te melyik kategóriába tartozol.

8. c4851bb5de (válaszként erre: 5. - Nikacs83)
2014. júl. 5. 14:00
A legszebb korban vagy! :)Legyél mindenre nyitott, aztán majd rád talál újra a boldogság.Az a legfontosabb, hogy most ne hagyd el magad, még ha nehéz is.
7. Nikacs83 (válaszként erre: 3. - 0ee0f21726)
2014. júl. 5. 13:00
Mennyi idő kellett h jobb legyen. Hogy enyhuljon? Tudom minden ember maskepp dolgozza fel.
6. Nikacs83 (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2014. júl. 5. 12:16
Meghallgatnak persze ezzel nincs gond. Voltak mar hasonló helyzetben is. De mivel most ők más fázisba vannak nem tudnak ugy segiteni aterezni
2014. júl. 5. 12:14
Nagyon nehéz most józanul gondolkodn. Sok éves kapcsolat ert veget. Persze nem ért teljesen varatlanul sűrű előzménYei voltak. De mindig biztam benne h megoldjuk. Tudom kell csinalnom programokat h lekossem magam. De miket tudtok tanacsolni?
2014. júl. 5. 11:20

Mindenki oszinten nezzen magara es magaba, es ahhoz merten alakitsa ki a masikra valo elvarasait. Ha ez nincs aranyban, akkor hosszu,maganyos evek kovetkezhetnek.


Kezdves kerdezo! Legyel nyitott mindenre es mindenkire, jarj uj helyekre, edzoterem, vagy egyeb mozgasklub,ami csoportos es vegyes a tarsasag (pl funkcionalis trening), menj azokkal a barataiddal szorakozni,akik parban vannak, de nagy tarsasag tagjai, ott be fognak mutatni uj embereknek! Legyel nyitott a munkahelyeden, figyeld a jelzeseit a kornyezetednek, hatha felfigyelsz valakire! Legyel pozitiv, vidam, az a szemely,aki mosolyog, szebb barkinel:)

2014. júl. 5. 10:24

Én megértelek. Hasonló cipőben járok, és jólesik olyannak, olyanoknak kiírni, kimondani a helyzettel járó gondjaimat, aki ebben a helyzetben van, mert jobban megérti.

Valószínűleg magasak az "elvárásaim", mert sajnos manapság magasnak az igény, hogy valaki tisztességes legyen, kedves, és legyenek elvei. Viszont ezekből képtelen vagyok leadni. Persze, nem is kell... na meg a másik, hogy azért legyen ápolt és férfias. Nem kell hogy Don Juan legyen, csak nekem nagyon tetszen.

Próbálkoztam társkeresőn, volt múlt héten egy találkám, de az úriember 15 centivel magasabbnak mondta magát és vagy 6 évvel fiatalabbnak. Igen, ez számít. Úgy érzem, korrekt voltam, megmondtam a szemébe hogy bocs, ne pazaroljuk egymás idejét. Most meg nincs is, aki tetszene és a múlton sem tettem még túl magam.

2014. júl. 5. 10:15
Miért ne beszélhetnéd meg az amúgy nem egyedülálló barátaiddal, hogy te az vagy és ezt hogy éled meg?
2014. júl. 5. 10:08

Sziasztok. Hasonló cipőben lévők segítsük át egymást a nehez időszakon.

Sajnos szinte minden barátom isismerősöm parkapcsoltban él,aminek oersze örülök. Csak igy nincs kivel megbeszélnem/kibeszelnem a dolgokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook