Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Augusztusban szülők a SOTE I-en!!! fórum

Augusztusban szülők a SOTE I-en!!! (beszélgetős fórum)


5. Rózsabimbó17 (válaszként erre: 3. - Mézgapaula)
2014. júl. 7. 12:29

Köszönöm a választ! Gratulálok a gyermekedhez!!! :-) Az eredeti időpont nekem is augusztus 25., de 15-re tettük a császárt! Nem baj, ha hamarabb jön egy kicsit, mert nehéz már! :-) És elég nagy baba, úgy hogy remélem minden rendben lesz!!!

A katétert mikor tették fel, érzéstelenítés előtt, vagy után? Ez olyan rossz ebben a korházban, hogy a császárosokkal nem lehet együtt a baba és az apa!!!!!

4. Rózsabimbó17 (válaszként erre: 2. - Narcisz82)
2014. júl. 7. 12:25
Köszönöm a válaszod! :-) Gratulálok a babádhoz!!! Neked sem fájt a hátbaszúrás?
2014. júl. 6. 08:26

Szia!

Azért abban az augusztus 15-ben ne legyél annyira biztos:-)

Nekem is programozott császárom volt a SOTÉ-n , 25-ére voltam kiírva műtétre és 17-én született a kisfiam.

Teljesen pozitív élmény volt amúgy, mindenki nagyon kedves, udvarias volt a műtőben. A hátbaszúrással megvárták a fájásszünetet, egyáltalán nem fájt, a többit meg ugye már nem éreztem. A párom is bent lehetett, de a babát neki sem adták oda, mert meconiumos magzatvizet nyelt, azonnal vitték is el. Később bemehetett megnézni, én csak másnap láthattam sajnos (estefelé volt a műtét)


Kitartást a hátralévő időhöz ebben a nagy melegben!

2014. júl. 5. 18:28
Én tavaly októberben szültem a SOTE I-en, programozott császár volt. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok. Írhatsz privát üzenetet is. Boldog babavárást!
2014. júl. 3. 20:07
Sziasztok! Olyan kismamákkal szeretnék beszélgetni, akik a Sote 1-en fognak szülni! Én már annyira türelmetlen vagyok, olyan lassan telnek a napok, mintha soha nem jönne el az augusztus 15-e, aznap lesz a programozott császárom! Jó lenne megosztani ezeknek a heteknek a várakozását, félelmeit, izgalmát, érzéseit valakivel, aki hasonló cipőben jár!!! Írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook