Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önkormányzati diákmunkánál a diákszövetkezeti szerződés kizáró ok lehet? fórum

Önkormányzati diákmunkánál a diákszövetkezeti szerződés kizáró ok lehet? (tudásbázis kérdés)

4. ec7efbffe4 (válaszként erre: 3. - 45b4ec3330)
2014. júl. 6. 17:19
Mindenképpen kérdezd meg ,akár az Önkormányzatnál,akár a diákszövetségnél,nem bűn a körülmény:)
2014. júl. 6. 15:54
A diákszövetkezeti szerződés foglalkoztatásra irányuló jogviszonnynak minősül?
2014. júl. 4. 11:58
Senki nem tud segíteni?
2014. júl. 3. 16:54

Nekem van szerződésem 2 diákszövetkezetnél is, havonta 1-2 alkalommal szoktam menni dolgozni (az utóbbi 3 hónapban nem voltam), ez befolyásolhatja ezt? Vagy ez nem nyilvánul "foglalkoztatásra irányuló jogviszonynak"?


"A program célcsoportjába azok a 16-25 év közötti, nappali tagozaton, tanulói, vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok tartoznak, akik nem rendelkeznek sem vállalkozói, sem egyéb, foglalkoztatásra irányuló jogviszonnyal."


Félek ezt megkérdezni az önkormányzatnál, mert elég sokan jelentkeztek a munkára és félek egyből keresnének mást helyettem, viszont ha ez beleütközik akkor bármikor megszüntethetem a diákszövetkezetnél a szerződést.


Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook