Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SLIM LADY kapszula fórum

SLIM LADY kapszula (beszélgetős fórum)


11. lorci
2016. ápr. 2. 07:30

A Slim Lady szedését abba kellett hagynom, mert visszatért a gyomorfájdalom. Valószínűleg alapból is sok a savam.

Pedig szerintem hatásos szer, nekem felgyorsította a fogyást, csak sajnos nem bírtam.

Egy ismerősömnek odaadtam, neki semmi panasza nincs rá.


Most a zöldkávé-t (ugyanez a gyártó szintén) kezdtem szedni, ahogy lentebb is írta Arvena, tőle vettem az ötletet. A gyomromnak eddig semmi kifogása.

10. lorci
2016. febr. 2. 05:45

Megérdeklődtem a gyártótól, hogy meddig lehet számítani a farkaséhségre.

Kb 2 napon belül válaszoltak, nagyon korrektül. Várjunk türelemmel, amíg megszokjuk a terméket.

Az igazság az, hogy a farkaséhség, erős gyomorfájdalomba is átment és azt gondoltuk, hogy a zöld tea miatt lehet, ami gyomorsavat csinálhatott.


Amikorra írt a gyártó, addigra az én gyomorproblémám már majdnem el is múlt. 4-5 nap alatt teljesen.

Szerintem hat a kapszula.

Valóban, ahogy írták máshol is úgy gyorsítja fel az anyagcserét, hogy nem hajt meg.

2016. jan. 26. 10:53

Sziasztok!


Eddig 2 kapszulát szedtem be belőle (kolléganőm 1-et), egymástól függetlenül azt tapasztaltuk, hogy a bogyó beszedése után másfél-két órával farkaséhségünk lett!

Ez ugye csak ilyen kezdeti dolog, mert ez így nagyon nem jó?

Mi okozhatja ezt?


Mivel mást nem írnak, étkezés előtt néhány perccel 2 pohár vízzel (4 dl) vettük be a kapszulát.


Ilyenkor mi a helyzet?

2015. jan. 4. 22:40

Sziasztok.


Szedi valaki ezt a bogyot?

Van esetleg valami kellemetlen mellékhatása .

2014. okt. 27. 18:06

Sziasztok!

Szedi valaki? Tapasztalatok?

6. arvena (válaszként erre: 5. - TSzilvi01)
2014. júl. 6. 18:09
Szia ! Én tegnap kezdtem szedni, pont azért, mert a húgom ugyanezen gyártónak a zöldkávé kapszulájával fogyott nagyon sokat (többfélét kipróbált, ez volt hatásos), de én zöldkávét nem akartam szedni. Ami még mellette szól, hogy kivonatot tartalmaz, nem pedig a porrá őrölt hatóanyagokat. Kíváncsi leszek, cserélhetünk tapasztalatot. Tegnap még semmi, de ma alig bírtam enni, úgyhogy reménykedem. Te is írd meg, ha szeded, hogy mit tapasztalsz.
5. TSzilvi01 (válaszként erre: 4. - Beakitty)
2014. júl. 6. 17:45

Teljesen tisztában vagyok vele, hogy csodaszer nincs és tenni kell a jó testalkatért! Nem is tömni akarom magamba, s mint olvashattad már korábban is szedtem kapszulát (de jóval kevesebbet, mind javasolták, s igaz lassabban, de használt), s mellette tettem is érte! Egyébként már megbocsáss, de tapasztalatot kértem olyantól, aki szedi és nem "letolást/kioktatást"!

Nem minden embernek van lehetősége edzésekre járni stb.!

2014. júl. 5. 18:18
Edzeni kell és helyesen táplálkozni, nem kapszulákat szedni. A szépségért, jó testért meg kell dolgozni. Nincsenek titkos csodaszerek.
3. TSzilvi01 (válaszként erre: 2. - Egypt)
2014. júl. 5. 07:20
Nem biztos, hogy látszódik a hatása! Valahol olvastam, hogy minden bogyónak más a hatása és a szervezetnek is reagálnia kell rá, tehát van akinek szinte azonnal látszódik (bár ebben azért erősen kételkedem), viszont van akinek csak egy hónap után vagy még későbben jelentkezik igazán a látható eredmény! Én egyszer már szedtem a "Cefamadar"-t és nekem annál csak két-három hónap után láttam igazán az eredményét, mivel szépen lassan mentek le a kilók és nem hirtelen, ami ugyebár jo-jo effektushoz vezethet! Csak azért kértem tapasztalatokat, mert ennek azért lényegesen jobb az ára! De azt hiszem kipróbálom, aztán lesz, ami lesz!
2. egypt (válaszként erre: 1. - TSzilvi01)
2014. júl. 3. 11:53
Én szedem, semmi hatása sajnos. Oké, nem igazán tartom be a diétát, de igyekszem kevesebbet enni és odafigyelni, szóval egy hónap alatt szerintem valami hatásnak látszódnia kéne.
2014. júl. 3. 11:44
Szedte már valaki a Juta Vit féle SLIM LADY fogyókúrás kapszulákat! Tapasztalatokat szeretnék kérni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook