Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán fórum

Lányok, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. yanna010 (válaszként erre: 96. - Dillinger)
2014. júl. 16. 00:40
Egyet értek kriszta773-mal. Ha egy lány igazán akar egy fiút, akkor nem így viselkedik. Persze harcolhatsz érte, ha ezt érzed helyesnek, de szerintem az időpazarlás lenne. Ezen kívül nem jelent jót, hogy nem volt őszinte veled és ezek után nincs arra se biztosíték, hogy nem tart-e egyszerre több vasat is a tűzben. Rendes embernek tűnsz, keress egy olyan lányt, aki jobban értékel és megbecsül.
97. kriszta773 (válaszként erre: 96. - Dillinger)
2014. júl. 15. 19:30
az a baj, hogy te ennyi idő után is azt hiszed, volt és van közöttetek valami plusz, amiből jó esetben még több alakulhat. pedig amit leírtál, az pusztán csak haverság egy kis flörttel megfűszerezve. a legtöbb nőnek akad egy ilyen haverja, akiről tudja, hogy odavan érte, szereti is a bókokat, a figyelmet, hogy változatlanul reménykedik és bármit megtenne, de közben meg pasiként nem kell neki. és ha ilyen módon közeledne, rögtön hátraarcot vesz és elhatárolódik. ahogy nálad is
96. Dillinger (válaszként erre: 94. - Yanna010)
2014. júl. 15. 17:10

Az első mondattal teljes mértékben egyetértek. Meglehet, hogy én magam sem fogalmaztam világosan, mivel bár valóban fontos dolognak tartom a nevetgélést, de úgy gondolom, hogy ez csak egy szegmense a mi viszonyunknak, de nem kizárólagos pozitív jellemzője. Ha csak és kizárólag ennyi lenne, magam sem tettem volna fel ezt a kérdést, mert én elhiszem, hogy önáltatónak tűnök, aki minden szalmaszálba belekapaszkodik, már-már komikusan, de nem csak ennyi van a dologban, ezért is bátorkodtam kiírni ezt a témát. Valahányszor együtt vagyunk, tök jól érezzük magunkat és bármire megesküszöm, hogy ő is jól érzi magát velem, ami önmagában még haver kategória is lehet, de ő tudja világosan, hogy én nem haverkén tekintek rá és bár hamis lenne az a kép, hogy ő koslat utánam, mert nincs így, de ő maga is kezdeményezett már mostanában is találkozókat, nem egyszer. Bár már megint a múlttal jövök, de (többek között) ezért is beszéltek rólunk olyan sokat a munkahelyen, találgatták a viszonyunkat, mert látták, hogy milyen "jók vagyunk együtt", ha szabad így fogalmaznom. Az tuti, hogy ő nem olyan lány, hogy 50 fiúhaverja van, akikkel eljár bulizni, sétálgatni, ide-oda, én pedig csak egyként ezek közül hiszem magam valami plusz jelentőségűnek. Nyilván vannak/voltak fiúhaverjai, ez egyértelmű, de nem szokott nagyon más fiúkkal találkozni. Én már többször felhoztam mostanság ezt a kérdést (persze finoman, nem úgy mint valami vallatótiszt) és a válaszaiból ez egyértelműen kitűnt. Azt is írtam már korábban, hogy egy közös ismerősünk, akivel ő jóban volt a melóhelyen, találkákat akart tőle kérni, de ő nem ment ezekbe bele.

Ahogyan te fogalmaztál, a lelki kötődés milyenségéről lehet diskurálni, de én úgy gondolom, hogy ezzel nincs baj, nem érzem úgy, hogy egy fal lenne közöttünk, amelyen keresztül hozzám csak "foszlányok" jutnak el.


De mindezek mellett még egyszer leírom, hogy köszönöm a válaszokat, mert bár nem kedvemre valóak, ismeretlen emberek szánták/szánják arra idejük egy részét, hogy az én bajommal foglalkozzanak. Azt is fontos megjegyeznem, hogy ez a téma nem csupán a véleménykutatás miatt fontos számomra, hanem egyfajta "terápiás jelleggel" így beszélhetek erről a dologról ismeretlenekkel is - közeli barátaimmal persze erről már tárgyaltam/tárgyalok személyesen is.

95. kriszta773 (válaszként erre: 92. - Dillinger)
2014. júl. 15. 13:34
de ez a lány sincs, csak a te fejedben, és eltelt már másfél év. ismerkedj neten, menj szórakozni a barátaiddal, itt a nyár, milliónyi program van
94. yanna010 (válaszként erre: 14. - Dillinger)
2014. júl. 14. 23:20
Attól még hogy valakivel el tudok nevetgélni, nem biztos, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Ha nincs meg az a bizonyos "plusz" (lelki kötődés, lelkitárs-érzés, a szikra), akkor marad a haver kategória.
93. c4851bb5de (válaszként erre: 92. - Dillinger)
2014. júl. 8. 21:45

Majd lesz, ne add fel!


Próbáld meg ezt a lányt elengedni.

2014. júl. 8. 21:42
Félreértitek, én nagyon szívesen mennék/megyek más irányba, csak azt írtam, hogy nagyon nem könnyű. Az utcán nyilván nem szólítgathatok le lányomat mint egyes nyomik, bízva a sikerben, így marad az, hogy várok egy olyan szituációra, amely során tudok új lányokkal ismerkedni. Csak vagy lesz ilyen helyzet a közeljövőben, vagy nem. Ezért nem nagyon lehet "tenni", mert nyilván nem lopakodhatok be éjjel egy lánykollégium épületébe... De amikor ezt írom, akkor azt nem úgy kell érteni, hogy csak azért hajtok erre a csajra mert nincs más, hanem úgy, hogy én nagyon-nagyon szeretném, ha lenne és ezt még tetézi az is, hogy nincs jelenleg más..
91. kriszta773 (válaszként erre: 88. - Dillinger)
2014. júl. 8. 20:42
de ha nem próbálkozol, akkor nem fog összejönni semmi és senki :) ezzel a lánnyal szerintem tutira soha nem lesztek egy pár, de valószínűleg még kaland sem lesz köztetek. ha úgy nézed, másfél évet már elvesztegettél rá, és nem történt semmi jó. lehet sírni, hogy nehéz párt találni, de ahhoz neked is tenned kell, hogy megtaláljon a lehetőség :)
90. Csigusz 79 (válaszként erre: 88. - Dillinger)
2014. júl. 8. 20:29

Lenne más csak nem akarod hogy legyen,egy olyan lány miatt mondasz le más Nőkről akinek nem kellesz.

Kérdezz meg fiúkat,haverokat,barátokat hogy ők hogy látják,lefogadom hogy azt mondanák hagyd már a fenébe hisz annyi csaj van.

89. Csigusz 79 (válaszként erre: 88. - Dillinger)
2014. júl. 8. 20:27
Ez most tudod hogy hangzott? mintha csak azért kellene neked ő mert nehéz mást találni,hát nem! Ne legyél kényelmes hanem igenis keress egy olyat akinek kellesz.De ugy látom nem is igazán akarsz keresni,csalódni fogsz.
88. Dillinger (válaszként erre: 87. - Kriszta773)
2014. júl. 8. 20:23
Kriszta, teljesen igazad van, hidd el, ha ilyen egyszerű lenne, akkor most nem is regisztráltam volna erre az oldalra. Csakhogy nincs más jelenleg, akivel "minden szuperül menne", az élet nem ilyen egyszerű, én nem lány vagyok, akinek ha az első tíz rányomuló nem tetszene, akkor esélyes hogy a következő tíz között már lesz neki tetsző. Én fiú vagyok, nekem megfelelő szituáció kellene , hogy kezdeményezzek, hogy próbálkozzak (bár sosem így kezdem, először csak az ismerkedés), az meg egyáltalán nem adódik könnyedén. Lehet csűrni-csavarni a dolgokat, minden elcseszett társkeresőn 1 lányra 6 pasi jut. Akkor miről beszélünk..? Nem ám olyan könnyű egy új "célszemélyt" találnom, akinek udvarolhatok... Ja várj, az már kiment a divatból..
87. kriszta773 (válaszként erre: 86. - Dillinger)
2014. júl. 8. 20:15
de azóta eltelt másfél év, ő facér, te célozgattál, sőt tudtára adtad, hogy többet szeretnél, alakulhatna valaki, és ő visszautasított. jobban járnál, ha nyitnál más lányok felé, mert így csak belelovalod magad a semmibe, amiből csak szenvedés lesz, miközben mással meg szuperül mehetne minden
86. Dillinger (válaszként erre: 84. - Borso23)
2014. júl. 8. 19:58
Borso, nem tudom mire gondolsz a "voltatok együtt" alatt, mert kapcsolatban mi nem voltunk egymással, csak a munkahelyen a viszonyunk alapján hitte azt mindenki, hogy mi együtt járunk, amely akkor erősödött fel a legjobban, amikor egy olyan italozgatás után, amelyen (ismételten) nem volt ott a barátja, ő kijött a falumba bulizni tovább és akkor együtt is aludtunk, de nem történt semmi - én részeg voltam meg nem is akartam rányomulni. Mind1, ezek után maga a lány mondta nekem többször ia mosolyogva, h azt hiszik h mi járunk, sőt, amikor kérdezték tőle, hogy mi együtt vagyunk-e, az ő nemleges válaszára azt kérdezték tőle, hogy "de én leszek a következő?" és ezt ő maga mondta vissza nekem vigyorogva, ha igaz volt a sztori, ha nem. Nagyon sokat tudnék még mesélni, a lényeg az, hogy járni nem jártunk, csak mindenki azt gondolta. De igen, beszélni fogok vele. Megint.
85. Csigusz 79 (válaszként erre: 83. - Dillinger)
2014. júl. 8. 19:51
Bocs de én ugy látom (már írtam is,mások is) hogy nyomulsz,hidd el ezt egy Nő se szereti,annyit fogsz elérni hogy lehet egyszer durván lekoptat (nem most) és ez nagyon fog neked fájni,szerintem ezt ne várd meg.
2014. júl. 8. 19:45
Bocsanat,hogy bepofatlankodok...de nem lenne egyszerubb megkerdezni a leanyzotol,hogy miert nem akar osszejonni veled,ha mar egyszer voltatok egyutt es akkor ez rendben volt neki?
83. Dillinger (válaszként erre: 82. - Csigusz 79)
2014. júl. 8. 19:39
Most írnám azt, hogy nem, nem reménykedem, a holnapi találkozót meg a jövő hetit is visszamondom, nem is írok neki soha, stb., de akkor hazudnék. Nem fogom évekig üldözni, de mégegyszer rápróbálok a dologra. Nem tehetek róla, ha együtt vagyunk akkor tök jól megvagyunk, nem bírok máshogy gondolni erre. :/
82. Csigusz 79 (válaszként erre: 81. - Dillinger)
2014. júl. 8. 19:33

Értem.

Még mindig reménykedsz???

81. Dillinger (válaszként erre: 79. - Csigusz 79)
2014. júl. 8. 19:27
Csigusz, soha egy szóval sem írtam, hogy amit ti leírtatok az hülyeség és nem úgy van, csupán egy-két olyan dolgot fogalmaztam meg, amelyek kétségeket (és ezzel együtt némi reményt) támasztottak bennem.
80. Dillinger (válaszként erre: 78. - Kalasanszi)
2014. júl. 8. 19:24
Mivel jól láthatóan nem voltál túl figyelmes a sztori végigolvasásánál (?), de én meg fáradt vagyok ahhoz, hog tételesen cáfolni kezdjem azokat a soraidat, amelyekben azt próbálod bizonyítani hogy ő enem leráz, így csak annyit írok hogy soha, egyetlen alkalommal sem rázott le, sőt, volt olyan h ő maga hívott engem ide-oda. Kérlek olvasd el újra a sztorit, ha pedig nincs kedved akkor ne írj kérlek olyan dolgokat, amelyek biztosan nem igazak. Mindezek mellett a véleményed végkicsengése, miszerint nem potenciális partnerként tekint rám, sajna nagyon is helytállónak tűnik. Szóval tessék, lehet rugdosni meg magas lóról leosztani engem a picsába a válaszodban.
79. Csigusz 79 (válaszként erre: 77. - Dillinger)
2014. júl. 8. 19:17

Kösz a magyarázatot :-D

Még mindig azt mondom hogy haverok vagytok,hogy az előző barátja milyen volt az nem is lényeg most itt,valamiért akkor is ő kellett neki.

Nincs köztetek szikra,ebből nem lesz semmi komolyabb.

Ha ennek ellenére sem hiszel nekünk akkor csak olvasd el a címet (te írtad) : "Lányok, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán".

78. kalasanszi (válaszként erre: 72. - Dillinger)
2014. júl. 8. 19:13

"Amúgy nem az exem, mivel nem jártunkkorábban..." Jééé, nem is jártatok együtt, sehová? XD Akkor mi volt köztetek másfél évig??? 

A lány mit gondolhat Rólad? Talán így: "Megismertem egy kedves filkóval, jó vele lenni, nevetünk egy kicsit, mégsem kell nekem. Van a fiúban valami, ami taszít." Később..... "Jaj már megint jön hozzám, majd jó képet vágok és finoman lerázom, remélem észreveszi magát, ha csak udvariasan eldiskurálok, elbohóckodok vele, de részemről csak ennyi! Elegem van, hogy a nyakamra jár, hogy folyton rámír!" Neki nem vagy pasikategória, itt a pont, fuss el máshová! Minek kotorsz a rombuszában? :-)))

Azt állítod: nem vagy erőszakos. Dehogynem :-) Közel ötvenen hozzászóltunk, mégsem hiszed el, ezért felesleges volt fórumot indítani, mert csak szívatsz Bennünket. Ajánlom inkább a Csernus dokit, őt nem tudod szívatni fiús panaszaiddal :-)) Ő pont az ilyen palik értetlen panaszaival foglalkozik, mint TE. Szavaival majd jól helyreüt Téged, ha bekéredzkedsz hozzá :-)

77. Dillinger (válaszként erre: 76. - Csigusz 79)
2014. júl. 8. 18:29
Hogy milyen a díszbuzi? Hát olyan, aki buggyos mackónadrágban meg 5 kilós, hupilila karórát viselve megy ki az utcára, aki 3 éve rózsafüzért hordott a nyakában, most meg dögcédulát, a fehér tornacipőjét pedig lila-zöld-rózsaszín air max cipőre cserélte, ezek mellett pedig max. (az egyébként általam is szeretett) focin kívül semmi olyan témáról.nem lehet vele elbeszélgetni, amelyek egy férfit érdekelnek (politika, tudományok, művészetek, stb.). Persze ezekre minden lány azt írja, hogy "jaaj nekem aztán az ilyen nem kell", de mindegyiknek van nője. Az én kiszemeltemnek nem ilyen volt a barátja, de kb. lófasz se érdekelte a motorán kívül úgy tudom, nemhiába voltam olyan helyeken/programokon a lánnyal anno, ahol a barátjával kellett volna lennie...
76. Csigusz 79 (válaszként erre: 74. - Dillinger)
2014. júl. 8. 18:19

Milyen az a "dízbuzi"?? :-O

Igen lehet olyan hogy baráti viszonyból alakul ki,de nálatok nem hinném hogy ez lesz. Nézd, itt nagyok sokan (vagy mindenki?) mondják azt hogy nincs esélyed,hidd el nekünk Nőknek,mi ezt jobban tudjuk :)

Ne várj erre a lányra. Ugy érzem ti nem is barátok vagytok hanem inkább haverok,ő annak tekint,tuti.

75. kriszta773 (válaszként erre: 74. - Dillinger)
2014. júl. 8. 18:11
de sajnos ti nem vagyok olyan barátok. legalábbis az írásodból nem ez tűnt ki, hogy folyton együtt, mindent megbeszélve, nap mint nap
74. Dillinger (válaszként erre: 73. - Csigusz 79)
2014. júl. 8. 17:57
Sajnos Csigusz minden jel erre mutat, igaz, de én még akkor is haloványan bízom abban, hogy nem valami dízbuzi köcsög fogja elhappolni (bár már majdnem egy éve egyedülálló), hanem lehet némi esélyem nekem is... Hallottam olyat, hogy a legerősebb kapcsolatok a baráti viszonyokból alakulnak ki. Ez persze lehet orbitális hülyeség, de hátha mégsem...
73. Csigusz 79 (válaszként erre: 72. - Dillinger)
2014. júl. 8. 16:12
Lehet szeret veled lenni,de ennyi,mint barát kellesz neki (valameddig),kemény szavak amiket itt mondunk de igazak.
72. Dillinger (válaszként erre: 71. - Kalasanszi)
2014. júl. 8. 13:44
Nem vagyok erőszakos, ha az lennék akkor nyilván nem szeretne velem lenni,de mint leírtam korábban, nagyon is jól érzi magát velem. Amúgy nem az exem, mivel nem jártunkkorábban... Csernus munkásságát nem ismerem, így nem tudom mire gondolhattál. :)
2014. júl. 8. 12:17

Kedves Dillinger, az exedhez nem vagy erőszakos? :)

Ne nyomulj hozzá, nem érdemli meg. Nem Téged szeret, hanem azt a csövedet, amid van. Neki egy élő vibrátor vagy, semmi más. Csernus dokit erről kérdezheted ;-)

70. 82d45dcd14 (válaszként erre: 69. - Dillinger)
2014. júl. 7. 07:51

Mi vaaan?Erőszakos,pökhendi???


Félreértelmezel mindent!

Fel kéne már nőni:)

És igen,fiú létedre túl sokat kombinálsz!

Annyit magyarázz már meg ,hogy mi volt ebben a bicskanyitogató?

69. Dillinger (válaszként erre: 66. - 82d45dcd14)
2014. júl. 4. 16:55

Na figyelj ide, a legtöbb hozzászóló szerint is csak barátként tekint rám, ezzel a véleménnyel semmi gond nincs, ismételten köszönöm a hozzászólásokat, de a te erőszakos és pökhendi stílusod rohadtul irritáló. Hogy lehet az, hogy a legtöbb kommentelő normális, emberi hangnemet üt meg, te meg már a második elcseszett hozzászólásodban felkiáltójeleztél a többit meg már nem is emelem ki. "no közöd hozzá" - igen, nyilván te tudod hogy mihez van közöm ebben a viszonyban meg mihez nincs, mert hát két barát ilyenről nem is beszélhet, ugye..?


írhatsz te akármilyen nagy(nak szánt) bölcsességet ide, süt rólad, hogy frusztrált személyiség vagy, aki kapva kapott az alkalmon hogy frusztrációját kiélje itt. hogy nekem rosszul esik hogy a legtöbb hozzászóló szerint ebből nem lesz több, mint barátság és hogy emiatt komplikálok? igen, elismerem, ez telejsen így van! de akkor sem írok offenzív, bicskanyitogató stílusban azoknak a tisztelt hozzászzólóknak, akik kulturált hangnemben osztották meg velem álláspontjukat a történetemről.


"és nem azért mert beléd van zúgva mint az állat!"


azért nehogy szívrohamot kapj, nyugalom. egyetlen szóval sem állítottam ezt, egyáltalán nem ezt látom bele ebbe a momentumba.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook