Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert K. klinikán melyik nőgyógyászt ajánlanátok? fórum

Róbert K. klinikán melyik nőgyógyászt ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


8. Bcicus (válaszként erre: 7. - Caprica76)
2014. júl. 5. 01:00
Igen. Én bármikor kérdezhettem tőle, készségesen válaszolt, hívhattam ha gondom volt bármikor.
7. Caprica76 (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2014. júl. 4. 08:19

A mostani orvosom nagyon kedves, de semmiről nem tájekoztat, a kérdéseimre félszavakban válaszol, nem érzem magam így biztonságban.

Így mivel amúgy is a Róbert K.-ban tervezek szülni, így a terhessegem felétől terhesgondozásra is inkább odajárnék.

Olyan orvost keresek, aki nem rohan állandóan és megtisztel a figyelmével, válaszol a kérdéseimre és megfeleően tájékoztat.

Nega doktornő ilyen?

2014. júl. 4. 06:09
Szia, nekem dr Fülöp István az orvosom. Szülést nem vállal már, annyira túl van terhelve. Alapos, emberséges, jó szakember.
5. Nyuff (válaszként erre: 3. - Caprica76)
2014. júl. 3. 08:54

Igen, hármasikrek! :) De én úgy tudom, hogy vállal szülést neki csak a létszám miatt nem vállalta, így nem is az RK-ban szült végül! :)

De ha megtudod, mi a helyzet írd meg, lassan odajutok, hogy engem is érdekelni fog a helyzet ! :)

4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Caprica76)
2014. júl. 3. 00:41
Nega doktornő. Én terhesgondozásra is hozzájártam és nála is született a fiam, mindennel elégedett voltam. Fülöpről ezt már nem mondhatnám, de vele lombikkal voltak gondjaink. Fülöp egyébként tudtommal nem vállal már szülést.
3. Caprica76 (válaszként erre: 2. - Nyuff)
2014. júl. 2. 22:28
3 kislány? :) jaj de szuper lehet!:)
2014. júl. 2. 21:20
Tesóm Fülöp dokit isteníti! :) Igaz, ők lombikosak voltak de hozzá jártak, és ha nem három csajszi lett volna a pocakban,akkor ott is szülnek! :)
2014. júl. 2. 20:24
Itt tervezek szülni, és lehet, hogy már a terhesgondozásra is járnék. Nagyon nagy segítség lenne a döntésben, ha véleményeket olvashatnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook