Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kuponos nyaralás: kinek van tapasztalata? fórum

Kuponos nyaralás: kinek van tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 14. 00:10
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Minden szuper volt, ma jöttem vissza :-)
2014. júl. 6. 19:52

Mi külföldön voltunk,Prága,és Horvátország.

Horvátországban magyarok voltak a szállásadók.

Mindegyik jól sikerült,és tényleg semmi probléma nem volt.És elégedettek voltunk,mindennel.Mondjuk egyik sem egy luxus szálloda volt, :)de azért az ár/értékarány megfelelő volt.

7. 5953ac0df8 (válaszként erre: 6. - 88ba0ab715)
2014. júl. 6. 19:49

Szia

Ha az ügyfélszolgálat mondta akkor biztos jó így is.

:)

6. 88ba0ab715 (válaszként erre: 4. - 5953ac0df8)
2014. júl. 6. 13:28
Szia! Most láttam, hogy írtál. Az a helyzet, hogy már elküldtem előre a kódot, mert a bónusz ügyfélszolgálatát felhívtam, és ezt tanácsolták, de gondolom, ez nem baj. Azért persze viszem kinyomtatva is.
2014. júl. 5. 10:59
Mi mindig így megyunk mondjuk csak belfoldre..
4. 5953ac0df8 (válaszként erre: 3. - 88ba0ab715)
2014. júl. 3. 15:31

Szia

Értem,szerintem minden ok lesz,és jól érzed,érzitek magatokat. :)

A bonusz kód-ot azért nem kell előre oda adni mert mikor mész akkor adod oda,és azzal "fizetsz".


/A kóddal igazolod,hogy a brigádnál fizettél./

Jó nyaralást :)

3. 88ba0ab715 (válaszként erre: 2. - 5953ac0df8)
2014. júl. 2. 21:32

Szia!

A bónuszon vettem egy utazást, mielőtt kifizettem volna a bónuszt, már telefonon és mailben lefoglaltam a szállást és írásban visszaírtak, hogy le van foglalva. Aztán elmentem a bónuszboltba, megvettem a bónuszt, este még felhívtam a hotelt, azt mondták, nem szükséges elküldenem a bónuszkódot, csak hozzam magammal. Így nem küldtem el, mert rá is van írva, hogy akkor már beváltottnak tekinthető. Tehát tulajdonképpen minden rendben, csak kicsit izgulok, hogy mindent jól csináltam-e.

Talán azért aggódok ennyit, mert előtte már be voltam fizetve egy utazási irodába, de azt visszamondták és ezt a bónuszos utat az utolsó percben vettem, és nincs benne tapasztalatom.

2. 5953ac0df8 (válaszként erre: 1. - 88ba0ab715)
2014. júl. 2. 20:57

Szia

Mit szeretnél tudni?

Voltunk már nyaralni így,akciósan.

/napideal,és lealkudtunk /ezen oldalak ajánlataival.

Nekünk nagyon jól sikerült,mind 2 ,és olcsó is volt.

Kuponos oldalakon hirdetünk is,igaz nem nyaralásokat.

2014. júl. 2. 20:19

Kedves fórumozók!

Most előszőr fogom kipróbálni egy kupon-oldal által felkínált olcsó nyaralást és kicsit izgulok, milyen lesz, jól csináltam-e mindent az ügyintézésnél. Van ebben valakinek tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook