Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak miért csak a 24. óra után térnek észhez? fórum

A férfiak miért csak a 24. óra után térnek észhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. jan. 27. 03:06
ne vedd oket egy kalap ala hisz nem mind ilyen.
2015. dec. 20. 22:43
Mert addig nem térnek észhez.
2014. okt. 22. 12:11
a ferfiak nem olyan erzelgosek,mint mi nok es nem emesztik/zome/ magukat egy no miatt.faj nekik is egy no elvesztese,de ok hamar tovabb lepnek.
2014. júl. 6. 12:13

Ne haragudj, de mégis mi jót vársz egy férfitól?! A nagy részük megbízhatatlan, link, hazudós, és csak játékszernek, strigulának tekinti a nőt. Kevés az olyan férfi, aki igazán képes megbecsülni egy nőt. Nekem több olyan haverom, ismerősöm is volt már, aki pofátlanul ráhajtott az én barátnőmre. :S

Persze aztán jönnek a megbánással, hogy ezután megváltoznak, bla-bla...

Szerintem nem lenne szabad újabb esélyt adnotok nekik, ha egyszer botlottak, akkor könnyen lehet, hogy máskor is fognak.

Hazugság/ok/ra építeni egy kapcsolatot nem sok értelmét látom... :S

61. anita0314 (válaszként erre: 23. - Linnax)
2014. júl. 6. 07:14
Kedves Linnax! Igen,gyávák. Nekem sem merte megmondani, h szakítani akar,csak ült velem szemben némán és bármennyire akartam megbeszélni a problémákat,csak hallgatott.Eltelt több,mint 24 óra, mióta azt mondtam, h legyen vége, mert nem bírtam, h csak én küzdök ezért a kapcsolatért, ő meg csak elvan benne. Tiszta szívemből szerettem,de így nekem nem megy. Megszakadok,annyira fáj,de úgy érzem,megtettem,ami tőlem tellett. Tudod,azt mondják,a remény hal meg utoljára. Nem tudom,reménykedjek-e egyáltalán.
60. Kubiak (válaszként erre: 59. - Linnax)
2014. júl. 3. 20:45

Nem Neked szólt a csámborgás! :)

De azért jó éjt! :)

59. Linnax
2014. júl. 3. 20:44
És még én csámborgok..... Jó éjt!
58. tamtamano (válaszként erre: 53. - 4510537174)
2014. júl. 3. 20:37

Erről csak egy idézet jut eszembe...


" Erősnek lenni olyan, mint úrinőnek lenni. Ha bizonygatnunk kell, hogy azok vagyunk, akkor már nem vagyunk azok."


Margaret Thatcher

57. Linnax
2014. júl. 3. 20:29
Amúgy ha eltűnök, akkor leállt a gépem. Ugyanis már csak úgy működik, hogy alatta külön hűtőventilátor van. De már nagyon melegszik így is.
56. Linnax (válaszként erre: 54. - Kubiak)
2014. júl. 3. 20:27

:D tényleg elcsámborogtam!

Ebben igazad lehet. (De jó az a fellángolás is! De ez más téma :))

De melyik tud megbocsátani? Az, amelyik már inkább összetartozás, vagy az, ami semmi másra nincs tekintettel, csak szeretni akar?

55. Linnax
2014. júl. 3. 20:22

Láttam én már karón varjút!

(Bocs, de közben jött a macska, vele kellett foglalkoznom.!

Két kulturált ember kevés ehhez, valami több is kell. Talán tartás? Önuralom? Valóban szeretet?

54. Kubiak (válaszként erre: 53. - 4510537174)
2014. júl. 3. 20:11

Látom elcsámborogtál! :)


A szerelem nem múlik el pár nap alatt.

Legalább is az igazi az nem.Ami elmúlhat az inkább fellángolás de nem szerelem.

53. 4510537174 (válaszként erre: 48. - Linnax)
2014. júl. 3. 19:56

Az asszony egyszer azzal jött haza, hogy szerelmes az egyik kollégájába. Kérdezte mit szólok hozzá ?

Elmondtam, legszebb dolog a világon a szerelem. Irigyellek, hogy ezt az érzést megérezheted. A feleségem boldog volt, hogy megértettem őt. Pár nap múlva a nyakamba borult : Ilyen megértő aranyos embert nem találnék többet. " Amikor hasonló eset ért engem is, elmondtam. Az asszonykivárta azt a pár napot, amig lehiggadtam a szerelemtől és rájöttem nincs különb nála.

Ez a megoldás.

Két kulturált embernél.

52. Linnax (válaszként erre: 50. - Tamtamano)
2014. júl. 3. 19:54
Végre-végre, eszmecsere alakul! Figyelek!
51. Linnax
2014. júl. 3. 19:52
Jóvanna! Hiszen ide figyelek!
50. tamtamano (válaszként erre: 45. - 4510537174)
2014. júl. 3. 19:51
Te olvasod is amit leírsz, vagy csak írod mint a drága fönököm ész nélül a munka beosztást? Azt hiszed, hogyy a Nőknek el kell mindent viselniük? Hagyja szó nélkül, hogy megcsalják, megalázzák, csak azért , hogy a pasinak az " érzékeny lelke " ne sérüljön, és ne " meneküljön el " tőle? Nem tudom ki, hogy van ezzel, de az én világomban az ilyen pasi menjen, és tudod mit,ne meneküljön, hanem én rúgnám ki olyan sebessen, hogy pislogni se legyen ideje...Visszajönni? Ahhoz esetleg akinek három anyja van...Tudod szerintem vannak az életben olyan mondatok, tettek-cselekedetek, amiket nem lehet meg nem történté tenni, és éppen ezért nincs is rá bocsánat !
49. Linnax
2014. júl. 3. 19:51
Én gyakorlatilag nem vagyok féltékeny.
48. Linnax
2014. júl. 3. 19:50
Ó, de Neked akkor még nem jött el a 24. óra! Neked megbocsátottak. De mi lett volna, ha visszamész, és már nem szeretnek, és ajtót mutatnak? Őszintén!
47. 4510537174 (válaszként erre: 46. - Linnax)
2014. júl. 3. 19:49
Csak hivatkoztam arra, hogy van hasonló témában indított fórumon. De most a te soraidra koncentrálok. Arra reagálj, ha úgy gondolod.
46. Linnax (válaszként erre: 40. - 4510537174)
2014. júl. 3. 19:43
Drágám, nem találom! Igazíts már el! Itt írtad, vagy esetleg lehet, hogy máshol?
45. 4510537174 (válaszként erre: 42. - Linnax)
2014. júl. 3. 19:40

El kell, szomorítsalak. A férfiak, ( tisztelet a ritka kivételnek ) a drága, édes feleségüket képesek megcsalni egy nála fiatalabbra, érdekesebbre, és egyben méltánytalanabbra is.

Az örök hűség csak a pap előtt megy, aztán jön a félrelépés. Az okos asszonynak ezt nem szabad észrevenni.Szólni sem szabad. A féltékeny asszonyt nem bírják a férfiak, attól menekülnek.

Az elnéző, jó asszonyhoz visszamegy az ember, mert rájön az a legjobb.

Tapasztalatból mondom.

44. Linnax
2014. júl. 3. 19:39

Azt hiszem, egy furcsa tulajdonságomból adódik a kiváncsiság. Egyszer a barátnőm megkérdezte: hagytak már el téged? Elgondolkodtam, és rájöttem, hogy még soha. (Nem vagyok szép, sőt, nem vagyok különleges, nem vagyok okos, talán annyi, hogy az átlagosnál magasabb IQ-t mértek, de semmi különös.)

Nos, ez azért van nálam így, mert én azt hiszem, nagyon hamar megérzem, ha már valakinek nem olyan vagyok, mint azelőtt. És akkor én azonnal odébbállok.

Egy kivétel volt: a férjem, mert ott kitartottam addig, amíg a kisebbik fiam is leérettségizett, és akkor rögtön (le)léptem.

Lehet, hogy ezért nem értem? Ezért vagyok ennyire kiváncsi? Olyan nagyon régen szerettem volna már megkérdezni, csak eddig nem akartam másokat terhelni az ütődött makacsságommal.

De akarom tuuuuudniiiiii!!! :)

43. Linnax
2014. júl. 3. 19:32
Megnézem.
42. Linnax (válaszként erre: 40. - 4510537174)
2014. júl. 3. 19:31

Nos nem pontosan erre gondoltam, de ez is egy mód, és ez is egy megközelítés.

Tehát: nem kell bűnt elkövetni - csak éppen "régi bútordarabként" kezelni az asszonyt. Semmi figyelmet nem fordítani rá, az évek alatt jól megszokott kényelemben nem jut eszébe a drága embernek, hogy a párjának (legalább néha) valami "akármi", csak nem a napi rutin kellene.

Igen, vannak, akik határozottak, és be tudják fejezni - akármit. Ezt teljesen megértem.

De én az ellenkezőjét nem értem! Addig miért nem, és utána miért? Miért nem jön rá előbb, miért csak a (nem huszonnégy, hanem a) huszonnegyedik óra után?

41. 6fef80bd7d (válaszként erre: 11. - Grizus)
2014. júl. 3. 18:53
az okosak pedíg 2-szer is meggondolják kikkel állnak le:D
2014. júl. 3. 18:40

Bocsánat, hogy a csapos közbeszól.

( Ez egy szólás-mondás, melleslg nem vagyok csapos és sört sem iszom )

Az a férfi, aki 24 óra után észre tér, az bocsánatos bűnnek számít.

De a határozott férfiak, nem térnek észhez 24 óra múltán sem, azaz, nem térnek vissza az elhagyott asszonyhoz.

Ha ugyan ezt a topikat jól értelmezem.

Ha netán másra gondoltok, szivesen elmondom a véleményemet, ugyis hiányoljátok a pasik hozzászólsait. Mellesleg indítottam pár hte egy topikot " Egyetértesz, hogy a nő a gyengébb nem ? " címmel. Szóval benne vagyok a témában.

39. Linnax (válaszként erre: 36. - C4851bb5de)
2014. júl. 3. 18:29

Igen, igen, sajnos nem nagyon kaphatók a témára. Ezt sem értem, hogy miért. Itt nem ismerünk (zömmel) senkit, én speciel ezért szeretek fórumozni, mert sokkal szabadabban beszélgethetek Veletek.

Meg aztán nekem sok haverom volt régen, nagyjából egykorúak voltunk, némileg fiúsítva voltam, megszoktam, hogy sok mindent hallok közöttük, sok mindent elmondanak, válaszokat kaptam.

De szerintem ez a kis pengeváltás is elűzte őket.

Vége!...

Fiúkák, hol vagytok?

38. Linnax (válaszként erre: 37. - Vizslava)
2014. júl. 3. 18:24

Nem néztem; hallgattam.

Amúgy az írásod alapján tényleg magasabb röptű dolgokat feltételezek Rólad. Én meg úgy éreztem, hogy inkább Te vagy, aki ha nem is gúnyolódik, de lenéz.

Viszont ne részletezzük tovább!

Na béke, jó?

37. vizslava (válaszként erre: 35. - Linnax)
2014. júl. 3. 14:25
Engem ugyan nem sértettélmeg Linnax. Szíved joga, hogy azt nézz a tévében, amit akarsz. Csupán a véleményemet írtam le. Ha ettől "vájtfülű és szépérzékű" lettem a szemedben, akkor ezt nem igazán értem, de fő hogy te értsd. Kipipálhatod, hogy ma is beszóltál valakinek. Gúnyolódnod fölösleges, mert már ez se a témába vág. Te pedig, mint látjuk, csak a témára fókuszálsz. :DDDDD
36. c4851bb5de (válaszként erre: 32. - Linnax)
2014. júl. 3. 13:47
Valahogy a férfiak nem tolonganak a válasszal,... és Te ugye az ők véleményére vagy kíváncsi.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook