Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent István Kórház szülészete fórum

Szent István Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


2014. júl. 9. 14:14

Kiváló kórház! (szeptemberben szültem)

Tündéri dolgozókkal!!

Nem volt fogadott szülésznőm, de a műszakos is egy tünemény volt! A csecsemősök éjjel is körbejártak minden szobát, kb fél, 1 óránként, mindenben segítenek, ha kell akár minden szopinál. Merj kérdezni! ;)

Csak ajánlani tudom Őket!! :)

6. Sündörgő (válaszként erre: 5. - Zsuzso_26)
2014. júl. 4. 21:26
igen kaptam, volt benne pár minta pelus, krémek, egy zene cd, szórólapok 2 fajta csomag volt egy bőrönd, és egy zacsis
5. zsuzso_26 (válaszként erre: 4. - Sündörgő)
2014. júl. 4. 20:18
köszi a választ :) és mikor haza engedtek kaptál babacsomagot amibe krém van meg ilyenek?
2014. júl. 1. 14:40
Az osztályon ha kérdezel segítőkészek, de kérdezni kell. Megmutatnak mindent pelusozást, segítenek a szopinál. Ők fürdetnek. A csecsemősök aranyosak, legalábbis tavaly aranyosak voltak, előtte volt akivel volt gondom, de már nincs ott, vagyis nem találkoztam vele:) Vinni mindent kell a babának is.
2014. júl. 1. 14:36
Igazából az érdekelne hogy milyen volt a szülészet része és utána az osztály? mennyire foglalkoznak a kismamával, a cscsemősök milyenek meg ilyen általános dolgok :)
2014. júl. 1. 14:33
Én háromszor szültem az István kórházban, negyedszerre is ott szülnék ha kellene:)Mi érdekel? Az első alkalommal, nem éreztem ott jól magam, de a másik két alkalom jó volt:)
2014. júl. 1. 14:23
Sziasztok! Van aki az Istvánba fog szülni vagy szült ott? Kíváncsi lennék, hogy milyen élmények-vélemények vannak? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook