Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Heim Pál Gyermekkórházban hogyan zajlik az orrmandula műtét? fórum

A Heim Pál Gyermekkórházban hogyan zajlik az orrmandula műtét? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 1. 21:06
Nagyon szivesen! Ha esetleg eszedbe jut valami kerdes,ha tudok,valaszolok szivesen!:-)N
4. miracska1979 (válaszként erre: 3. - Anya4005)
2014. júl. 1. 18:39
Köszönöm, ezek egész jó hírek.
2014. júl. 1. 14:31

Két hete voltunk!

Reggel 7-re érkeztünk,némi papírmunka után megvizsgálta a fiamat a doktornénije,utána a főnővér felvett minket (nála lehet kérni anyás szobát),aztán kaptunk egy szobát. Miután lepakoltam,át kellett menni a főépületbe (gyerek nélkül,de az enyém 2 csajt is beújított,míg oda voltam) a felvételi irodába,ott kaptam kaja jegyet,és fizettem ki az ágyam.

Mi voltunk az utolsók,úgyhogy 2 után vitte be a zöld bácsi a gyereket a műtőbe,és 20 perc után ki is hozta (neki még tubusokat is raktak a fülébe,de nem vérzett,ezért volt gyors). Na,itt jött 1,5 óra sírás,nyűglődés,de ez normális. Ja,mielött bevitték kapott egy koktélt,ami kiütötte,így nem sírva vitték el tőlem,ami jó volt-nekem.

Délután néhányszor lázat mértünk,mikor lehett,akkor krémtúrót és pudingot evett. Hoztak teát,meg "húslevest",és volt tejbegríz,de nem vettük igénybe.

Másnap reggel 7kor vizit,papírok,és haza.

A fiam 4 lesz,nagyon jól viselte,itthon rögtön rizseshúst evett,nem voltak fájdalmai,semmi gond.

Nektek is hasonló jó élményeket kívánok!:-)

2014. júl. 1. 13:50
Akinek kis gyereke van és mostanában vették ki az orrmanduláját a Heim Pálban, segítene azzal hogy leírja, hogyan zajlott a műtét? Előre is köszönöm.
2014. júl. 1. 13:49
Heim Pálban az orrmandula műtét milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook