Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Sztanyik László nőgyógyász fórum

Dr. Sztanyik László nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2020. jan. 5. 00:31
... és amúgy mindezt tényleg mosolyogva.. úgyhogy a kétszínűsége való igaz!! (ez még lemaradt)
2020. jan. 5. 00:22
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval! Szakmailag kifogástalan, de emberileg nálam is megbukott a harmadik (!) szülésemnél, empátia semmi, emberség nuku, kissé belefásult a hivatásába..
2019. júl. 8. 08:32
Egy igazi kétszínű ember. Nőgyógyászként levizsgázott,emberként nem! Sok sikerült hölgyeim ha Őt válasszák!
2015. máj. 14. 09:20
Engem másfél hete műtött, nagy műtét volt. Csak jókat tudok mondani, a műtétet is és az Orvost illetően is. Emberséges, és igazi Úriember. ajánlani tudom, ha valaki orvost keres.
2015. ápr. 22. 09:11
Nekem ez a doki mentette meg az életemet 2-szer túlzás nélkül.Teljesen megbízom benne. Lelkiismeretes oly annyira,hogy ritka manapság az ilyen ember.
8. Sadie27 (válaszként erre: 7. - Barvinok)
2014. júl. 1. 11:07
Semmi gond :)
7. barvinok (válaszként erre: 6. - Sadie27)
2014. júl. 1. 09:58
Akkor bocs. Azért is írtam, hogy "talán".
2014. júl. 1. 09:28
Értem. Hát végülis semmi komoly problémám nincs, csak a legkisebb fiam születése óta (1,5 év) nem voltam rák szűrésen. A mensi elég rendszertelen. Albiba, 3 gyerekkel, nem olyan könnyű össze szedni ennyi pénzt :(
2014. júl. 1. 09:24
Na igen, a magánrendelésen az a tarifa, ami. Nem tudom, a kórházban rendel-e csak úgy. Évente egyszer talán össze lehet szedni a 14 ezer forintot, ha meg közben bukfenc van, lehet, hogy a kórházban is meg tud vizsgálni, nem tudom, hogy szokta. De mondom, hogy nem arra megy rá, hogy minél több pénzt szedjen ki valakiből, úgyhogy ha van rá lehetőség, biztos kitalál valamit.
2014. júl. 1. 09:20
Ismerem én is, sok közeli-távoli ismerősöm szült nála. Nagyon rendes, kedves, emberséges. Tartózkodó, úgyhogy ez nem mindig látszik első pillantásra. És nem beképzelt, hanem szerény, ami szerintem szintén nem elhanyagolható szempont. Viszont amiben kell, nagyon is határozott. Nem a pénzre hajt, hanem a munkáját igyekszik minél jobban elvégezni. Egy barátnőmet műtötte tavaly, azóta tudom, hogy sebészként is kiváló, nem csak szülészként. Egyszóval, kevés ilyen van, mint ő...
3. Sadie27 (válaszként erre: 2. - Teltzsu)
2014. júl. 1. 09:17
Hú, elég húzós árat kér :( EP-m nincs :(
2014. júl. 1. 09:00

Nekem ő a dokim. Igaz, még nem szültem, de nagyon rendes, csípem. Egy szeánsz (vizsgálat, rákszűrés, hasi UH) tavaly 14.000 volt, de EP számlát tud adni.

Érdeklődd meg az asszisztensnél az árakat.

2014. júl. 1. 08:51
Sziasztok, mi a véleményetek Dr. Sztanyik László nőgyógyászról? Most készülnék menni hozzá. És az árairól tudtok valamit? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook