Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a különbség a 0005-11 és a 0005-06 modul között? fórum

Mi a különbség a 0005-11 és a 0005-06 modul között? (beszélgetős fórum)

3. 891542758c (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2014. jún. 30. 19:23
csak mondom h az én kereskedelmi végzettségem többet ér mint egy sima eladó, ez nem élelmiszer eladó, ez érettségihez van kötve, és üzletvezető is lehetnék vele, a sima eladóval meg nem. Ezt a tanáraim mondták. Tudom h változtatás volt, de aki tavaly augusztusban kezdett az még a régi szerint fog vizsgázni, ezért kellett augusztusban kezdenünk. Utána néztem a neten és felmentést kell h kapjak. De irok a volt tanáraimnak is, ők biztos többet tudnak.
2014. jún. 30. 19:03

Gondolom azért, mert az első képesítésed élelmiszer és vegyi áru eladó. A virágkötészet más terület, más vonatkozik rá, akár a bizonylatok vagy bármi más.

Most szigorították (idéntől) ezeket úgy hallottam.

De aki ért hozzá, biztosan jobban tudja.

2014. jún. 30. 18:23

Tavaly elvégeztem a kereskedőit, idén beiratkoztam virágkötőire. Két tantárgy azonos, az áruforgalom és a kereskedelmi egység. Tavaly ezekre ezek voltak a modulszámok: 0004-11 és 0005-11

Idén meg ugyanaz mindkettőre csak 06-tal végződnek. A tananyag szóról szóra ugyanaz. Megkérdeztem ma az oktatót, hogy jóváírják-e, azt mondta nem, mert a vége nem egyezik, pedig a tananyag ugyanaz.

Aztán most vannak választható szakmám vannak: Virágkötő, Virágkötő és virágbolti eladó és sima virágbolti eladó. A középső egy 20-sal többe kerül, de megkérdeztem h érdemes-e azt választanom és nem fölösleges-e, mert ezzel a kereskedelmi végzettséggel eladó vagyok és üzletvezető is lehetek, amit tavaly végeztem-e. Nem volt benne biztos, nem tudott normális választ adni. Tudna valaki segíteni benne, mert ő azt mondta, hogy a sima virágkötő nem lehet kint az eladótérbe, mert kell a virágbolti eladó végzettség is. Ezzel a kereskedelmi végzettséggel csak kiengednének oda, ha olyan helyre mennék dolgozni. Azért kérdezem, mert a mai világban semmit se lehet tudni, azok után h újra le kell vizsgáznom ugyanabból, amikből tavaly. Vagyis abból a kettőből

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook