Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tinédzser szerelem, együttalvás kérése fórum

Tinédzser szerelem, együttalvás kérése (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. 526d586c57 (válaszként erre: 76. - 526d586c57)
2012. dec. 31. 12:51
Még annyit, hogyha valaki nevet azon hogy 15 évesen hogy lehetne már komoly kapcsolatban..mármint érzelmileg (csak mert az én szüleim akkoriban kinevettek...) akkor gondolja át újra. 2 évig voltam együtt akkor az illetővel (14től 16ig) és a mai napig az egyik legjobb barátom. Nm volt tipikus tinédzser lamur :)
76. 526d586c57 (válaszként erre: 75. - Mónika97)
2012. dec. 31. 12:48

én 19-20 éves koromra jutottam el hogy hétvégente párommal aludhassak mindig, pedig volt már barátom nekem is 15 évesen és méghozzá komoly. Örökös probléma volt ez az ottalvósdi, ráadásul nekem nevelőapa szabta meg ami még több viszályt szült. Ennek ellenére mégis úgy érzem ő cselekedett helyesen hogy 16 éves koromban is ha bulizni mentem 10-11-re haza kellett érnem 18 évesen meg éjfélre. Kiszúrásnak tűnik, de előnyömre vált. Ez persze nem azt jelentett hogy soha nem aludhattam a páromnál, csak ritkán. Én se voltam/vagyok lázadós, betartottam a szabályokat , ma már bárhová megyek bármeddig, de hajnali 1-2 fele úgyis megunom. Bár nem voltam az osztály "menő csaja" és néha vágytam rá hogy azért hívjanak engem is, de később nem bántam meg mert azok az emberek elég iszákosak azóta is...

Szóval én átérzem ezt, de ilyenkor egy fiatal tegye fel magában a kérdést és válaszoljon erre őszintén " ő mit engedne a gyerekének?" a szülőknek meg hogy a mai fiatalok fényes nappal is megteszik azt, amit éjjel is tennének.. TISZTELET A KIVÉTELNEK! MEG AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA! Csak gondoltam elmondom én mit láttam/hallottam/tapasztaltam az évek alatt. :)

2012. dec. 31. 12:34

Sziasztok.

15éves vagyok.

Anyuval már szóba került ez a ottalvós téma. Most kapcsolatban vagyok. Jó volna ha a párom itt aludhass na de ezt anyukám nem engedi csak ha betöltöttem a 16. életévemet. Én nem vagyok az lázadós fajta, azt az egy évet már ki bírom várni.

2011. júl. 5. 14:37
Az előzőhöz még annyit, hogy rendesen csinálom a dolgaimat. Van nyelvvizsgám, jogsival nem nyaggattam őket ők kérték hogy csináljam meg. Suliban jól tanulok, igaz nem vagyok kitűnő de csinálom a dolgom. Itthoni munkában 100%-ban segítek, nem cigizek, nem piálok, nem járok el bulizni soha 17 éves létemre + rendszeresen sportolok. Szóval nem lehet egy rossz szót se szólni rám se, fiúval sincs baj esküszöm. Ez az egy "bűnöm" van amit szeretnék.
2011. júl. 5. 13:37

Nagyon megörültem amikor rábukkantam erre a problémára ugyanis én is hasonló korban vagyok és ugyanezzel a problémával küzdök. Több mint egy éve vagyunk együtt barátommal de sajnos szüleim nem nagyon akarják még most se elfogadni és egyenesen nem kedvelik pedig semmi okuk nincs rá, így én dupla ilyen nehéz helyzetbe vagyok.

Az én véleményem az, hogy nem kéne túlzásba vinni, én megelégednék havi egyszeri ottalvással is.

1,Valószínűleg a szülő kibírná hogy havi egyszer nem szaladgál egy szál pólóban otthon és úgymond kerülget egy "idegent" a fürdőben.

2, A szülők állandóan rosszra gondolnak az ottalvós dolognál. AZ OTTALVÁS NEM A SZEXRŐL SZÓL!!! Előbb utóbb persze biztos megtörténik, de valószínűleg nem akkor fogják megtenni amikor mindkét szülő a szomszéd szobába alszik... ez egy nagy baromság, nem fognak úgymond "papás-mamást" játszani a szülők füle hallatára..ahhoz szerintem nagyon hülyének kell lenni.

3,Mi Lányok most már testileg sokkal előbb érnek mint mondjuk anyukáink bár sajnos értelmileg meg elég kevesen érnek előbb. De ez szerintem maximálisan a neveltetéstől függ.

4, Most ismerjük meg a testünket, kezdünk ismerkedni a tudattal hogy mi is lesz nekünk a szerepünk a feladatunk később. Azzal szerintem semmi gond nincs ha egy tinédzser azzal veszti el a szüzességét akibe szerelmes, főleg ha az első neki :) Hogy mit fog élvezni a szexben 30 évesen akkor?!!! Remélhetőleg már nem azon jár az agya hanem mondjuk az első gyermekével terhes és a családi fészket rendezgeti a szeretett férjével aki nyugodtan lehet AZ a srác is :) Tudom ez nagyon kevés esetben van így, de igenis lehet! És a szülők meg ne rendezzék le előre hogy mi lehet meg mi nem...Az én anyukámtól nagyon rosszul esett, hogy mondta: ,,Úgy is lesz még másik, ne add oda magad...", amikor látta hogy nagyon szerelmes vagyok. Akár lesz másik akár nem ezt sose bocsátom meg neki.

5, Ez az apás féltés meg szerintem egy nagy baromság. Úgy csinálnak mintha ők lennének a szentek... Nem ugyanúgy "megrontották" más lányát? Nem ugyanúgy jártak titkos randikra? És mi az hogy féltékeny a lányára?! Majd ő akarja beavatni vagy mi? Ez szerintem a legálszentebb dolog a világon...

Hat nagyjából nekem ez a véleményem. Egy biztos a tiltás nem old meg semmit, csak hazugságra kényszerít és utálatra. Tisztában vagyok vele hogy a szüleim tartanak el meg ők fizetnek nekem mindent így úgymond joguk van ilyenbe is beleszólni és ezzel még nem tudok mit csinálni. De nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem bíznak bennem, és dühöt érzek irántuk. Szóval szerintem meg kéne engedni. Biztos vagyok benne, hogy vannak annyira intelligensek, hogy nem fognak lefeküdni egy-egy ilyen ott alvásnál ha már ilyen nehéz volt kikönyörögni. Egy hónapban egyszer mert még is csak tinédzser, de szerintem annak is nagyon fognak örülni. + a lányánál is egy jó pont és viszonozza majd a bizalmat.

Hajrá, és én is kíváncsi lennék végül is mi lett a sztori vége.

72. Anka71 (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2010. jún. 29. 05:38
Ugyanez a véleményem, nagyon jól megfogalmaztad.
71. Anka71 (válaszként erre: 45. - Alanna)
2010. jún. 29. 05:21

Mondasz valamit, de: Nekem anno ennyi volt a felvilágosítás a szüleim részéről: 11 évesen megkaptam Kurt Seelmann: Gólya hozza? c. könyvét a kezembe. Aztán 13 évesen: Bágyoni Attila: Szex, szerelem, család c. művét. És nem volt olyan, hogy "aztán kérdezzél, ha úgy gondolod."

Szóval, szülői beszélgetés semmi, (megkockáztatnám, hogy az én korosztályom esetében a szüleink 80%-a ilyen volt).

De: azért tudtuk, hol a könyvesbolt, és olvasni is tudtunk. Én ezen két könyv után egész tárházát szereztem be a "szakirodalomnak".

A maiak is, ha a szülő nem "nyilatkozik", akkor keressenek ilyen témájú könyveket, s nem maradnak hülyék, szerintem.

70. Anka71 (válaszként erre: 43. - 363d535da9)
2010. jún. 29. 05:10

Írásod első pontjára hivatkoznék:

Tudod, van benne valami.

Írtam, hogy a hugom 16 évesen kezdte, szülői jóváhagyás mellett az itt alvós-ott alvós figurát. (Megjegyzem, az a kapcsolata 5 évig tartott, tehát nem csak fellágnolás volt).

Azóta tesóm már fiatal harmincas, és minden oké vele (tanult nő, négy diploma, felsőfokú nyelvtudás, multinál vezető beosztás, most külföldön dolgozik, jó anyagi helyzetben van). Szóval, minden oké, csak egy normális kapcsolat nem jön neki össze. Közben férjnél is volt, meg amúgy is voltak hosszabb távú kapcsolatai is, alkalmi is. Pont most szakított az élettársával, aki tök jó fej, aranyos, gondoskodó hapi. És tesóm (velem simán elbeszélget erről), azt mondja, hogy a kapcsolataiban minden oké (megértés, gondoskodás, közös érdeklődés), csak a szex nem:((( Tehát, lehet ebben a korai kiégésben valami. Mert nem hiszem, hogy mindig szexuálisan pancser hapikat fog ki. Lehet, benne van a hiba?

69. Anka71
2010. jún. 29. 05:01

Zsanett drága, 18 éves kor azt is jelenti, hogy keresőképes vagy. El lehet ballagni dolgozni, lehet lakást bérelni, kajának valót megvenni. És majd akkor, de csakis akkor leszel felnőtt.

Olyan nincs, hogy otthon lakom, otthon eszem, fizetik a seggem alá a rezsit, és én szabom a feltételeket. Na neeee....:))

68. Anka71 (válaszként erre: 14. - 363d535da9)
2010. jún. 29. 04:39
Nagyon klasszul megfogalmaztad:) És jó dolog (nekem) egy fiús anyuka szemszögéből is látni a dolgokat, tényleg.
67. Anka71
2010. jún. 29. 04:31

Ez érdekes kérdés. Én későn érő típus voltam, de a hugom (most 30 éves), ő aztán 16 évesen már intenzíven élt.

Nálunk apám volt a konzervatívabb, a fiúnak az első ott alvásába úgy ment bele, hogy Pestről jöttek valami rendezvényről a hugomék, és a fiúnak nehogy már tovább kelljen menni Sopronba még éjszaka. Így apu belement.

Igen, csakhogy: utána már rendszer lett belőle, és amikor apám meg merte jegyezni, hogy jó lenne már nem folyton egy kvázi kívülállót kerülgetni (fürdőszoba, stb), akkor még a tesóm játszotta a hülyét, hogy nem érti, hiszen "ha máskor meg volt engedve, akkor most miért nem". Tehát az apám egyszeri nagyvonalúságát használta fel apámmal szemben.

Mindehhez 17 volt.

Kezelhetőbb gyermekkel ez nyilván másképpen van.

Mondjuk, én tesóm példájából tanulva, a férjem lányának nem engedtem meg anno, hogy itt aludjon a sráca.

Amúgy félek én is, mi lesz, ha felvetődik a kérdés a saját kislányom esetében. Engem talán annyira nem is a tudat zavarna, hogy mit csinálnak, hanem (kövezzetek meg érte nyugodtan), én annyira nem akarnék egy idegent kerülgetni az otthonomban. Még hétvégén sem. VAgy ha a lányom, az imádott kislányom kedvese lesz, akkor az nekem sem lesz "idegen"?

Hát, csak reménykedem, hogy 14 éves lányom is későn érő típus lesz, mint az anyukája:))

2010. jún. 29. 00:25
lenne egy kérdésem, mindenki azt írja h ha nem engedik meg a szülök akkor majd találnak más helyet, de mi lenne ez a hely? (én még biztos várok vele egy két évet és egy igazi párt is aki szeret)
2009. okt. 2. 23:10
Én 21 éves vagyok.Tőlem bizony nem állnak messze ezek a történések.16 voltam mikor elvesztettem,és azóta is azzal a fiúval járok.Nekem fontos volt,hogy azzal veszítsem el akit szeretek,és aki viszontszeret,megbecsül.Anyukám nehezen tűrte eleinte hogy a kislányából,nagylány lett,de idővel megbarátkozott a ténnyel.Egyébként az igaz hogy tiltással nem lehet sokat elérni,mert úgyis megteszik.Ez valóban így van.A szülő(ha teheti)inkább álljon mellette,még ha nehéz is.Inkább segitsen neki,mint ellenségeskedjen.Végülis jobb ha a szüleitől kér egy lány tanácsot,mintha a barátnőivel beszéli meg(akik tapasztalatlanok).Én anyummal együtt mentem el fogamzásgátlóért.Ciki volt,de legalább tudott róla,nem titokban csináltam.
2009. okt. 2. 23:07
17 évesen 2 éve jártam a barátommal. És a válasz NEM volt mindig. Tök szarul esett akkor. Aztán 18 évesen már nem szóltak bele. Mostmár látom, így volt jobb.
63. TiIVI
2009. febr. 28. 12:24

Sziasztok!

Én is ugyanezzel a problémával küzködöm...

Lassan 17éves vagyok,és nálunk is tabu téma az együttalvás.A barátommal már lassan 1éve együtt vagyunk.De eddig még csak úgy aludtam nála,hogy hazudtam a szüleimnek.

A szex is tabu téma,pedig van nemi életünk.Anyukámmal egy fél éve próbáltam beszélni minderről,de csak hárított,hogy majd ha 17leszek,és nagyon semmit sem mondott.Apukám maradi,és az össze fiút elásná...Nem tudom mit tegyek,nem igazán lehet velük beszélni.Mintha meg se hallanák.Decemberben is felhoztam a témát,hogy együtt szeretnénk aludni,anyukám már bele is ment,de apa hallani sem akart róla...

Pedig én már elérkezetnek érzem ezt a dolgot,és már a barátom is mondogatja.Nem tudom mit tegyek...?

2008. ápr. 1. 13:35
ugy látom, ez már nem érdekel senkit
2008. jan. 20. 10:41
öcsém épp 17...volt egy barinője (v van???-senki, még ők sem tudják)és mai napig összejárnak, haverok, mondják...de úgy kiszívták egymás nyakát...meg a csaj tetetett be nyelvpirszinget is...simán szexelnek. tök durva
60. 0c97fbb607 (válaszként erre: 59. - Spinneli)
2007. dec. 27. 13:56

Értem én!:)

Nem lihegek,na:)))

Örülök,hogy ilyen könnyen veszitek a dolgot.

59. spinneli (válaszként erre: 58. - 0c97fbb607)
2007. dec. 27. 13:54

nekem nem volt "jó" (nem volt szerelem estébé.) az első, de nem tapasztaltam semmilyen hátrányát, és sok bnőm így van vele.

Természetesen ideális ha van szerelem együtt maradnak satöbbi, csak azt mondom, hogy annyira nem kell túllihegni sem:)

58. 0c97fbb607 (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2007. dec. 27. 13:52

Nem tudok ellenkedni,sajnos:)))))

Nekem az első a lehető legjobb volt,így nem ismerem a másik oldalt.Azóta is nagy kedvem lelem eme cselekedetben:D

57. 01c8755c79 (válaszként erre: 56. - 0c97fbb607)
2007. dec. 27. 13:51
Igen, erre én is gondoltam... majd... de egyelőre tényleg nem fenyegeti ilyen veszély. Tudnék róla... mondom, nem megy sehova. Eddig az angol középfokúra készült, 2 hete vizsgázott, azóta meg olvas ezerrel... mh. ilyen... :o)
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 54. - 01c8755c79)
2007. dec. 27. 13:49

Igazából engem nem zavar,ha szexuális életet él,hisz már nem gyerek,(igaz nem is felnőtt,viszont ez a dolog is hozzátartozik az élethez,na meg az összegabajodó hormonok is megbolondítják őket,szegényeket)de azért azt ,hogy itt aludjon a fiúja az tényleg nem összeegyeztethető velem:)

Januárban ,viszont megyünk nőgyógyászhoz együtt és valami bogyó kellene neki,mielőtt baj lenne.

Amúgy meg mindenképp itt az ideje a nőgyógyásznak!

55. spinneli (válaszként erre: 53. - 0c97fbb607)
2007. dec. 27. 13:46
nem mondom, hogy nem fontos egyátalán, viszont nem is kell túlmisztifikálni, pölö meghatározza a nő szexualitását kijelentés elég meredek, amennyibben az adott lány érzelmi intelligenciája nulla, vagy egy darab támogató személy sem veszi körül valóban sanszos ellenkező esetben megy a következőhöz és az jobb lesz.
54. 01c8755c79 (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. dec. 27. 13:42
.. ugyanígy gondolom... :o) ... és az én lányom is 16. évében van. Nem ringatnám magam hiú ábrándokba, hogy nincs szex, de akkor az a szex, az szerelmes szex legyen, és nem férj+feleség szex... és az együttalvás az már olyan mind az együttélés... az én lányomnak pedig udvaroljanak, sokáááááááááááááááig. Nincs fiúja egyelőre, és nem is mászkál el hazulról... csak velünk. :o) Január 19-én pl. bálba megyünk... a párom, én, a lányom és a párom fia. DEEEEEEEEE csak baráti alapon vannak.... :o))))) ... reméééééélem.... :o)))) (mh. egyébként nagyon klassz srác, 18 éves, szóval akár.... )
53. 0c97fbb607 (válaszként erre: 52. - Spinneli)
2007. dec. 27. 13:41

Az első ,igenis nagyon fontos,az meg is határozhatja egy nő szexualitását ,vagy a hozzáállását a szexhet,egész életére,ne bagatelizáld el.

Viszont a fiúknál szerintem ,csak "átesnek a tűzkeresztségen" alapon működik,így magabiztosabban tudnak lépni ,majd ,ha eljön a szerelem:)

2007. dec. 27. 13:29
túlértékelik az első szexet sokan, nem fejátültetés az.
2007. dec. 27. 13:28

16 éves lányom van.

Nem vagyok naív,nem szűz már.

Van egy barátja most is,de én nem fogom megengedni ,hogy itt aludjon.Megmondom miért.Egyrészt azért ,mert nem akarom ,hogy az én köreimet zavarják,és papás mamást játszanak az én lakásomban,amíg én esetleg nem mászkálhatok egy szál pólóba.Másrészt ,nagyon klassz emlékeim vannak azokból az időkből,amikor én is ennyiidősen autóban ,erdőben itt-ott szeretkeztem és a mezőőr kergetett ki minket:))))

Szóval,majd aludjon együtt a saját lakásában ,avval a férfival akit élete párjául választ,addig pedig élje az életét úgy ahogy egy 16 éveshez illik és ne úgy ,mint egy felnőtt.

2007. dec. 27. 12:50
hát azért itt az anyukák kicsit el vannak tájolva:S mert az h 18 évesen nem negedik hogy együtt aludjanak...:S ha maguknak van egy 14-15-16 éves lányuk fiuk, és van barátjuk/bnőjük és már jóideje járnak, biztos lehet benne h nem szűz, egy fiúnak általában már télleg gáz ha 15 éves és még szűz, vagy talán 16 de akkor már biztos, lányoknál ez más kicsit, mert 14 évesen lenézik, de 15 évesen a bulizósabb lányoknál már gáz. 14 évesen abban biztosak lehetnek h már megujjazták , ez szinte 100%, 18 évesen aki szűz semmiképpen nem számíthat "menő csajnak" és biztos nincs benne egy olyan bandába amelyik hétvégénként a városba lófrál, a szülök nem akarják h a gyerekük benne legyen egy ilyen cigis, piás társaságba, de hát ezek a tények. a gyerekeknek ez a mérce, ők így érzik jól magukat
2007. nov. 26. 05:56
Kedves Zsanett,és a többi hasonszőrű fruska.Én egy 3 gyerekes Anyuka vagyok,a fiam a legidősebb.Annyit mondhatok nektek,hogy nem csak a szülőnek,hanem a srácoknak is megvan a véleménye az ilyen könnyűvérű lányokról. Nálunk nem volt divat az ittalvás ottalvás,mert senki lakása,legalábbis az enyém nem szálloda.Engem ha a lányaim "leugatnának"biztos utilaput kötnék a talpukra.Csodálom,hogy a szüleitek megtartanak még ootthon,és téged Zsanett nem küldtek javító-nevelő intézetbe.Miért nem a tanuláson jár inkább az eszetek?Ja igaz,a feneketekből is meg lehet élni.
2007. okt. 7. 08:59
Nekem anyu azt mondta, hogy õ is 20 éves volt amikor elõször aludt együtt valakivel. De ez nem elfogadható, mert a világ azóta sokat változott. Végüli jobb ha megengedjük, minthogy titokban valahol megcsinálják ugyanazt. Úgy még rosszabbul sül el a dolog. 17 vagyok, tehát naponta ilyen ügyek vesznek körül. Anyu sem engedte meg nekem, hogy együtt aludjunk, az lett a vége, hogy elmentem a barátomhoz aludni. A fiatalok ígyis-úgyis megteszik amit akarnak, jobb ha a szülõ is tud róla és nem kell titkolózni stb. A barátnõm rendszeresen beszél az anyjával a szexrõl meg minden. Én ezt sajnos nem tehetem, mert akkor csak veszekszik velem. Mindenki jobban örül annak, ha a lánya nem máshoz fordul bizalommal.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook