Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Halál esetén mennyi időn belül kell elkészülnie a szakorvosi jelentésnek? fórum

Halál esetén mennyi időn belül kell elkészülnie a szakorvosi jelentésnek? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 9. 14:48
azért húzódott nálunk mert ekkora került sorra az ügyünk a szakértő kezébe
10. Martian (válaszként erre: 6. - 363d535da9)
2008. ápr. 9. 14:46

nincs határidő

tavaly volt egy haláleset a családban ahol a rendőrségi jelentésre vártam több hónap volt mire megkaptam

9. 3205495036 (válaszként erre: 6. - 363d535da9)
2008. ápr. 9. 13:59
Mivel olvasható,hoyg rendőrség is benne van a dologban ezért nem ugyan az a te eseted mint az övé. Vagy nem természetes uton halt meg, vagy nem volt kizárható az idegenkezűség vagy... inkább nem részletezem a többi lehetőséget. Csak anniyt akartam ezzel,hoyg egyértelműen más a kórházban való elhalázás és ez az este, habár nem tudok róla sokat de cukilány hozzászólásaiból látszik.
8. 3205495036 (válaszként erre: 7. - Cukilany)
2008. ápr. 9. 13:56

Elég nehéz ilyen kevés információ alapján ezt megmondani. Közigazgtási jog szakterületén belül szabályozzát ezeket a dolgokat. Mivel nem tudom a pontos okát a halálnak és egyáltalán az egész eseménynek, azt tudom mondnai,hogy valószínű azért készül ilyen sokáig mert a szakértői véleményt nem fogadta el a bizottság, uj szakértőt kellett bevonni és gondolom a két vélemény eltérése miatt ujra kellett kedzjék az eljárást.

De mint mondtam, nem vagyok tiztában az eseményekkel tehát konkréten nem tudok nyilatkozni.

Esteleg ird meg priviben...

2008. ápr. 9. 13:40

Én az orvosszakértői jelentésre gondolok, mely a hatósági eljáráshoz készül el elsősorban. Nem a zárójelentésre, az már megvan persze.

Lassan már két hónap telt el, rendőrség felfüggesztette a nyomozást, e jelentés hiányában! és most arra várnak mikor készül el... hátha valaki tudja, van-e ilyennek határidő...

2008. ápr. 9. 12:55

Amikor édesapám meghalt, (kórházban) másnap délelőtt kaptuk meg a kórházi zárójelentést, 2 nap múlva boncolták, és a harmadik nap délelőtt megkaptuk a boncolási jegyzőkönyvet.

Hétfőn halt meg és csütörtökön temettük.

2008. ápr. 9. 12:44
mihez kell ez a jelentés?
2008. ápr. 9. 12:43
Amikor Apukám meghalt, akkor az orvosi zárójelentést, vagy hogy hívják ilyenkor, akkor adták oda, amikor a testét is. Azt nem tudom, hogy van-e valami határidő, de az biztos, hogy a halál körülményei számítanak. (Betegség, baleset, idegen kezűség)
2008. ápr. 9. 12:42
attól függ, hogy hol és hogyan halt meg
2008. ápr. 9. 12:28
Mármint szakértői
2008. ápr. 9. 12:27
Nem tudja valaki, hogy halál esetén mennyi időn belül kell elkészülnie a szakorvosi jelentésnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook