Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előjáték hiánya okozhatja, hogy nem tudok elélvezni? fórum

Előjáték hiánya okozhatja, hogy nem tudok elélvezni? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 29. 21:21
Én rám biztosan igaz az, hogy az előjáték során tudok agyban igazából ráhangolódni a dologra és hidd el erre nagy szükség van
4. d678ee2f7a (válaszként erre: 2. - 848af36cf9)
2014. jún. 29. 21:18
Egyik se sikerült vele, csak egyedül.
3. linksys (válaszként erre: 1. - D678ee2f7a)
2014. jún. 29. 21:14

Azért a bumm bele durr, nem éppen jó, hiszen az előjáték az ami gyönyörködtet, ahhoz jó fantázia kell, amit ki lehet élni, és akkor megy el az ember esze igazán, erről beszéljetek előtte, mert az is már az előjáték kezdete,


Sok időt kell rá szánni, amíg jól esik, azt érezni fogjátok, )

2014. jún. 29. 21:10
Hüvelyi vagy csikló orgazmusra gondolsz?
2014. jún. 29. 21:08
Nekem egyedül 30-40 percig tart, amíg elélvezek. Barátommal még nem sikerült elélveznem, pedig nem csinálja rosszul. Már egy ideje együtt vagyunk, nem vagyok előtte zavarban, nincs semmi zavaró a légkörben, de mégis. Gondoltam, majd szexnél el tudok élvezni, de nem sikerült... Nincs kicsi farka, nem is vékony, de egyszerűen nem megy... Nincs előjáték, viszont annyira benedvesedek, hogy belém tud hatolni. Az előjáték hiánya okozhatja azt, hogy nem tudok elélvezni? Mennyi időt kell szánni rá, és mégis hogy? Mindketten tapasztalatlanok vagyunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook