Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Daganat lehet? fórum

Daganat lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 20. 08:33
ezt cask orvos tudja megmondani.
2014. júl. 2. 07:29
Köszönöm. 25 évesen elég rossz lenne, bár ez semmilyen életkorban sem lenne jó :/
2014. júl. 1. 08:49
Szia! NEM akarlak megijeszteni, de mindenképpen nézesd meg ultrahang vizsgálattal! Nálam így kezdődött pontosan, ahogyan írod. Csak az egyik mellem fájt, csomót nem éreztem ( mert eléggé bent volt). Megijedtem, egyből csináltattam egy uh-t, és ez volt a szerencsém, mert már ott megmondták, hogy rosszindulatú daganat. 38 évesen, egészséges életmód mellett... Mivel hamar kiderült, szerencsére még nem volt áttét sehol, ami ennél a típusú daganatnál egy csoda. Az mentette meg az életemet, hogy időben el tudták kezdeni a kezelést. A Te esetedben reméljük, hogy nem erről van szó, sőt nagy-nagy eséllyel hormonális dolog van a háttérben, de mindennél fontosabb, hogy biztos legyél benne, hogy nem daganat. Nagyon szorítok Neked!!!!
2014. jún. 29. 15:48
Hát most akkor így totál elbizonytalanodtam. Igazából a mellfájdalmon kívül nagyon más tünetem nincs. Fáradékonyság és hangulatingadozás van de ez volt és szokott is lenni régebben is. 3 műszakos munkarendben dolgozom ez néha kihat az idegrendszeremre... A ciklus.hu-n vezetettek alapján 8-án kell megjönnie. Azért ijedtem meg mert csak az egyik, még a másikat "gyömöszölhetem" addig ez a jobboldali még tusi közben is érzékeny és fáj... :(
8. Naplemente. (válaszként erre: 6. - 692ad26887)
2014. jún. 29. 15:39

A napok egyáltalán nem számítanak 100 %-osnak.

Kétszer estem teherbe úgy, hogy a napok szerint kizárt lett volna, a második esetben még szoptattam is. :)

7. 692ad26887 (válaszként erre: 6. - 692ad26887)
2014. jún. 29. 15:28
Jah és hőt is néztem hüvelyben 37 körüli.
6. 692ad26887 (válaszként erre: 4. - Tamtamano)
2014. jún. 29. 15:25
Voltam vérvételen és a vérvétel alapján én nem igazán tudom megállapítani mi micsoda... holnap megyek be a háziorvosomhoz, és majd megmondja. Van 3 csillagocskám mi szerint eltérés van. Az egyik a koleszterin ami magas de előtte 2 napon át nem épp diétás kaját ettem, szóval valószínűleg az annak tudható be. A másik az össz. bilirubin, ez egy picivel magasabb érték, a 3. pedig a trombocita ez jóval alacsonyabb mint kéne :( a többi mind jó. szóval nem tudom. Hát 13 án voltunk együtt védekezés nélkül de akkor a mensim 4. napján tartottam igaz nem volt meg annyira meg de elképzelhetetlennek tartom. Utána 19-én is történt egy pici baleset, belefeledkeztünk a dologba de állítása szerint nem volt sok ami bennem "talált menedéket" de hát most az is elég ha egyszer úgy van nem tudom. csináltam tesztet kiváncsiságból de negatív lett 2 szer is lehet hogy korai volt :D nem tudom. szerintem terhes nem vagyok.
2014. jún. 29. 15:14
Az nem lehet, hogy babát vársz? Ilyenkor egészen érdekes dolgokat tapasztal az ember, amit korábban nem! :)
4. tamtamano (válaszként erre: 3. - Kisj)
2014. jún. 29. 15:08
De előtte egy vérvétel sem ártana, mensi után.. kérj egy vérkép beutalót a házidokidtól.
3. kisj
2014. jún. 29. 15:06

Daganat egyáltalán nem valószínű. (Azt mondják, hogy ha az már fáj régen rossz)

Ha elmúlik a mensid és még mindig fennáll ez a panasz, akkor menj el nődokihoz.

2014. jún. 29. 15:03
Pár napja igen csak fáj a jobb oldali mellem. Nagyon érzékeny egy gyenge érintéstől is érzem hogy fáj. A bal oldali semmi. Mensi előtt állok de 10 éve ilyet még nem tapasztaltam ilyenkor. Csomót nem érzek, most még is kicsit félek. Mi lehet ennek az oka?
2014. jún. 29. 15:01
Daganat lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook