Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedhet antibiotikumot az, aki colitis ulcerosa-ban szenved? fórum

Szedhet antibiotikumot az, aki colitis ulcerosa-ban szenved? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 1. 15:44

Antibiotikum helyett megpróbálhatnád az ezüstkolloidot.Itt is tudsz olvasni róla:

[link]

Ha "szerencséd" van,és bakteriális fertőzéstől van a bélgyulladásod,akkor nagy valószínűséggel az is meggyógyul!Az ezüst kolloid kezezelés közben és utána is legalább egy hónapig folyamatosan építsd vissza a bélflórádat!/PRE-,és probiotikumok,joghurt,kaukázusi kefir(lehetúleg ne nagyüzemi!), stb./

Amennyiben azt akarod,hogy teljesen meggyógyulj,rakj rendet folyamatosan a fejedben/

pl.Elgondolkodhatsz ezen is."Egy probléma attól probléma,hogy annak értékeled!"

Jó egészséget kívánok!!!!

9. life14 (válaszként erre: 8. - Cippora)
2014. jún. 30. 10:03
Ezekre is rákérdeztem a gasztroenterológusnál, és azt mondta, hogy ezek sem elég hatékonyak, hiába reklámozzák oket annyit, mert nincs bennuk elég élo baktérium, és mire elérnek a bélrendszerig, addigra már nem hasznosulnak annyira.
8. Cippora (válaszként erre: 6. - Life14)
2014. jún. 29. 18:27
A normaflore nem ér semmit,Pro Gastro-t szedj,vagy Protexint.Bélbetegségeknél ezeket javasolják,mert ezek a leghatékonyabbak.
2014. jún. 29. 17:50
Nekem gyógyszerész ajánlott mást a Normaflor helyett,de már nem tudom a nevét.
6. life14 (válaszként erre: 3. - Georgina319)
2014. jún. 28. 18:58

Minden antibiotikum mellé szedek probiotikumot.

A dokik szerint a Normaflore nem elég jó.

Hylak forte cseppeket vagy Dophilus-t szoktam szedni.És volt, hogy otthon kefirgombával készített kefirt is ittam. De már nincs kefirgombám.

2014. jún. 28. 18:56

Koszonom a válaszokat.


Nagyon úgy néz ki, hogy megint kismedence gyulladásom van, ugyanazok a hirtelen kialakuló tunetek, hányinger, szédulés, fáradtság, durva fájdalom. Még hiányzott ez is, nem fájt eléggé a hasam így is. Mióta az utolsó nogyógyászati mutétem volt, és petevezeték átjárhatósági vizsgálatot is csináltak, azóta tobbszor volt, elotte soha. Szerintem a hsg vizsgálat okozta ezt, amit a beleegyezésem nélkul csináltak. Tobbszor kaptam kombinált antibiotikus kezelést. Az antibiotikum kúrák alatt, után lett bélgyulladásom.

Hétfoig ki kell bírnom valahogy, mire fogad a doki, és valószínuleg megint antibiotikumokat fog kiírni, erre mást nem lehet adni.

Attól félek, hogy az antibiotikumoktól még rosszabb lesz a bélgyulladás.

2014. jún. 28. 17:50
Persze, de csak ha orvos javasolja.
2014. jún. 28. 17:40
De szedjél mellé Normaflort is. Akkor nem lesz baj.
2014. jún. 28. 16:38
A fiam szedett és nem volt semmi gond vele.Persze az orvosoddal beszél meg. Mert bedurranthatja.A tapasztalata az,hogy a stressz befolyásolja legjobban a colitist.
2014. jún. 28. 16:23
Szedhet antibiotikumot az, aki colitis ulcerosa-ban szenved?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook