Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kimaradt egy tabletta. Lehet belőle gond? fórum

Kimaradt egy tabletta. Lehet belőle gond? (tudásbázis kérdés)


10. eb85e22a13 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2014. jún. 28. 01:45
Normalisan is mensi utan a 8.napon mar lehet szexelni mondjuk reggel, hiaba csak este veszi be a tabit az ember. En pedig azert irtam a masnap reggelt,hogy addigra tutira felszivodik az esti, es hat.
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Eb85e22a13)
2014. jún. 28. 00:34
De ha valami gond volt előtte, akkor az egy tabletta után még nincs védettség. Ha meg nem volt semmi, akkor meg mindegy, hogy este v. reggel vagy együtt valakivel.
8. eb85e22a13 (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2014. jún. 27. 23:01
Este beszedett tabletta utani reggeltol...
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Eb85e22a13)
2014. jún. 27. 21:42
Ez az este beeszedett tabletta másnap reggele nekem nem egészen világos!
6. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Oliva00)
2014. jún. 27. 21:36

Nem lehetsz ettol terhes, mert mar 6 nap telt el.

Egy nappal jon meg hamarabb a verzesed.

Kovetkezo levelet a ciklus 8.napjan kezd/,azaz a menstruacio elso napjatol szamitott 8.napon. Ha eltek nemi eletet menstruacio alatt, akkor nem eshetsz teherbe azalatt. Most nem lenne jo szexelnetek addig, mert nem ad olyan vedettseget a tabletta, a kimaradt adag miatt. Most hasznaljatok ovszert, vagy megszakitassal vedekezzetek amig meg nem jon,vagy ameddig be nem szeded az elso tablettat. /en biztosra mennek,es csak az este beszedett tabletta masnap reggeletol elnek nemi eletet kiegeszito modszer nelkul/.

5. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Oliva00)
2014. jún. 27. 21:30
Ha az utcsó szem akkor nem kell aggódni. Akkor legközelebb pénteken kezded el szedni és csütörtökön fogy el. Most egy nappal hamarabb fog megjönni, vagyis most már mindig. És nem kell kiegészítő fogamzásgátlás.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Oliva00)
2014. jún. 27. 21:26

Szerintem egy nappal hamarabb kellene így elkezdened szedni, ill. ha ugyanakkor kezded szedni, mint máskor, akkor kezeld úgy, mintha most kezdenél csak gyógyszert szedni, tehát úgy védekezz, és addig, mint először.

Bocsi, de én már olyan régen szedtem, hogy ezekre nem emlékszem pontosan, hogy mikortól ad teljes védettséget, de gondolom, majd más is ír még.

3. molli10 (válaszként erre: 1. - Oliva00)
2014. jún. 27. 21:24

Szia!

Szerintem nem lesz gond, de az a biztos, ha más védekezési formát is alkalmaztok. Ugyanúgy szombaton kezd el szedni, azt viszont nem tudom megjön-e hamarabb, attól függ hogyan reagált rá a szervezeted.

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Oliva00)
2014. jún. 27. 21:24
Szerintem nem, csak egy nappal hamarabb fog megjönni ebben a hónapban.
2014. jún. 27. 21:14

Kimaradt egy tabletta. Lehet belőle gond?


Sziasztok!


Ma este kellett volna beszednem a levél utolsó tablettáját, de elutaztam és feledékeny voltam, elfelejtettem eltenni a tablettát.

A párommal vasárnap voltunk együtt utoljára. Már 1,5 éve szedek fogamzásgátló tablettát, eddig mindig időben szedtem be az összes gyógyszert. (Szombaton kezdem és pénteken fejezem be a gyógyszer szedését, majd 7 mentes nap)

Az lenne a kérdésem, hogy a következő levelet mikor kezdjem el szedni? Ugyanúgy, mint eddig, szombaton? És egy hetet várjunk majd az együttléttel vagy plusz védekezési módszert is alkalmazzunk? Most így hamarabb is fog megjönni a vérzésem?

Bocsi a sok kérdésért, de eddig még ilyen nem történt velem és bizonytalan vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook