Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mit tehetnék, ha a babám orra folyamatosan folyik?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Totyogók

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. Borsi :-)2014-06-26 21:45
Próbáltam azt már Én is,de akkor mindig az ágy végében ébredt... :D
Szerencsére nekünk mostanában nem jelent ez már akkora gondot,kicsi párnán alszik már és így megemeli a kis fejét.
(válasz Zsófi2014 11. hozzászólására)

11. Zsófi20142014-06-26 21:26
Igen, én is volt, hogy kiszívtam Neki a Nasivin előtt és után is, mert az feloldotta jól a dugulást és még bőven csinált kiszippantani valót. :D

Az ágyába a matraca alá tehetsz könyveket, hogy picit megemeld a fejét, persze ne nagyon, csakhogy ne folyjon nagyon hátra neki. ( szivacs alá ne, mert nyomná, kókuszmatrac alá tettem, nem volt érezhetö)
(válasz Borsi :-) 9. hozzászólására)

10. Zsófi20142014-06-26 21:23
Ez így jó is, az anyatej orrba cseppentéséről én is hallottam, de még nem próbáltam, egy misét megérhet, hátha..
Ne lepődj meg, ha eltart 2 hétig is az, hogy szívnod kell az orrát. Az én Lányom 2x volt eddig náthás és mind 2x 2 hétig tartott, másodjára már nem szívtam az orrát 2 hét után, de éjjel még hallottam azért, hogy picit szörcsög. Teljesen normális, ha ennyi ideig tart. Ja éjjel ő is pont úgy aludt, mint amikor nem beteg, nem kavart be. Jobbulást!!!!!!
(válasz ari0212 7. hozzászólására)

9. Borsi :-)2014-06-26 21:23
Teljesen jól csinálod! :)
Szívhatod neki többször is,annyiszor,ahányszor Te magad is fújnád az orrodat ilyen helyzetben (ezt egy fül-orr gégész mondta,nem én tal.ki)!Sokszor van olyan,hogy az orrspray után is szörcsögnek,én van,hogy néhány perc múlva azt is leszoktam szippantani,így levegőt is kapnak,mert addig hatni is szokott a spray.Néhány nap alatt elvileg rendbe jön!
(válasz ari0212 7. hozzászólására)

8. tamtamano2014-06-26 21:12
Ha még cicizik a babád akkor a cseppentsünk az orrba , szippantsál fel, vagy spricceljél belőle az orrba, mint egy orrsprayből...
nekem annak idején bevált. :)
(válasz ari0212 1. hozzászólására)

7. ari02122014-06-26 21:09
15 hónapos
Fújom tengervizes orrsprayvel,nasivinnel cseppentek utána.
Anyatejes még.

6. Nessy2014-06-26 21:06
Én kamilla teát szoktam főzni neki rakok bele cickafarkat,és körömvirágot azzal szoktam csepegtetni,és utána szívom az orrát.Pár nap alatt kiszokta szedni ez a módszer a betegségből a lurkót.
Amit az orvos felírt neki semmit sem ért.Állandóan csak azt hajtogatta szívjam a gyerek orrát.

5. manó20002014-06-26 21:05
Ha gondosan szívod akkor két hét. Mekkora a pici?

4. rinike2014-06-26 21:05
Orrcseppet is kell használni. Leszívás előtt tengervizest, ezt követően néhány perccel van a leszívás, a leszívás után pedig a korának megfelelő orrsprayt. Nekünk ez nagyon bevált.

3. mizsu772014-06-26 21:04
Mennyi idős? Volt hogy nekem is szörcsögött a kislányom hiába szívtam ki, plusz a cicizésnél is alig kapott levegőt, aztán éjjel valahogy mégis jól aludt, alig lehetett hallani hogy szuszog.

2. Nessy2014-06-26 21:03
Nem akarlak elkeseríteni,de én hónapokig kínlódtam mire kijött a gyerek a takonykorból.A sok orrszívástól,már vérzett az orra.

Nem lesz semmi baja,majd vesz a száján levegőt,ha a tortyogástól nem kap.

1. ari02122014-06-26 20:56
Ha igy alszik el nem lesz baja?
Kap levegőt azért?
Illetve azt hallottam,hogy ha már jön neki a takony akkor kevegőzik ki a betegséből.Igaz ez? És kb meddig tart egy ilyen? Ez a 2.nap hogy folyik neki,előtte két napig semmi sem jött,de hallatszott hogy taknyos.
Szerencsére mrá pár napja nem lázas,csak két napig volt az.Akkor ez azt jelenti,hogy a szervezete kezd erősödni?Már nem tud dolgozni benne a vírus/baci?