Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt: aznap negatív, másnapra kirajzolódott egy határozott, de narancssárga csík. Ez akkor hibás teszt, vagy pozitív? fórum

Terhességi teszt: aznap negatív, másnapra kirajzolódott egy határozott, de narancssárga csík. Ez akkor hibás teszt, vagy pozitív? (tudásbázis kérdés)


26. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Chilla001)
2022. nov. 22. 21:27
Akkor ez még semmit nem jelent. Elég annyi hogy kicsit többet igyál és máris kevés lehet a koncentráció.
2022. nov. 22. 21:05
Sziasztok. Meg menstruáció előtt vagyok . Köszönöm a válaszokat .
24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Chilla001)
2022. nov. 22. 08:44
Hol tartasz a ciklusban? Holnap reggel csinálj újat
2022. nov. 22. 07:55

Igaz még nem jártam így de ha a reggeli negatív amikor koncentrált a vizelet akkor valószínű nem vagy terhes.

Meg kellett volna már jönnie?

2022. nov. 22. 07:43
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni . Tegnap este csináltam egy tesztet és egy elég erős halvány csík jelent meg . Ma reggel 2 is csináltam de mind a kettő negatív . Ilyenkor mi lehet ? Köszönöm a válaszokat előre is , esetleg valaki járt már így ?
2014. jún. 30. 16:33
Hát sajna ezt bebuktam, meg is jött.... Köszi szépen a hasznos tanácsokat mindenkinek! Jövő hónapban újra próba... Akinek babója van, sok egészséget és boldogságot Nektek!:-) Remélem, hamarosan én is csatlakozom:-)
20. bojnik0915 (válaszként erre: 19. - Daisybeagle)
2014. jún. 26. 17:38
Sajna az se 100%-os.Nekem negativat mutatott.2nap mulva az xepil már pozitivat.másnap doki.kiderült,hogy már 9hetes a babo. Azota 21hos nagylány. :)
2014. jún. 26. 16:45
Én a helyedben vennék egy Clearblue digitális tesztet, nem olcsó, de megmutatja a tutit!
2014. jún. 26. 15:50
Én is azt gondoltam, hogy nem szabad később nézegetni a teszteket, viszont nekem volt januárban egy negatív tesztem, valamivel később (kb. egy hét) egy pozitív, kikukáztam én is az előzőt, amin bizony ott volt a halvány második csík, pedig aznap pontos leolvasási idő után akármennyire is szerettem volna nem volt második csík. Én is azt mondom amúgy, hogy még egy tesz, az a tuti. :) Hajrá!
17. zzsuga (válaszként erre: 11. - Judit87)
2014. jún. 26. 15:35
Nem feltétlen, mert én másnap kukáztam ki az előtte való napon készített elméletileg negítav tesztemet, mert aznap reggel már ott volt a két csík, és bizony az előtte való napin is megjelent később. A pici lány itt forgolódik mellettem.
16. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Gingili)
2014. jún. 26. 15:29

Akkor frissen megcsinált teszt eredményét kell leolvasni, másnapi meg későbbi teszt eredmény nem értékelhető.

Nekem a menses előtt ellőtt tesztemen szinte azonnal megjelent mindkét erős csík, még később is megmaradt rajta de halványan.

A teszt elkészítése után 3-5 percen belüli eredmény a lényeg. Mondjuk ha nagyon kevés a hcg hormon még a szervezetedben, lehet még nem érte el a határt, amit már kimutat.

Viszont volt egy olyan is, amikor a reggeli tesztem délutánra mutatott halvány pozitívat, és tényleg pozitív lett a dolog. Pár napra rá már a reggeli teszteken is erősen, azonnal kirajzolódott a 2 csík.

Mondjuk minden teszt más... én is az x-epil tesztet ajánlom, engem ez még sosem csapott be, mindig pontos és megbízható volt, ellőttem már belőle kis milliót, 600-800 Ft egy dobozzal és 2 db teszt van benne. Csinálj 2-3 nap múlva reggel egy új tesztet és akkor frissen értékeld az eredményt, mondjuk 10 percen belül szépen mutatja, de viszont ne másnap. :)

Ha ezúttal is pozitív, menj el nőgyógyászhoz és akkor tutira megmutatja uh-n mi a helyzet. :)

2014. jún. 26. 14:46
Köszi mindenkinek! Nyílván elolvastam előtte a használatit, csak amilyen negatív a hozzáállásom ("úgyse, vagy terhes, ne is nézd") - hát lehet, hogy nem vártam eleget... Ma ismételek. Egyszer már volt egy méhen kívülim, nem kéne újra előadnom azt a produkciót... Akkor is 2 csíkom volt, csak rózsaszín.
14. much
2014. jún. 26. 14:43
másnap, esetleg harmadnap csinálj még egy tesztet. nekem is időn túl lett pozitív, és a végén tényleg az lett, de ezt nem lehet tudni biztosan, sajnos simán lehet ez fals eredmény is
13. siba22
2014. jún. 26. 14:28
maximum 10 perc alatt mutatja ki az eredményt :) bár ha abból indulok ki,hogy a fiammal 9 hetes terhesen 3 terhességi tesztet lőttem el és mind negatív lett.................szerintem is menj a tutira és pár nap múlva csinálj újat.az x-epil nevű tesztet tudom ajánlni,két teszt csík van benne.az ára nagyon jó és megbízható :) nálam most kb 3 perc után már lehetett látni,hogy pozitív.
2014. jún. 26. 14:28
A tesztet 3-5 vagy akarhany perc utan kell leolvasni, nem pedig masnap.
2014. jún. 26. 13:57
Elkéne olvasni a használati utasítást!Másnap már ne nézegesd, ha nem mutatja ki azonnal akkor valószínű nem is vagy terhes.Másnapi eredmény már fals.
10. pk86
2014. jún. 26. 13:43
Nekem a terhességem nagyon későn mutatta ki a teszt, a pár perc letelte után még egy csík látszott, majd 2-3 órával később nagyon halványan, ha megfelelő szögből néztem már láttam a második csíkot, bár akkor nem tudtam eldönteni, valóban látok-e ott valamit, vagy csak beképzelem. Aztán pár nap után megelégeltem ezt az állapotot, vettem egy digitális tesztet és az egyértelműen kimutatta a terhességet. Ráadásul ez a szép, digitális teszt volt a párom ajándéka egy bébi zokniba csomagolva :)
9. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Gingili)
2014. jún. 26. 13:43
akkor ez negatív
8. BoBi86 (válaszként erre: 1. - Gingili)
2014. jún. 26. 13:12

Nekem pár napja 10 perc után lett hasonló. Már ez is határidőn kívül volt és bebizonyosodott hogy negatív.

Én pár nap múlva reggel megismételném!

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gingili)
2014. jún. 26. 12:55
Hibás az időpont, amikor nézegetted az amúgy jól működő tesztet.
6. Picipötyi (válaszként erre: 5. - Misteeq01)
2014. jún. 26. 12:49

Pontosan!!!

Használati utasítás figyelmes elolvasása ajánlott!

2014. jún. 26. 12:40
Minden terhességi teszt hasznàlati utasítàsàban benne van hogy van egy adott idõ aminek el kell telnie hogy az eredmény meglegyen. Ez vagy pozitív vagy negatív. Amit késõbb làtsz rajta vagy màsnap akkor az nem a valós eredmény lehet. Fõleg nem narancssàrga. Szerintem ha elsõre negatív akkor az az is. Esetleg pàr nap múlva csinàlj egy màsik tesztet.
2014. jún. 26. 12:33
Nessy-vel értek egyet, én biztosan megismételném a tesztet!
2014. jún. 26. 12:24
Ha hibás lett volna akkor egy csík sem lett volna rajta.Az meg hogy másnap megjelent még egy csík nem igazán számít érvényesnek.Ha gyanakszol,tesztelj inkább még egyet.
2014. jún. 26. 12:23
Szerintem hibás. Ha pozitív akkor perceken belül meg kell jelennie a 2. csíknak.
2014. jún. 26. 12:18
Terhességi teszt: aznap negatív, másnapra kirajzolódott egy határozott, de narancssárga csík. Ez akkor hibás teszt, vagy pozitív?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook