Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Párizsi Eurodisney-t hogyan lehet legolcsóbban megúszni? fórum

Párizsi Eurodisney-t hogyan lehet legolcsóbban megúszni? (tudásbázis kérdés)


7. emagdi (válaszként erre: 5. - Rinike)
2014. jún. 27. 17:45

azért írtam, hogy ahol lehet, ott érdemes nyomni egy fast pass-ot, és akkor arra az időpontra visszamenni, sorbanállás nélkül. úgy nagyon sok időt lehet spórolni.

a térképen jelölik, hogy hol van ilyen időpont foglalási lehetőség. úgy működik, hogy odamész, akkor jelzi egy óra, hogy mikorra van időpont, megnyomod az automatán a gombot, és kiad egy cetlit, amivel majd lehet menni az adott időpontban. (nyilván annyi jegyet kell nyomni, ahányan szeretnének felülni az adott játékra).


egyébként igen, mindig sokan vannak, de iskolaidőben még mindig jóval kevesebben, mint szünetben. akkor aztán tényleg lehet sorakozni :(

2014. jún. 27. 08:44
Köszönöm szépen mindenkinek!
5. rinike (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. jún. 26. 21:12

Mikor mi voltunk, még nem volt két park. Mi iskola időben voltunk, mégis olyan sorok voltak, hogy 50 perctől másfél óráig terjedt egy-egy helyre a sorbaállás ideje. Én vittem a fiamnak apró játékokat, amik közül egyet minden sorbaálláshoz megkapott, és sorbaállás közben azzal foglalta le magát. Ilyeneket, hogy buborékfújó, lufi, yo-yo-t (nem tudom, hogy írják...) stb. Szerencsére nem ért bennünket felkészületlenül, hogy ilyen mértékű sorbaállás van, mert előző évben egy napot voltunk ott, és akkor rájöttünk, hogy a sorba állás ott elkerülhetetlen.

Megnéztem az előbb a "mi" szállodánkat, és látom, hogy nincs benne a szállás árában a belépő. Úgy látom, hogy sok minden változott azóta, hogy mi voltunk, pedig egyszer majd a kislányomat is elviszem oda.

4. emagdi (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2014. jún. 26. 20:59

ha költséghatékonyan szeretnéd, akkor te magad veszed meg a repjegyet, szállást, belépőt, és nem utazási irodával mész:)

amúgy neten mindent nagyon egyszerűen le tudsz foglalni, a legnagyobb tétel a repjegy és a szállás, ezeket mindenképp érdemes úgy kiválasztani, hogy kedvező legyen, főleg ha az időpont tekintetében is rugalmasak tudtok lenni.


szállást válogathattok a booking.com-on (ha már megvan az utazás időpontja).

Szerintem nyugodtan mehettek külvárosba, annyi a lényeg, hogy metróvonalon legyen, hogy könnyen tudjatok utazni, és kimenni disneylandbe. (Ha Disney szállodát szeretnétek, akkor az nem épp költséghatékony, viszont vacsorázhattok Hófehérkével és barátaival stb :)))

Belépőt mindenképp előre vegyétek meg (pl neten), vannak kombinált jegyek több napra, mindkét parkra. Ott meg majd figyeljetek, hogy a népszerűbb attrakciókra előre lehet időpontra jegyet foglalni (fast pass vagy valami hasonló neve van), és akkor nem kell sorakozni órákat.

Azt nem írtad, hgoy mikor szeretnétek menni, de ha esetleg nem nyáron, akkor érdemes iskolaidőben menni (ősszel pl), mert akkor nagyságrendekkel kevesebben vannak (itt is a sorakozás miatt fontos).

3. rinike (válaszként erre: 2. - Rinike)
2014. jún. 26. 11:15
Még annyit kiegészítésként, hogy úgy emlékszem, hogy mivel a szálloda a parkhoz tartozott, így külön belépőjegyet nekünk nem kellett venni, és ettől érte meg akkor, hogy jóval drágább volt a szállás, mintha Párizsban szállítunk volna meg, de ha hozzávettük, hogy így nem kellett belépőjegyet venni 3 x 2 főre a parkba, meg, meg a tömegközlekedéshez jegyeket, így már megérte.
2014. jún. 26. 11:08
Én voltam a fiammal 3 nap, két éjszakára, igaz kb. 10 éve. Mi általában ugyanahhoz az utazási irodához járunk, és őket kértem meg, hogy szervezzenek le nekem mindent, és igyekezzenek megtalálni az olcsó és jó közötti egyensúlyt. Mi akkor nem akartuk megnézni Párizst, csakis az Eurodisney-ben akartuk eltölteni az időt. Nekünk úgy jött ki legjobban, hogy akkor mentünk, amikorra volt olcsó repjegy, és olyan szállodában szálltunk meg, ami a parkhoz tartozik. A park és a hozzátartozó szállodák között félóránként körözött egy ingyenes busz, így azzal jártuk be a parkba és onnan este vissza a szállodába. A szálláshoz tartozott reggeli. Ebédet a parkban ettünk, vacsorára pedig azt ettük, amit a bőröndben itthonról vittem. Tulajdonképpen 3 dologból állt össze a költség, a repjegy, a szállás és a transzfer. Másra nem költöttünk. Mi a Santa Fe hotelben laktunk.
2014. jún. 26. 10:50
Sziasztok! Járt valaki ott? Utazási iroda, egyéni út, melyik szállás, stb.? Tudnátok infókkal szolgálni? 2 fő menne 3-4 napra. Elsősorban szervezett repülős út érdekelne. Tudom, h nem lehet reklámozni, de vhogy jó lenne minél költséghatékonyabban megúszni. Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook