Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mi a véleménye az X-Epilről és melyik tesztet gondolja megbízhatónak? fórum

Kinek mi a véleménye az X-Epilről és melyik tesztet gondolja megbízhatónak? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 26. 09:00
Nagyon sok féle tesztet használtam már, és tapasztalataim szerint, mindegy volt milyen tesztet használtam, amikor terhes voltam, mindegyik kimutatta :) Most ovu és terhes tesztből is a vateráról rendeltem olcsón, teljesen jól működnek :)
2014. jún. 26. 08:40
Nekem az x-epil és az olcsó vaterás teszt is mutatta a terhességet amikor terhes voltam és amikor nem voltam terhes negatív volt. Olvastam mindegyikről rosszat, de a saját tapasztalatom alapján megbízható!
2014. jún. 26. 08:33
Néztem, és most is van 50Ft/ db áron. Elég sokan árulják, és van több féle is, ahogy néztem.
10. Ageeca (válaszként erre: 5. - Juditkecskemet)
2014. jún. 26. 08:31
Nem mindig a teszt a hibás, van mikor a PCOS egyik "tünete" a pozitív terhességi teszt....
2014. jún. 26. 08:29

Hat igen en is most jot es rosszat is olvastam rola.

De van egy nagy gondom elozo honapban a menzeszem kb2 napig volt rendesen utana csak barnaztam voltam a dokimnal aki beutalt hormonvizsgalatra es most meg 1 ho az eredmenyig. Biologiailag azt mondta minden rendben.

Most a menzeszem 2 napig volt meg es most semmi :( meg sosem fordult elo ilyen velem. A dokim ma sajnos nem rendel. Vagy hivjam fel, h hatha tudna fogadni magamban? 15 eve menstrualok es meg sosem fordult elo ilyen velem, h nem volt meg a hossz. Kisse ketsegbeestem.

(most jutott eszembe a magan es lehet kesobb felhivom. ) sajnos mindenki dolgozik ma akivel tudnek errol beszelni.

Tudtook tanacsot adni? :(

a tesztem negativ lett x-epillel. Mi lehet velem?

2014. jún. 26. 08:29
Én anno a Vaterán vettem 50Ft-osat. Ha jól emlékszem 5000Ft volt a 100db. És tökéletesen működött. Próbáltam úgy is, hogy nem voltam várandós és úgy is hogy igen, és az igazat mutatta. Másfél év múlva újra kellett :) volt még bőven, pedig a nagyját elajándékoztam. És működött. Késés után rögtön. Igaz, csak halványan.
2014. jún. 26. 08:19
Én x-epillel teszteltem negatívat, majd következő hónapban már az elmaradt menstruáció előtt egy héttel halvány csíkosakat. Másnap megismételtem 2 másik teszttel, azok is ugyanígy halványan, de pozitívak voltak. 3 nap múlva az x-epilről is majd leugrott a 2. csík... Szerintem teljesen jó.nem gondolnám, hogy annyi különbség van a 2000 ft-os és az 500 ft-os tesztek között, hogy megérje megvenni a drágábbat.
6. r-iett (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 26. 08:18

Az olcsóbb 2db-os 2 nap késés után pozi lett...nem tévedett.

Késés után szerintem okés,de előtte nem ilyennel tesztelnék.

2014. jún. 26. 08:16

Persze ha valaki tényleg terhes az elégedett mert mutatja. De aki nem terhes és úgy pozitív az mit szóljon...

Utána olvastam és sok helyen írták, hogy álpozitív és megbízhatatlan....Én többet nem veszek olyat...

2014. jún. 26. 08:15
Én csak x-epileset használtam, mikor pozitív lett, vettem még egy digitális clearbluet, de csak a kíváncsiság miatt. Szerintem az x-epil teljesen megbízható és olcsó is. :-)
2014. jún. 26. 08:14
x-epil nekem folyamatos pozitívat mutat. MINDIG!!! (többször kipróbáltam) Jól kivehető a második csík holott nem vagyok terhes, és az összes többi negatív. Előző hónapban is így jártam....
2014. jún. 26. 08:10
Én úgy gondolom, és úgy csinálnám, hogy nem 1 fajtából vennék több tesztet, hanem több fajtából vásárolnék be... És mindegyiket ellőném :D , ha ott az ideje, mindegy hogy 300 Ft-os vagy 3000 Ft-os tesztet veszek.... Ha pozitív, az olcsó is kimutatja.
2014. jún. 26. 08:02

Sziasztok.

Arrol erdeklodnek, hogy kinek mi a velemenye az x-epilrol es melyik tesztet gondolja megbizhatonak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook