Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 8 napos teszt mutat valamit a 8. nap reggelén? fórum

A 8 napos teszt mutat valamit a 8. nap reggelén? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. júl. 3. 13:59
Még mindig tart??
2014. júl. 3. 13:51
Van baj...
110. EsztyMorgan (válaszként erre: 108. - VendrinerPiroska)
2014. júl. 3. 13:18
Úgy szeretnék nyomni egy lájkot :))
109. andi6020 (válaszként erre: 101. - Zebracsikó)
2014. júl. 3. 13:12
Nem értesz te ehhez az egészhez semmit :DDDDD
108. VendrinerPiroska (válaszként erre: 85. - Mandarin 85)
2014. júl. 3. 12:54

Ha olvasnál is, mielőtt írsz, akkor észrevetted volna, hogy az én hozzászólásomra reagált. Amit, ha letömörítek, mert látom, hogy nem ment át az üzenet, arról szólt, hogy a teszt, amit neked eladtak az komolytalan és megbízhatatlan.


Ugyanis még ha valaki RÖGTÖN meg is termékenyül az aktus után, akkor is min. 1 hét (de valószínűbb a 10 nap), amíg beágyazódik a sejt, és csak onnantól termel a szervezet hcgt, ami, ÚJFENT MEGISMÉTELNÉM, RÖGTÖNI MEGTERMÉKENYÜLÉS ESETÉN, legkorábban 8 nap lenne. De ilyen csak a mesében van. Ha még hozzáteszem, hogy a hcg a beágyazódás után közvetlenül csak a vérben jelenik meg, viszont a pisiben csak napokkal később és ugye ez a teszt pisit használ...., akkor szerintem bárki levonhatja a konzekvenciát, hogy bizony ez a teszt igen bizonytalan eredményt mutathat a reklámozott 8. napon, de még akár napokkal utánna is.

Ezért mondja neked mindenki, hogy - bár valszeg különben sem vagy terhes és ez lehet, hogy jó dolog - hagyd a fenébe azt a teszt eredményt és tesztelj akkor, mikor más normális ember - az elmaradt ciklus első napján, már ha persze elmarad.

107. Mandarin 85 (válaszként erre: 105. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:41
elvileg nem .. de nekem most onnantól kellet számolnom .. mivel a peteérésem még jóval arrébb volt ..
106. zebracsikó (válaszként erre: 103. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:38
ja, hát az elmaradt menzesz után már bármelyik kimutatja, hiszen elvileg akkor érdemes tesztelni, ha elmarad...
105. zebracsikó (válaszként erre: 104. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:37
mert nem a szextől kell számolni
104. Mandarin 85 (válaszként erre: 102. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:29
a sextől számoltam igen de én rá számoltam a 4 napot is .. ( mert ugye előfordulhat hogy nem azonnal temékenyült meg hanem csak 4 nap mulva) ezért csináltam tesztet a 12 . napon és ezért írtam hogy akkor meg nyugszom , mire ti megérkeztetek a sok sok hozzá szolással... :)
103. Mandarin 85 (válaszként erre: 99. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:26
azért vannak különböző érzékenységű tesztek .. mert nyilván a leg érzékenyebbek drágábbak , és az elején csak 50 es érzékenységű tesztek voltak aztán mindig újitottak és mondom amit én vettem itt kint ez nagyon új 5 -ös erőőségű. 4000 ft kb .. míg egy 20 asé csak pár száz forint .. és vannak olyan nők akik mondjuk nincsenek így rá feszűlve mint mondjuk én, vagy csak később kezdenek el gyanakodni nekik már nem kell a nagyon érzékeny teszt.. de a menstruáció napján vagy esetleg utána 1-2 nappal már 99 % a kimutatja a teszteknek ..
102. zebracsikó (válaszként erre: 100. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:24
azzal okoztad a galibát, hogy te a szextől akartad a 8 napot számolni
101. zebracsikó (válaszként erre: 100. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:23
nemértem, miért nem vársz a következő menzeszig, akkor sokkal biztosabb az eredmény
100. Mandarin 85 (válaszként erre: 97. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:21
remélem én is !!! ... örülök hogy végre meg értetted a kérdésemet :) még várok 1.2 napot tesztelek egy utolsót. és meg nyugszom .. ma már a 13. nap telt el .
2014. júl. 1. 18:20

"beágyazódás után egy két napra már bármelyik teszt kimutatja"- ez nem igaz


Akkor minek vannak különböző érzékenységű tesztek???


A HCG-t érzékelik a tezstek, az meg a beágyazódással kezd el termelődni. Az elején alacsony a szintje, az érzékeny tesztek ezt kimutathatják, aztán emelkedik, a kevésbé érzékenyek csak ezután mutatják ki.

98. Mandarin 85 (válaszként erre: 95. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:18
de senki nem beszél itt arról hogy a kettő ugyan az.
97. zebracsikó (válaszként erre: 96. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:17
Remélem, nem vagy terhes.
96. Mandarin 85 (válaszként erre: 93. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:16
hurrrá hurrá alakul ... végre meg érted lassan amit írok... az elejétől kezdve írtam hogy a menstruáciom 4. napján történt a dolog . és tudom hogy nagyon kicsi az esélye most mondom el másodszor de nincs kizárva !! mert ott van az az 1 % esély.. :(
95. zebracsikó (válaszként erre: 94. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:15

én pontosan tudom a folyamatot, a beágyazódás nem ugyanaz, mint a megtermékenyülés


először megtermékenyülés, utána vándorlás utána beágyazódás

94. Mandarin 85 (válaszként erre: 90. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:13
én ??? te írsz itt ilyeneket hogy a beágyazódás után 14 nappal lehet kimutatni mert akkor kéne elvileg meg jönnie... a meg termékenyítés után 14 nap nem a beágyazódás után ..te nem vagy tisztába vele a beágyazódás után egy két napra már bármelyik teszt kimutatja!! kivéve a másik kommentelőnél mert nála lehet majd csak akkor ha meg mozdult a baba !! :)
93. zebracsikó (válaszként erre: 91. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:11

a megtermékenyülés (sejtek találkozása) után a 8. napon már elkezdődHET a beágyazódás egy kis HCG emelkedéssel, s érzékeny teszt ezt kimutatHATja


de megtermékenyülés csak akkor jöhet létre, ha pete is van....


az meg a ciklus 4.napján elég valószínűtlen, (bár nem lehetetlen, de minimális az esélye)

92. zebracsikó (válaszként erre: 91. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:09

csakhogy akkor még nem indul HCG termelés, csak a beágyazódástól



így igaz, elég kicsi az esélyed a terhességre


a helyedben én a menzesz első napján vagy utána tesztelnék

91. Mandarin 85 (válaszként erre: 89. - Zebracsikó)
2014. júl. 1. 18:07

teee jó ég erről papolok itt 3 napja hogY nagyon kevés az esélye mert elvileg 26 án kellet volna lennie peteérésemnek. de mint mindeki tudja a dolog nincs teljesen kizárva!!! és a tesztre vissza térve nem a beágyazodástól hanem a meg termékenyüléstől ab dem 8. tag nach der BEFRUCHTUNG !!!

bEFRUCHTUNG= MEGTERMÉKENYÜLÉS... NÉZD MEG A GOOGLÉBA !!

90. zebracsikó (válaszként erre: 87. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 18:01
ha tisztában lennél a megtermékenyítés és a beágyazódás fogalmával, akkor ezt a kérdést nem tetted volna fel.
89. zebracsikó (válaszként erre: 84. - Mandarin 85)
2014. júl. 1. 17:59

tévedésben élsz!


A ciklus 4. napján voltatok együtt, tegyük fel, a spermiumok élnek 4 napig, az még mindig csak a ciklusod 8. napja.

A 8. napon még valószínűleg peteérésed sincs, nemhogy megtermékenyülés!!


A megtermékenyülés valóban az összetalálkozás, de akkor még a szervezet nem termel HCG-t!

Majd csak bő egy héttel később, mikor elkezd beágyazódni! S majd akkortól kezdve tudják kimutatni a tesztek a HCG emelkedését a vizeletben



Érted?


Ez a teszt a beágyazóüdástól számított 8. naptól kezdve mutatja ki a HCG-t, de a beágyazódás jóval a szex után történik, ha egyáltalán a szex napján volt már érett petesejt. Mert ha nem volt még, akkor hiába keringenek a katonák pár napot, nem lesz semmi.


Érted már?

88. Mandarin 85 (válaszként erre: 82. - Nadáné)
2014. júl. 1. 17:59
Nadáné!! azért remélem legalább te értesz engem !!! :(
87. Mandarin 85 (válaszként erre: 86. - 82d45dcd14)
2014. júl. 1. 17:58
1 kérdést tettem föl nézd vissza !! és ezek itt azt se tudják miről beszélnek .. én csak arra gondoltam hátha valaki használt már ilyen tesztet és volt tapasztalata ...nem arra hogy 3 napja arról írok majd hogy mikor van a beágyazódás stb... azért mert kérdeztem egy tesztel kapcsolatba az még nem azt jelenti hogy hülye vagyok..én tisztába vagyok vele ,hogy mikor van megtermékenyítés és mikor a beágyazódás ..de nem is erről kérdeztem hanem mondom a tesztről!!!
2014. júl. 1. 17:47
Anyám,ha ilyen okos vagy minek kérdezed a többi tyúkot?
85. Mandarin 85 (válaszként erre: 83. - EsztyMorgan)
2014. júl. 1. 17:45
Szerintem te azt se tudod hogy miről van itt szó! őssze vissza beszélsz. semmilyen menses elötti 4. napról nincsen itt szó.
84. Mandarin 85 (válaszként erre: 79. - Andi6020)
2014. júl. 1. 17:42
na akkor reagálok. a megtermékenyülés napja az amikor a sperma össze találkozik a petével. na most én 18 án sexeltem se elötte se utána ebben a ciklusban.. szóval 14 én jött meg a menstruáciom , 18 án sexeltem az az a menstruációm 4 . napján. tehát elvileg a spermiumok 3-4 napig élnek bennünk elvileg de számoljunk 4 nappal ha mondjuk a 4. nap találkozott a petesejtell akkor ugye az 4 nap -elvileg akkor 22 étől számoljuk a 8 napot mert a rohadt tesztre az van Írva ... és akkor az 30 dika az az tegnap .
83. EsztyMorgan (válaszként erre: 78. - VendrinerPiroska)
2014. júl. 1. 11:07
Menses előtti 4. nap pedig már ez esetben a beágyazódás után van! Ami ugye nem egyenlő a szex utáni x nappal. Ezt kéne megérteni... mert másnál lehet,h ez volt, de az emberi test nem működik egyformán.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook