Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az nem létezik, hogy hiába... fórum

Az nem létezik, hogy hiába... (beszélgetős fórum)


26. M0ncsa (válaszként erre: 25. - Kardamon)
2014. júl. 1. 21:55

Nem feltetlenul. Ha tudom, mit nem akarok, akkor azt is tudom, hogy mit akarok. Nyilvan az ellenkezojet :)

Vannak ugyan alapfeltetelek, pl. ne legyen iszakos, szerencsejatekos, stb., de ez meg edeskeves a kor leszukitesehez. Neha meg a sajat idealjainkat is sutba vagjuk, mert minden egyeb stimmel :)

25. kardamon (válaszként erre: 24. - M0ncsa)
2014. jún. 30. 18:04
igen, igazad van, "maga sem tudja mit akar" ez tényleg így van, és nemcsak a nöknél. Azt viszont majdnem mindenki nagyon is jól tudja, hogy mit NEM akar. És itt van az, hogy elég hamar a sor végére érünk és "ezt se, meg ezt se, meg ezt se..." aztán már itt is a sor vége egyszerre...meg a termékeny idö vége is egyszercsak itt van...és akkor jön az amit mondtam, hogy "ez nem lehet...", nem akarjuk belátni, hogy igenis lehet...
24. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Kardamon)
2014. jún. 27. 22:35

Kette kellene valasztani az altalad feltett kerdeseket, ugyanis nem feltetlenul fuggenek ossze. Viszont a sorrendet megforditva valaszolnek, mert igy lesz logikus.


Milyen tulajdonságokkal kell rendelkezzen egy férfi, hogy megfeleljen?


Teljesen valtozo. Attol fugg, milyen tulajdonsagokkal rendelkezik az illeto holgy :) Nincs altalanos szabaly, az a fontos, hogy mindenki megtalalja a hozza illot. Es mivel nem vagyunk egyformak, valoszinuleg az en imadott ferjemtol a baratnom napok alatt falra maszna - es viszont. ;)


válogatósak lennének a hölgyek?!


Nem feltetlenul valogatosak, csak mivel a tobbseg sajat magat sem ismeri, maga sem tudja, mit akar (jobbara csak azt hiszi, hogy igen), honnan tudna, mit var a partnertol? Az onismeretre idot kell szakitani, es belefektetni sok-sok energiat - hosszutavon megeri.

Az egyebkent eszedbe sem jut, hogy a ferfinep is lehet valogatos? :p


Amugy fura, hogy a cikkel kapcsolatban ezek a kerdesek merultek fel benned, szerintem teljesen mashol van a kutya elasva.

23. 3a5c305959 (válaszként erre: 19. - Kardamon)
2014. jún. 25. 18:18
Ja.. leragott csont ez a tema. Minek nagyszulok ha ugysem lesz nyugdij 20 eve mulva ;-)
22. körömvirág (válaszként erre: 7. - Kardamon)
2014. jún. 25. 18:17
türelmes, kommunikatív,figyelmes, szeret,tisztel, egyenrangúnak tart, tapasztalt (az élet minden területén) és épp ezért világosan tudja hogy mit akar,humoros, simogatós...ő a gyerekem apja :)
21. 27c72ee00a (válaszként erre: 19. - Kardamon)
2014. jún. 25. 17:58

Jaaa, ez már így egész más szemszög, és köze nincs a kérdésfeltevésedhez.

Bőven találnának és találnak is partnert, csak szülni nem akarnak.

24 éves a lányom, és azt mondja, hogy esze ágában sincs szülni.

Még további diplomát szeretne, lakást szeretne, biztos egzisztenciát ...

Szeretne tanulni, utazni, dolgozni sokat és keményen.

Nem szeretne gyereket szülni a semmire, a pedagógus fizetésre, albérletben ...


Emellett boldog kapcsolatban él:)

2014. jún. 25. 17:51
én leírtam, milyennek látom az ideális apát. de egyáltalán nem vagyok biztos abban, h szeretnék családot.
2014. jún. 25. 17:37

...tulajdonképpen az egész topic-ot a következö cikk olvastán kezdtem el, olvassátok el, és utána ti is azt mondjátok majd mint én, hogy "az nem létezik, hogy hiába..."

[link]

2014. jún. 25. 17:25
és ha az a "majd" nem következik be? kezded elölröl? és hányszor kezded elölröl? és mennyi idöd van mindíg elölröl kezdeni? ...mert sajnos a sors kegyetlen, nem hagy sok idöt neked...
17. 27c72ee00a (válaszként erre: 16. - Kardamon)
2014. jún. 25. 17:14

Szerintem túlbonyolítod:)


De "csak várni" nem lehet.

Az olyan, mintha a sültgalambot várnád a szádba.

De siettetni sem, nem is érdemes.

Alap meg feltételek?

Két ember, akik szerelmesek lesznek egymásba.

Akár neten, akár egy szórakozóhelyen, könyvtárban, munkahelyen, bárhol, megismerik egymást, és egyre többet kívánnak a másik közelében lenni.

Sétálni kézenfogva, suttogni egymás fülébe, megélni az igazi testi szerelmet, olvasni együtt könyvet, kacagni filmeken, bekenni a másik hátát a napon ... Sorban állni reggel a fogmosáshoz, együtt főzni ...

Hát tudod! ...

Aztán eljön az az idő is, mikor a távolabbi jövőt akarják tervezni.

Kisbabát, anyát, apát.

Majd! ...

16. kardamon (válaszként erre: 15. - 27c72ee00a)
2014. jún. 25. 17:07
de mi az alapja egy ilyen mély érzelmi kapcsolatnak? ...mik a feltételek?...hogyan alakulhat ki? vagy egyszerüen csak várni kell rá szerinted?
15. 27c72ee00a (válaszként erre: 14. - 27c72ee00a)
2014. jún. 25. 16:57

Ja, most látom, hogy férfi vagy, ha igaz ...

Akkor is rossz hozzáállás, éppen úgy, mintha nő lennél.

Két ember között először ki kell teljesedni egy olyan mély érzelmi kapcsolatnak, ami feltételezi az igazi anyává és apává válást.

Kölcsönös felelősségtudattal, szeretettel, gondoskodni vágyással.

14. 27c72ee00a (válaszként erre: 13. - 27c72ee00a)
2014. jún. 25. 16:46
Azt meg csak sejtem, hogy a csinos fiatal nők mellől, akik a leendő kisbabájukhoz keresnek apát, észtvesztve menekülnek el a férfiak, mert egyik sem szereti tenyészcsődörnek érezni magát.
13. 27c72ee00a (válaszként erre: 12. - Kardamon)
2014. jún. 25. 16:42

Én csak azt tudom, hogy az igazán jó apák azokból a férfiakból lesznek, akiket szerelemmel szeret a nő, és ők is viszont ...

Olyan kellene legyen .... :))

12. kardamon (válaszként erre: 9. - 27c72ee00a)
2014. jún. 25. 16:38
...dehát a spermabank nem helyettesíti az APÁT akire a nök a kisbaba mellett vágynak...ö, a leendö APA, milyen legyen szerinted? milyen kellene legyen?
11. c4851bb5de (válaszként erre: 7. - Kardamon)
2014. jún. 25. 16:29
Szeressen és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, én pedig őt. Aztán gondolkodhatunk az utódkérdésen.
10. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Kardamon)
2014. jún. 25. 16:28
Csinos hölgynek csinos férfi jár.
9. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - Kardamon)
2014. jún. 25. 16:26

Az már nagy probléma, ha a csinos fiatal hölgyek kisbabát szeretnének, és ehhez keresnek partnert, nem pedig TÁRS - ra vágynak, akivel közösen majd később kisbabára is ...

A kérdésre válaszolva, hogy milyen tulajdonsággal rendelkezzen a férfi, hogy megfeleljen?:O

Szerintem a spermabankban tudnak válaszolni ...

8. d1e807c461 (válaszként erre: 7. - Kardamon)
2014. jún. 25. 16:22

- talpraesett legyen,

- stabil munkahellyel,

- ne a szüleivel éljen,

- tudja ellátni magát,

- tiszta legyen,

- ne legyen iszákos, agresszív, felelőtlen

- tisztelje a nőket,

- szeresse a gyerekeket, az állatokat

- megegyezzen az értékrendünk.

2014. jún. 25. 16:03
igen, igen...de milyen tulajdonságokkal kellene rendelkezzen szerintetek az a férfi akit elfogadnátok ti magatok is a gyereketek apjának?
2014. jún. 25. 15:50
de inkább a viselkedésüket kifogásolom.
2014. jún. 25. 15:49
nem a hölgyek válogatósak, hanem egyes férfiak egyáltalán nem adnak magukra (kívül-belül egyaránt).
4. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Kardamon)
2014. jún. 25. 15:40
Szerinted erre van valami bevált recept? Kinek mi jön be.
3. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Kardamon)
2014. jún. 25. 14:40

En hozzamentem az elsohoz aki nem csalt meg :-)


Viccet felreteve, a ferfiak a 20-as 30-as eveikgben nem azon torik a fejuket hogy megnosuljenek, hanem penzt keresnek, karriert epitenek es buliznak. Ok raernek 40 evesen is megallapodni es csaladot alapitani egy 20-30 eves novel. De mi van azokkal a nokkel akik nem egy 40 eveshez akarnak hozzamenni? Azokat megbelyegzik hogy valogatosak :-)

Az en ferjem egyebkent nem magyar, hanem egy jokepu idegen aki olyan orszagban nott fel ahol meg tisztelik a noket.

2014. jún. 25. 14:31
Sokan nehezen találnak párt maguknak. De nem hiszem, hogy az lenne a baj, hogy a nők válogatósak. :)
2014. jún. 25. 14:28
Az nem létezik, hogy hiába szeretne annyira számos csinos hölgy kisbabát és mégse jön össze, nem találnak hozzá partnert...válogatósak lennének a hölgyek?! Milyen tulajdonságokkal kell rendelkezzen egy férfi, hogy megfeleljen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook