Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szalagos fánk sütésben segítség! fórum

Szalagos fánk sütésben segítség! (beszélgetős fórum)


2014. jún. 26. 20:01
A következő jó lesz.
16. c4851bb5de (válaszként erre: 15. - Melody*)
2014. jún. 25. 15:35
Ha kemény, akkor kevés folyadékkal dagasztottad, és én a tojás fehérjét nem teszem bele, mert attól is kemény lesz.
2014. jún. 25. 15:33
Nos igen, az a legkevesebb, hogy nem jó az íze és ne látszik rajta, hogy szalagos fánk, DE kemény lett nagyon. Pedig annyira a tésztám sem lett kemény, sőt. Nem tudom, hol rontottam el.:-(
2014. jún. 25. 14:15
Na akkor megpróbálom. Komolyan ha sikerül lefotózom és feltöltöm ide!:-))Köszönöm az eddigi segítségeket!
2014. jún. 25. 14:10

a tésztát NE gyúrd át!!!

csak borítsd a deszkára, lapogasd el megfelelő vastagra és szaggasd ki


pihentesd még egy kicsit (10-15 p) és utána indul a sütés! bő olajban, először fedővel, majd megfordítod és nélküöle


vigyzz, mert gyorsan sül!

12. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Melody*)
2014. jún. 25. 14:09

akkor nem is kell tovább várnod, nem szentírás , hogy X percig kell keleszteni


hidd el, én sokat sütök kelt tésztákat, ez a kedvencem!

2014. jún. 25. 14:06

Még azért megvárom azt a 10-15 percet, már csak a nyújtástól félek.


Közepes lángon kell majd kisütni?

2014. jún. 25. 14:05
Úr Isten, el sem hiszem, teljesen kitölti a tálat! :-D
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Melody*)
2014. jún. 25. 14:02
nézd csak meg és meséld el, milyen!
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Melody*)
2014. jún. 25. 14:01

ne aggódj!!!


még lehet belőle pl. fonott kalács, ha keményebb lett a tésztája

7. Melody* (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2014. jún. 25. 14:00
AHJ, akkor biztos elrontottam. :-( Majd este akkor lehet megint megpróbálom újból. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Azért olyan szépen elgondoltam, hogy milyen szép fánkokat fogok csinálni és pikk-pakk meglesz! :D :D Még mindig pihen, 15 perc múlva jár le az egy óra. Lehet meg sem kelt, nem is merem megnézni.:-D
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Melody*)
2014. jún. 25. 13:57

a fánk tésztáját nem is gyúrni kell, hanem verni, míg elválik az edény oldaláról és szép hólyagos


lehet, hogy kicsit sűrű lesz a textúrája


de majd belejössz!!

5. mancikaxxx (válaszként erre: 1. - Melody*)
2014. jún. 25. 13:54

Ha kiszaggattad hagyd még vagy 10-15 percet kelni,

utánna sütheted.Először fedő alatt,majd megfordítod akkor már nem kell fedő.Sütéskor nő meg szép nagyra.

2014. jún. 25. 13:41
Köszönöm, de most megint megnéztem egy videót és szerintem a tésztát elrontottam, mert nekem nem lett nyúlós, ragadós, pont ellenkezőleg. A videóban azt mutatták, hogy inkább tejesnek kell lennie. "Keményebb" tésztát nem lehet jól nyújtani?
3. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Melody*)
2014. jún. 25. 13:34

Ha szép egynemű a tésztád, akkor nem hiszem, hogy gond lesz.

A szaggató, arra számíts, hogy 2-3 cm-el lesz nagyobb a kész fánk, mint a jelenlegi forma.

2014. jún. 25. 13:33

A méret a te döntésed, szaggatás után takard le konyharuhával 10-15 percre, közepes lángon süsd, ami felfelé van pihenéskor, az a fele kerül lefelé sütéskor.


Fedőt rá 2-3 percig, fordítás, sütés tovább.



Én így csinálom.


Ó igen!


Sütés előtt kicsit becsípem a közepét.

2014. jún. 25. 13:28

Most készítem életem első szalagos fánkját és már az elején buktatókba ütköztem. Már az élesztő felfuttatásánál gondok voltak, de azért sikerült!:-) Aztán jött a tésztagyúrás...Most pihen a tészta.


A kérdésem az lenne, hogy elrontottam-e a tésztát ha még utólag tettem bele egy kis tejet és utána lisztet is hintettem rá, hogy tudjam gyúrni, formázni?


A másik kérdésem, hogy amikor majd kinyújtom a tésztát és neki akarok állni szaggatni, akkor pogácsaszaggatóval kell kiszaggatni (van kisebb és nagyobb is, de én a nagyobbat is picinek látom egy fánk szaggatásához)? Az nem túl pici? Nagymamám fánkja mindig olyan szép magas és széles.


A segítséget előre is köszi annak, aki válaszol!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook