Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan fogászati rendelőt Bp.-en, ahol pótolnak fogat meglevő fogsorra? fórum

Tudtok olyan fogászati rendelőt Bp.-en, ahol pótolnak fogat meglevő fogsorra? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 23. 11:37

Sziasztok!

Sikerült!!! Találtam egy klinikát,non-stop ,tehát szombat délután is fogadtak! Kihúzta egy szájsebész doki a fogam,kiderült,hogy ciszta van a tövén,amit azonnal kezelt,és gyógycsíkot tett bele,úgy küldött haza.Azóta készül a fogsorom egy szuper fogtechnikusnál,már holnap kész lesz!

Mindkettőt ajánlom mindenkinek!

Haifa-Dent Bp

És Tímár fogtechnikus

2014. jún. 29. 07:38

Ma szabadnapos vagyok :-)

Segítenétek,hogy hol találok szombat-vasárnap is nyitva fogorvosi rendelőt,ahol foglalkoznak az én problémámmal,csak szeretnék esztétikusan kinézni.?(röntgen,foghúzás,fogpótlás)

Sajnos nem vagyok gazdag. :-(

3. 6af8eb3b27 (válaszként erre: 2. - .jucus.)
2014. jún. 25. 17:57
Köszönöm,hogy válaszoltál:-)
2. .jucus. (válaszként erre: 1. - 6af8eb3b27)
2014. jún. 25. 08:39

Fogsorra a fogtechnikus pótol. Vagy Te elviszed oda, vagy a fogorvos elküldi. ( de jobb ha Te viszed,mert akkor megvárhatod).


De 4 fog nem kevés,azt is meg kell beszélni,hogy annyit tudnak-e pótolni.

( fogászaton dolgozom).

2014. jún. 25. 05:47

Sziasztok!

Tudtok olyan fogászati rendelőt Bp.-en ,ahol pótolnak fogat meglevő fogsorra?Ki kell húzni egy korona alatti fogamat,amivel ,ha levágják a koronát,4 fog esik le.Viszont ehhez betevős kapoccsal rögzített fém alapra (kapcsos fogsorra) szeretném ráépítettni fogakat. Lehetetlen? Szakember válaszát is szívesen venném. Köszönöm. Ja,és 1 hét szabit kaptam rá a munkahelyemen :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook