Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tégla / csúsztatott zsalu? fórum

Tégla / csúsztatott zsalu? (beszélgetős fórum)


10. Karyka
2014. jún. 25. 22:22
Köszönöm :)
9. M0ncsa (válaszként erre: 8. - Karyka)
2014. jún. 25. 22:19
Minden jot, csak ugyesen!
2014. jún. 25. 22:09

Ez bizony igaz! :)

Lehet hétvégén megpróbáljuk ;)

7. M0ncsa (válaszként erre: 6. - Karyka)
2014. jún. 25. 19:38

Ha 93-ban epult a haz, akkor valoszinuleg targytalan, amit irtam :) En a 70-es - 80-as evekben epultekre gondoltam.

Tipp: miert nem megy oda, es beszelsz nehany szomszeddal, mik az o tapasztalataik? Annal relevansabb velemenyt nem fogsz kapni.

2014. jún. 25. 17:41

Köszi Moncsa!

93-ban épült ez a ház amit speciel néztünk, jó tudni ilyeneket:(

Már annyi hirdetést végignéztem, hogy nem is igaz,hogy nincs egy normális, megfizethető áron, mármint tégla.

Persze részint a mi hibánk, mert sok az elvárás :(

2014. jún. 25. 17:02

Karyka, a csusztatott zsalus modszer maga alapvetoen nem rossz, megis, szerintem nezz szet meg egy kicsit. Reszint azok az okok miatt, amit a tobbiek tapasztalatbol leirtak; reszint azert, mert a csusztatott zsalus epuletek nagy resze a "szockorszakban" epult, es sajnos gyakran a felhasznalt alapanyagok egeszsegkarosito osszetevoket is tartalmaztak (felteszem, egy ilyen tarsashazrol van szo). Nyilvan nem az osszes, de nem tudhatod. Ebbol a szempontbol speciel meg a panel is jobb.


Tapasztalatom ugyan szerencsere nincs, epiteszettanbol tanultuk, amit irtam.

Sok szerencset a lakasvasarlashoz! (Bar szegenykem, most jol elvettuk a kedved :(( )

2014. jún. 25. 16:15

Szuper :( pedig ajánlják, olyan is aki csinált is már építkezésen.

Hát most elkenődtem, pedig jó kis kecó amit kinéztünk,bár se nem sarki , se nem konvektoros,de ezek hallatán megfontolandó.. :(

köszi

3. meoo
2014. jún. 25. 15:28
Mi is csúsztatott zsalusban lakunk (még!).Igen, a sarki penészesedik de nincs is szigetelve!Télen hideg , nyáron FORRÓ (mi déli fekvésűben lakunk) és kint már hűvös van míg bent forróság!Nem a szomszédot hallod, hanem az alattad/feletted lakókat tetőtől egészen a földszintig!Még a cigifüst is felszivárog a csövek mellett!
2014. jún. 25. 08:41
A csúsztatott zsalu ugyanolyan mint a panel. Mi sarki lakásban laktunk, konvektoros volt és párás volt, a falak peneszedtek. A nem sarkik nem, a lakók elmondása szerint. Nem szigetelt sem hideg sem zaj ellen.
2014. jún. 24. 22:17

Sziasztok!


Lakás vásárlás előtt állunk, ezért kérnék egy kis segítséget azoktól, akik csúsztatott zsalus szerkezetű társasházban laknak! mi jelenleg téglában lakunk és félek, hogy nem e panel tulajdonságokkal rendelkezik!


Télen nem hidegek a falak? Meleg van a lakásban, akkor is ha nincs frissen leszigetelve?

Szomszéd lakásokból nem hallható át nagyon zaj?

Köszi szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook