Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehet kevés a magzatvíz a 18.héten? fórum

Mitől lehet kevés a magzatvíz a 18.héten? (tudásbázis kérdés)


5. dec79ef090 (válaszként erre: 4. - Lili1983)
2014. jún. 25. 14:20
Azt nem tudod,hogy mennyire volt kevés a vized?
4. Lili1983 (válaszként erre: 3. - Dec79ef090)
2014. jún. 24. 21:30
Nem küldtek sehová, annyi hogy 2 hetente uh kontroll végig. Mikor kérdeztem, hogy ez mitől van, annyit mondott a dokim, hogy valószínúleg a lepény elégtelen működése miatt. Minden uh-on alaposan megnézték a lepényt is, de nem volt rajta meszesedési folt, semmi...
3. dec79ef090 (válaszként erre: 2. - Lili1983)
2014. jún. 24. 21:19

Szia! Jajj,de jó ezt hallani :-).Én is pihenek folyamatosan,bár van két fiam,amennyire engedik :-)

Téged elküldtek egyéb vizsgálatra? Engem küldtek a SOTÉ-ra,meg magzati szív uh-ra.

2014. jún. 24. 21:11

Szia!

Igen, nekem a 24. héten vették észre. 3D-re mentünk, meg sem tudták csinálni, mert éppen csak lötyögött alatta egy kicsi víz. Beküldtek a kórházba másnap reggelre, akkor már kicsit több volt, de még mindig kevés. Az orvos azt mondta, feküdjek és pihenjek, amennyit csak tudok, hogy kíméljem a lepényt. Így is tettem, a terhesség vége felé már egész elfogadható mennyiségű magzatvíz termelődött. Semmi gond nem lett belőle, már 1 éves a kisfiam. :)

2014. jún. 24. 20:58

Sziasztok!

A 18.-ik genetikai uh-on kevés volt a magzatvizem,visszarendeltek 3 nap múlva egy másik dokihoz,szintén ugyanez a vélemény.Elmentem Hajdu Krisztina genetikushoz,ő is megállapította,hogy valamivel kevesebb a víz,de nem drasztikusan.Genetikai rendellenesség nincs.Kicsit kétségbe vagyok esve,hogy ilyen korán kevés a víz,volt valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook