Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Diákigazolványhoz mióta kell születési anyakönyvi kivonat? fórum

Diákigazolványhoz mióta kell születési anyakönyvi kivonat? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 10. 15:18
nem kell
2016. ápr. 10. 15:14
(Már) nem kell. :)
7. angelic smile (válaszként erre: 5. - Nkriszti)
2014. júl. 22. 07:30
Ránk értetlenül nézett a hölgy, hogy mit akarok a születési anyakönyvi kivonattal. :)
6. angelic smile (válaszként erre: 4. - Jasmine77)
2014. júl. 22. 07:30
Költöztünk, az is lehet, hogy valahol még meglesz. :) De ezt már tényleg elraktam! :D
2014. júl. 21. 00:28
A lányom most megy első osztályba, a diákigazolvány igényléséhez nekünk is vinnünk kellett az okmányirodába a születési anyakönyvi kivonatot!
2014. júl. 20. 20:31
Azta!!! Ennyit tesz egy ügyintéző tudatlansága. Mindig érdemes a neten előre tájékozódni az ügyintézési folyamatokról. Bár most van akkor születési anyakönyvi kivonat, ami azért nem árt. :-) erre most már jól vigyázzatok
3. angelic smile (válaszként erre: 2. - Jasmine77)
2014. júl. 19. 20:51
Mi most jöttünk haza külföldről és azért nem tudtam. :) Nem fogod elhinni, nem kellett a születési anyakönyvi kivonat. Más ügyintéző adott felvilágosítást mint akinél a diákigazolványt intéztük. Csak lesett, hogy mit akarok a diákigazolvánnyal. 2000.- Ft-unk bánta. :D
2014. júl. 19. 20:45
Már több, mint egy éve kell az okmányirodába menni a diákigazolvány igénylés indításához. Ott készítik a fényképet is a gyerkőcről. Arról viszont eddig nem hallottam, hogy születési anyakönyvi kivonat kell hozzá ... de ha jobban bele gondolok, akár útlevelet, akár személyit készíttettünk a kicsiknek, kellett.
2014. jún. 24. 19:36

Sziasztok!

Ez valami új módi, hogy a diákigazolvány miatt az okmányirodába kell menni?

Ha ilyenhez váltjuk ki a születési anyakönyvi kivonat másolatát, az illetékmentes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook