Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csatlakozik hozzám a fogyiban? fórum

Ki csatlakozik hozzám a fogyiban? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 2. 12:42
Na elfogyott a banda?
2014. aug. 9. 18:20
Mennyit fogytatok?
41. 1219509934 (válaszként erre: 39. - Kilimcs)
2014. jún. 26. 13:12
Most minden nap futok, bàr még csak váltva megy.Futás, séta,de majdcsak megy séta nélkül is.A kajára megprobálik odafigyelni, igaz számolgatni nem fogom.Azt nem nekem találták ki.Ha lehetséges a minimumot fogyasztok lisztesből meg cukrosbòl.Majd ìrom milyen változás történt.A sùlyt már nem mérem csak a cm-er számìt.Köszönöm a segìtsègeteket.
2014. jún. 26. 10:49

Hello csajok! Nyitottam egy klubot ahol zártabb körülmények közt is tudunk beszélgetni az egészséges életmódról. Akit érdekel csatlakozhat ;) neve:

A legjobb formád elérése mozgással és helyes táplálkozással

2014. jún. 26. 10:05

nem rólam beszélünk!!! én azért híztam, emrt zabáltam és nem mozogtam :D hol írtam hogy én keveset ettem? most nézem mennyit eszek, mozgok, és fogyok is annak rendje és módja szerint :)


davrolról írtam, amit ő írt...


Á hagyjuk. Nincs nekem energiám olyan fogyitopikokhoz ahol van ügyeletes csak minden úgy jó ahogy ő mondja és tudja a frankót. a fizika, meg biológia meg hülyeség....


bocs, jó fogyit mindenkinek!!


DAVROL hajrá sport!! meglást hamar beindul a dolog, ha a kajára is figyelsz .


sziasztok

38. eb85e22a13 (válaszként erre: 37. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 21:10

De még sem jo vmi.nalad, ha felszaladtak a kilok..

Tehat ha mindig ugyanolyan keveset eszel,a te elmeleted szerint nem szabadott volna hiznod egyaltalan,ha egeszseges vagy.

Nem tudom milyen 100 kcalt irsz...

Ha valaki tobbszor eszik kicsit,nem fog hizni,mert az inzulinja nem ugral,mindig szinten van.

En nem errol a verziorol beszeltem.

Persze van olyan aki kibirja, hogy akár egesz eleteben nagyon keveset eszik,es ritkan,es nem hizik el, de ez az emberek nagyon kis %- a. A tobbi ehes lesz,es tobbet eszik,majd megint visszaveszi,es ujra tobbet.. Az a gyakoribb, hogy valaki akkor marad vekony, ha nem ehezteti magat,hanem tobbszor eszik keveset,es egeszsegesen. Persze van aki zabalhat barmit,megis csont vekony,vagy vekony. Ez genetika,vagy pl.noknek teszto tultermeles.

De persze genetikaim kivul egyeb eu-i oka is lehet./betegseg/,de most nem ez a tema.

37. Kilimcs (válaszként erre: 35. - Eb85e22a13)
2014. jún. 25. 17:37

zsírosodni lehet max, de több kiló nem leszel ;)


de hol írt oylat davrol hogy utána meg sokat eszik?? :O:O Én ilyet nem olvastam tőle..


Én pl tök kibírom hogy ne egyek. most lehet magamból indultam ki. illetve a kibírom nem is jó szó, elfelejtek enni a helyes kifejezés.


Amúgy megha kicsiként eszi le az 100 kcalt, akkor eszik folymatosan egész nap, mitől lenne ez amit modnasz??

36. eb85e22a13 (válaszként erre: 32. - 1219509934)
2014. jún. 25. 17:34
Akkor a delutani,esti gyum.a hiba.
35. eb85e22a13 (válaszként erre: 34. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 17:33

Ja,de o nem tobbszor eszik keveset,hanem 1 napon keresztul keveset. Ezt pedig termeszetesen egy tobbet evos kovet bizonyos idokozonkent tutira,mert kiehezik a szervezet, leesik az inzulin,nagyon ehes lesz,es nem birja ki,hogy ne egyen csak picit.

Egyebkent kis kajatol is lehet hizni,ha pl.endokrin beteg az illeto.

34. Kilimcs (válaszként erre: 31. - Eb85e22a13)
2014. jún. 25. 14:25

ha folyamatosan keveset eszel, nem tud mit eltűraktározni a szervezetetd... az csak akkor áll fenn, ha vannak benne rendes svős napok is. vagyha túl hirtelen térsz vissza niormál étrendre utána.


Nemlétező energiabeviteltől egyszerűen nem lehet hízni. Ez sima biosz, és fizika.


Bocs, de ezt sose bírom ki.

33. Kilimcs (válaszként erre: 30. - C306628484)
2014. jún. 25. 14:23
Wow ez nagyon jól hangzik
32. 1219509934 (válaszként erre: 31. - Eb85e22a13)
2014. jún. 25. 14:09
Az édességet tudom nélkülözni.Kenyeret csak 1 szeletet szoktam 11-körül vagy meggyes joghurtot.Aztán csak 4-körül eszek meleg ételt.Utána meg csak gyümölcsöt.Valòszìnű hogy ez rossz, de a sok teátòl nem éhezek meg.Ma kezdtem el a futást is, remélem eredményes lesz.
31. eb85e22a13 (válaszként erre: 18. - 1219509934)
2014. jún. 25. 13:50

A kaloriat felesleges szamolni. A szen-hidrat mennyiseg szamit. Neked en 100-120 g.korul ajanlanam.Az nagyon jo,hogy nem eszel kenyeret. Viszont lehet, hogy tul keveset eszel,ami miatt raktaroz a szervezeted. Nem tudom,hogy a cukorral,cukros dolgokkal hogy allsz. Sajnos vannak rejtett cukrok is,mint pl.a felvagottban.

Edes gyumolcsot csak kora delutanig erdemes. Gyumolcs joghurtot pedig csak delig.

30. c306628484 (válaszként erre: 28. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 13:22
Enikő tornáit azért is szeretem mert időhatekonyak. Bemelegitéssel, nyujtással edzéssel megvagyok kevesebb, mint 1 ora alatt. És abban van sulyzos edzes és kardio intervall is! Brutál intenziv gyakorlatok de hamar megvagyok vele és hatekonyis. Tornavideo.hu-n vannak fent ingyenes gyakszik is, sót tudsz kerni ingyenes edzéstervet is az ingyenes videokhoz, edzettségi szintednek megfelelően.
2014. jún. 25. 12:40
Én nem.
2014. jún. 25. 12:38

okok, kopogtatok!


igazából én is csináltam már aztán mindent:) nekem pl a zumba nem jött be.. vagy csak a környéken ilyen töttyedteket (nem tudok jobban fogalmazni) találtam.


amik a youtubeon vannak, komolyabbak, azok cseppet intenzivebbek . de itt iylen.


ami bejött az a spinning volt. csak nem időhatékony a két gyerek mellett egyenlőre. iylesmi majd csak akkor, ha már akkorák lesznek, hogy itthonhagyhatóak mindketten.


Kovcogás azért jó, mert melegítni nyujtani tudok itthon is, és csak a konkrét kocogás idejére lépek le. viszek telót, akármi van, pár percen belül itthon vagyok a lakásban.

27. c306628484 (válaszként erre: 26. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 11:26

Igen, valoban hatásosak a tornái. Nem ma kezdtem tornázni, kb. 18 év alatt mindent kiprobáltam amit csak lehetett, norbitol, jógán és zumbán át alexandráig és cindy crawfordig de semmi sem formált át úgy mint Enikő tornái. ( persze a kajálásra is nagyon odafigyeltem)

De szavak helyett beszéljenek a képek. Van egy titkos naplóm is ahol képekkel dokumentáltam a változást. Beengedlek ha kopogtatsz, nézd meg nyugodtan.

26. Kilimcs (válaszként erre: 24. - C306628484)
2014. jún. 25. 11:11

igen :) engem is veradason 3x megmertek. mert nem hitték hogy 50 felett vagyok :))) hát most elhiszik.... igaz most a 60 át ütöm :)


olvasgatom a menud meg a tornakat . látom péntek enikot ... annyian ajanljak ... meg sose csináltam. tényleg olYan extra jó? mondjuk az itthonit nehéz beilleszteni. tán jovoheten ha elkezdodnek a gyerekeknek a táborok vmennyire :)

25. c306628484 (válaszként erre: 18. - 1219509934)
2014. jún. 25. 10:36

Ha stagnálás van és nem fogysz akkor taktikát kell váltani.

A kilók méricskeléséről állj át a heti egyszeri centizésre. Mérd le a legvastagabb pontokon a karod, derekad,csípőd, combod, vádlid körméretét. Mert lehet centikben alakulsz. Ha viszont ott sem történik változás akkor emeld meg a fizikai aktivitásodat. Tornázz többet, hagyd el teljesen a cukrot, fehérlisztes dolgokat. Válts édesítökre, teljes kiörlésü dolgokar, emeld a fehérjebeviteledet és ami fontos a folyadék. Mert ha nem iszol eleget akkor is stagnálni fogsz. Minden 20 testsulykilogrammra 1 liter cukrozatlan folyadék kell! Tehát ha pl. 60 kg vagy akkor 3 liter kell naponta. Ez segit megnyitni a zsirraktárakat, könnyebben fog ürülni.

24. c306628484 (válaszként erre: 23. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 10:30

Úgy látom már megtaláltad a naplómat, olvasgasd csak nyugodtan, én is rákukkantok a tiédre :)


Igen az izom jóbarát és ez adja a formánkat is, gyorsítja az anyagcserét, szükség van rá. Én már nem is a kilokat nézem igazán, hanem a centiket mérem, mert az a mérvadó és a testzsír %. Ha az rendben van, tőlem akár lehetek 60 kg is, ugyis 50-nek fog mindenki nézni ;) mert az izom nehezebb, mint a zsír.

23. Kilimcs (válaszként erre: 17. - C306628484)
2014. jún. 25. 09:31

nohát uyganakkorák vagyunk :D Mondjuk nekem több az álomsúlyom, amióta sportolok, azóta nőtt az alaptömegem is. na ez jó hülye megfogalmazás.. De valszeg csak azért voltam 50 kg meg alatta kicsivel mert annó nem volt rajtam izom. mert végnyabb voltam felette, pedig kilóban meg több.. De az izmaimból nem adok. megszerettem őket:)


Hja csak magasság stimmel, én nagyobb darab vagyok most ahogy nézem. te már előrébb tartasz .hajrá!!!

22. Kilimcs (válaszként erre: 21. - 1219509934)
2014. jún. 25. 09:25

nekem az izületeim miatt muszáj figyelni. de totl érezni, pont ez lett most a bajom, hogy feljöttek a kilók, és fájtak. Fene érti de így álltam a márlegre, hogy basszus, fáj megint a térdem.. és utoljára szülések után fált mikor ugye volt rajtam plusz jócskán... És tadamm... most is lett.


így a futást is lasítottam, és szépen kocogok, iygekszem távokat menni, szal 7 km előtt nem megállni. szal hosszan kitartóan.

de ugye én már futok egy ideje, annó úgy kezdtem, hogy kis futás, gyaloglás, futás gyaloglás.. és akkor még az időre mentem :), hogy mit tom én félórát kinntlegyek mindenképp. elején persze sokkal több volt benne a gyaloglás. Mostmeg már ez van .

21. 1219509934 (válaszként erre: 19. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 08:49
Köszi a választ.Azért akarok futni mert viszeres a lábam és hallottam hogy a futás jò rá meg hogy fogyni kell hogy kevesebb legyen a teher a lábakon.Azt is tudom hogy sokat számìt mennyit iszok.Azzal nincs gond, folyamatosan lőtyölök mert félek hogy megint vesekövem lesz.Igaz teát fogyasztok.
20. Kilimcs (válaszként erre: 17. - C306628484)
2014. jún. 25. 08:16
blanka és lehet olvasni a fogyinaplod ? nyílt ? tök erdekel :) érdekes lenne összehasonlítani .
19. Kilimcs (válaszként erre: 18. - 1219509934)
2014. jún. 25. 08:14

lehet tulertekeled azt a pár km gyaloglast ...

lehet rosszul tippeled a fottetelek. kaloriait .

most csak magamból indulok persze ki, miken birnek elcsuszni .


mert ha tényleg csak 800 kcalt viszel be, akkor hacsak nem vagy mondjuk 120 centi magas, fogyni fogsz. mindegy mennyire tartalékoló. üzemmódban van a szervezet. emlékező kaloriakbol nem tud tartalekolni .


bár 800kcal az nagyon kevés .


amúgy én eddig sose fogyiztam (de egyszer muszáj volt egy baleset után. na szal egyszer) hanem mindig kaja maradt csak intenzív sportba kezdtem.


nekém egy óra kocogas pl elég az ebedem kiutesere :) ha nem kéne ezt a pár kilót ledolgozni az izuleteimwrt akkor nem is szamolgatnam . mondjuk én eleve úgy eszem mint most. szal én el se hagytam a zsemlet pl. vagy simán eszem turogombocot. egyiknap rendesen csulkos bablevest :))) csak most odafigyelek hogy ne egy két kaja legyen a napi kaloriabevitel nehogy hianyom legyen vmibol.

18. 1219509934 (válaszként erre: 15. - Kilimcs)
2014. jún. 25. 07:22
171 cm,73kg.A bajom hogy jobban a csìpőmre és combomra rakodott.Megnéztem hogy mennyi kcal van egy csomag felvágottba stb-ben és kiszámoltam hogy 1szeletben akkor mennyi van.Reggel, délben 2-2km-et gyalogolok, de van hogy délutàn is még 4km-et.Meg a szokásos napi teendők.Nagy tányért csak félig rakom .A főtételhez kenyér helyett savanyùsàgot eszek.De valamit rosszùl csinálok hogy nem fogyok.
17. c306628484 (válaszként erre: 14. - Kilimcs)
2014. jún. 24. 23:36
Üdv a klubban! Én is ugyanigy vezetek mindent, csak én itt a Hoxan :))
2014. jún. 24. 22:00
én amúgy meg így tervszerűen istenigazából nem is nagyon dietaztam . nektek ez az első ? faces csoport az zárt ?
15. Kilimcs (válaszként erre: 13. - 1219509934)
2014. jún. 24. 21:57

mekkora vagy? attól is függ mennyit lehet. meg mennyit mozogsz . irtad mít eszel? hogy számoltad a kaloriat ? mi alapján ?


én amikor kbra lottem be... hát most hogy írom totál más.


amúgy azt mondják szamlalas nélküli legegyszerűbb ha egyszerűen kisebb tanyerbol eszik az ember. azt probaltad ?

2014. jún. 24. 21:53

sziasztok :) én épp fogyasban . kimaradt hónapokig az aktív sport így szaladtak fék rám a kilok . tudom csak kifogás. de volt fontosabb dolgom magamnal ...


én blogolok a fogyirol :) irok mindent kaját mozgást. de tényleg mindent az egy szem sargabarackot is felirom :))). nő meg sport. futás meg torna. hol ez hol az hol semmi. első blokkra. egy hónapot adtam meglátjuk kell e meg utána. 10. napnal tartok. a gatyam már megint kényelmes :))

hja én esték mindent csak mértékkel


akiserlet.cafeblog.hu

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook