Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés, gél lakk kezdőknek fórum

Műkörömépítés, gél lakk kezdőknek (beszélgetős fórum)


6. Atiz777 (válaszként erre: 4. - CznéTKati)
2014. aug. 11. 22:48
Kerlek irdle hogy, a borito reteget azzal csinalod amivel az alapreteget? Elore is koszonom.
5. ZiziZoé (válaszként erre: 3. - LittleFloo)
2014. jún. 29. 10:18

szia a kezemen epitett zseles mukorom van ezt 4 hetente toltetem semmi gond nincs vele ha en nem vagyok hulye Akkor szokott torni es repedni ha benazok, ravagom a kezemre az ajtot, beakadok vhova es megfeszul.


A labamon gellakk van ez 6'hetet bir es semmi baja. crystal nails termekeket hasznal a kormosom

2014. jún. 29. 03:05

Szia!

Hátha tudok segíteni neked. :)

Nálam a gél lakk 3000 Ft-tól van, a műkörömépítés és töltés is 5000 Ft-tól.

Gél lakkozás menete: fertőtlenítés, bőrfeltolás, kaparás, köröm formára igazítása, a köröm mattítása.

Én Crystal Nails és Perfect Nail anyagokkal dolgozok. Nail Prep, savas primer. (CN) Bond gél (PN), vagy base gél (CN). Ha vékony a vendég körme, akkor easy off hardener (CN) vagy Hardener gél (PN). Kétszer szín és utána 0-ás fedő. Nekem ami most nagyon bejött az a CN One step fedő. Ezt nem kell fixálni. Alapnak most fogom kipróbálni a shell lakkot. Állítolag ez a legjobb.

Műkörömépítés menete: fertőtlenítés, bőrfeltolás, kaparás, szabadszél igazítás, bolyhozás, nail prep, savas primer (problémás körmű vendégnél) , savmentes primer, sablon felhelyezés, base gél a természetes körömre, de ez nem kötelező, alapréteg, körömágy hosszabbító, francia vég, borító réteg, fixálás, a köröm formára reszelése, díszítés és fedő fény. (Top shein, super shein, stb.CN)

Remélem tudtam segíteni. :)

3. LittleFloo (válaszként erre: 2. - ZiziZoé)
2014. jún. 27. 19:18
Kedves ZiziZoé! Köszi az infókat :)Mennyire tartós a gél lakk neked? Nem szokott gond lenni vele?
2014. jún. 24. 08:19

Szia


Én nem dolgozok, csak járok körmöshöz.

Vidéki megyeszékhely, 13 év tapasztalattal rendelkező körmös, szalonban.


Gél lakk kézre, lábra: 2000 Ft

Műköröm építése, holssztól, formától függően 5000-től.

Töltés: 4000-től.


Pedikűr: 2000

2014. jún. 24. 00:25

Sziasztok!

2013. februárjában végeztem el ezt a tanfolyamot. Most szeretnék komolyabban foglalkozni vele. Érdekelne, hogy ki, mennyiért dolgozik, mind műköröm, gél lakk, töltés árára kíváncsi vagyok. A másik dolog pedig maga az építés, gel lakkozás folyamata érdekelne. Persze tudom a lépéseket, de mégis előfordul, hogy például felválik a gel lakk. Ha tudtok valamiben segíteni azt megköszönöm! És ha van bármi amiben én tudok segíteni kérdezzetek! Szép napokat :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook