Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek-e terhes? fórum

Lehetek-e terhes? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 23. 16:24
Unokatestvéremék védekeztek gumival,kilyukadt a gumi ezután lesz ami lesz elven még aznap este párszor beleélvezett a barátja,már együtt voltak jó pár éve. Masnap eseményutani tabit vett be,de semmit nem ért,terhes lett...össze is házasodtak,azóta szeretnének kis öcsit,de nem jön már vagy 2-3 éve :-/
2014. jún. 23. 09:09

Koszonom a valaszokat. Sajnos ez mar megtortent egyeletre eleg volt.

Tudom hogy eros gyogyszer az esemeny utani de ketsegbe voltam esve es mast mar nem tehettem. En se igy akartam...

2014. jún. 23. 08:45
Az esemény utáni tabletta nagyon összekuszálja a cilust!!! Szerintem ő okozza neked, és nem egy baba.
15. Pasionella (válaszként erre: 2. - Baby_face)
2014. jún. 23. 08:33

Hihetetlen, hogy inkább képes voltál másnap esemény utáni tablettát bevenni mint, hogy azt mond nem csináljuk védekezés nélkül! Tudod te, hogy mekkora hormon dömpinget adagoltál be magadnak? Ok ha nagyon kell, lehetnek olyan esetek amikor teljesen okés, már úgy értem, hogy NEM tehet róla az illető, hogy baleset történt...

26 évesen is tök mindegy mit mond meg csinál, a "fiuk" még attól ott vannak benne és tudod továbbra is teherbe lehet esni előváladéktól is.

Jól megszervezte az elsőt...


Egyébként valószínűleg nem vagy terhes, várj egy pár napot és csinálj tesztet.

14. Kubiak
2014. jún. 23. 08:04
A legtutibb fogamzásgátló módszer egy pohár hideg víz!
13. siba22
2014. jún. 23. 08:04
Egyszer se menj ilyen be bele.Fiam így lett,majd vigyázni fog a pasi.A fertőzésről nem is beszélve.A legjobb ha gumit és mellé helyi fogamzásgátlót / pl Pharmatex / használsz.Így nagyobb az esélyed,hogy nem esel teherbe.Amelyik pasi erre nem képes az 1-2 menetnél sokkal többet nem is akar és komolytalan.
12. Ageeca
2014. jún. 23. 06:56

Az esemény utáni tabi elvileg erős vérzést csinál, és azzal az erős vérzéssel "söpri" ki a még be nem ágyazódott, vagy gyengén beágyazódott zigótát...

Van akinek "sikerül" van akinek nem.


Semmi sem 100%-os.


Biztosat csak orvos tud mondani, uh alapján...


Miért csináltad felelőtlenül??? A gumi sem 100%, még a gyógyszer sem (bár vv alapján, normálisan kivizsgálva, és időben bevéve sem lehet gond)..


Aki szexuális életet él, annak 50-50 % az esélye mindig... Védekezés nélkül pedig... Ejjjj Nem szabad, és pl ha "beteg?" Fertőzésre is figyelni kellene, pláne ha ilyen "okos 26 évesen tudom mit csinálok" pasi... A nőnek kell mindig okosabbnak lennie!


A pasi csak jön, és megy... Ha hagy csomagot, őt nem érdekli, annyira ki lehet mindent játszani... Téged tönkretehet egy életre, ő pedig éli világát...


Kérj időpontot a dokitól, vv-re is menj el, az a biztos..

11. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Baby_face)
2014. jún. 23. 06:01
A "tudja mit csinál" az szerinted védekezési módszer???
2014. jún. 23. 05:31
Lehetsz persze.
2014. jún. 22. 22:58
A ciklusom viszonylag szabalyos, es vettem be esemeny utani vikela tablettat , csak azert felek mert en sose csinaltam meg ilyet, hogy rendes vedekezes nelkul lettem volna valakivel, es meg sose vettem be esemeny utanit sem..
2014. jún. 22. 22:50

szerintem sem.

akinek szabályos a ciklusa, elég pontosan ki lehet számolni. a lényeg az, hogy a ciklust ne zavarja meg semmi (pl. antibiotikum szedése), mert akkor jön a mellékhatás.

nekem így lett a harmadik :)

az első kettőt terveztük.

2014. jún. 22. 22:20
Nem valószínű.
2014. jún. 22. 21:59

Van akinek mensi alatt jön össze a dolog. 1 spermium bőven elég, az időpont nem számít. Az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot.

Esemény utáni tabletta egyszer egyszer ok, de tönkreteszi a szervezetet.

Van női óvszer is egyébként.

2014. jún. 22. 21:58

En nem egy 26 eves sracban biztam,aki csak kamatyolni akart barmi aron,hanem tanult,gyakorlo orvosokban,akik azt mondtak,sosem lesz gyerekem,megis van ketto!

(aminek persze orulok,csak meglepett!)

Tudnam javasolni,hogy ha bugyikazol,vedekezz!!!!

Akkor utolag nem kell aggodni,ha meg nem szeretnel gyereket!

2014. jún. 22. 21:58
:) vagy igen.vagy nem 50-50%....azert kuldtem golya jelet..;-)
3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - Baby_face)
2014. jún. 22. 21:47
2013. 11. ismétlése? :))
2014. jún. 22. 21:45
Az en tortenetem... a menseszem junius 10. En kezdodott, 19.en ejszaka egyutt voltam a baratommal de ez volt az elso alkalmunk es o nem szereti a gumit en pedig nem szedtem gyogyszert meg, nem volt ra szuksegem.megszakitassal tortent a dolog, azt mondta bizzak benne 26 eves tudja mit csinal, nem is volt gond, nem benbem ment el.. En azert feltem igy masnap vettem esemeny utani tablettat Vikelat. Ket napig ereztwm alhasi fajdalmat. A kerdes hogy mivel a ciklusom 10.napjan tortent a dolog, az nem peteeresi idoszak, mennyire aggodjak, bar ugyis aggodok nem szoktam ilyet csinalni.. tudom hogy ez nen biztonsagos, de biztam benne. Koszonom a valadzokat.
2014. jún. 22. 21:38
Lehetek e terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook