Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteges, ha a pasim ex-ét minden nap megnézem az iwiw-en? fórum

Beteges, ha a pasim ex-ét minden nap megnézem az iwiw-en? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
135. Wickucy (válaszként erre: 134. - Andita1)
2008. júl. 23. 12:20
ez is igaz, de akkor hihetem azt, hogy már azt a másikat szereti, ahogy most is csak hiszem, hogy a páromat. szóval ez biztos pszichésen van és csak bemagyarázom magamnak. különben a párom baráti társaságában nagyjából csak párok vannak akik 1000 éve járnak, az ottani lányok jóban vannak még ezzel a lánnyal és rossz, hogy már 1 éve együtt vagyunk és jóban vagyok a lányokkal végülis, de semmi több, ha van valami program eldumálunk, amúgy meg a Vikivel mindig összejárnak és azt hallhatom mit csináltak a múlt héten. rossz ilyen fekete báránynak lenni, úgy érzem, hogy a Drágámnak még a Vikivel kéne lennie és úgy lenne teljes a banda..
134. andita1 (válaszként erre: 132. - Wickucy)
2008. júl. 23. 12:15
Nem értelek. Ha az exének lesz pasija attól még ugyanúgy szeretheti a párodat. Nincs összefüggés. Szerintem.
2008. júl. 23. 12:13
Ha minden nap megnézed, az már beteges.
132. Wickucy
2008. júl. 23. 12:07
sajna én is ilyen beteg vagyok és minden nap azt várom mikor lesz már annak a szerencsétlen nőnek pasija! amúgy tényleg elég szerencsétlen, pláne az alapján amiket tudok róla, szóval biztos jobb a páromnak velem, de honnan tudjam őt mennyire szerette? (mert szerintem biztos jobban) és a lány még nagyon sokáig szerelmes volt a páromba, lehet, hogy még most is az, nem tudhatom.. csak lenne már végre pasija!!! bár szerintem sose lesz! azt sem tudom elképzelni, hogy a Drágámmal, hogy jött össze...
2008. júl. 23. 12:03
Értem és teljesen egyetértek Veled.
130. cskata (válaszként erre: 129. - Cskata)
2008. júl. 23. 11:55
*jav: család
129. cskata (válaszként erre: 124. - Cirmanella)
2008. júl. 23. 11:54

bakker, ez a kattogás rengeteg energiádat elveheti.. ezen kívül csak feszültséget szülhet a kapcsolatodban..


azért megdöbbentő, hogy az iwiw milyen mértékben foglal el központi helyet néhány ember életében.. állandó fotócserék és egymás adatlapjának nézegetése.. szerintem ez teljesen felesleges tevékenység, mert többnyire az emberek csak egy hamis (és tökéletesnek tűnő) képet állítanak be magukról mások számára: ilyen szuper helyre járunk nyaralni, ennyire szeretjük egymást, ilyen boldog calád vagyunk.. közben nem egy, nem kettő csalja azt, akivel ott vigyorog a képen, vagy nagy ívben sz*rja le a fotók alapján imádott gyerekét.. szerintem nagy képmutatás az egész..

bocsi, ez már nem konkrétan Neked szólt, csak úgy eszembe jutott..:)))

128. Cirmanella (válaszként erre: 126. - Supin)
2008. júl. 23. 11:47
Igen igy van.Megpróbálom ezt észben tartani.:)
2008. júl. 23. 11:45

Nem egy barátnőm,mondta hogy ezt szokta csinálni.

Sőt van aki elküldi nekem a linket és megmdmáljuk,hogy a másik nő szörnyű.

Amugy fiú ismerős is szokta nekem mutogatni az exének a pasiját,és kéri,hogy mondjak véleményt,hogy szerintem jó hapsinak számít-e.

126. supin
2008. júl. 23. 11:44
Nem beteges! Butaság!! '-szer megnézed de utánna húzd ki magad.mert ha téged választott akkor külömb vagy!!
2008. júl. 23. 11:41
Na hát ennek a lánynak van pasija még is az én pasimnak irogatott.
2008. júl. 23. 11:41

Mert mesélte régebben,hogy irogatott neki iwiwen a csaj.Hogy miért jár velem...

Meg email-t is írt neki,sms-t.

Képeslap ünnepekre...A barátom anyukájának is írt.

És ettől ilyen lettem...

Meg megnéztem nézni milyen képeket rakott fel,mert folyton cserélgeti.És megnyugtatom magam,hogy jobban nézek ki,mint ő és én kellek a páromnak.

2008. júl. 23. 11:39
Az én pasim exének sajnos nincs most senkije :(( Nagyon szeretném ha bepasizna végre, akkor egy gondal kevesebb lenne, megnyugodnék, hogy már nem kell neki az én pasim!!!
122. cskata (válaszként erre: 120. - Cirmanella)
2008. júl. 23. 11:32

minden nap többször is..?:OO

ne haragudj, de ez tényleg gáz..

miért csinálod?

2008. júl. 23. 11:28

Én is betegesnek érzem magam.

Azt nézem mindennap az iwiwen akit "utálok".

2008. júl. 23. 11:27

Mónika én is ugyanezt csinálom.

Mindennap megnézem a párom exét napjában többször is.Sőt a csaj új pasiját is megnézem.

Pedig nem adott rá okot,hogy gyanakodjak.

A barátom meg azt nézi én mikor lépek be és véginézi az összes fiú ismerősömet.

A telefon nézegetés is megvan sajnos mindegyikünk részéről.

2008. jún. 24. 07:53
Az ex iwiwjét nézem meg minden nap, hogy mikor lép be. Mert a pasim csak nálam tud netezni, úgyhogy azt tudom mikor lép be.
2008. jún. 24. 07:52

Sziasztok!

Azt hiszem én is a beteges emberek közé tartozom.

A pasim egy hónapja szünetet kért, mindenféle indokkal, végül kiderült, hogy a volt barátnője akivel még tavaly szakított békülni akart és annyit ostromolta, hogy ez megingatta a kapcsolatunkat. Időt kért. Döntött. Engem választott. Én mégis azóta még féltékenyebb vagyok mint előtte. Neki nem szólok, nem is célozgatok. De minden nap megnézem az iwiw-en, hogy mikor lépett be, mert attól félek, hogy levelet ír neki ott, de szerencsére nagyon ritkán lép be. Sőt, szégyen ide, szégyen oda, én még a telefonját is átnézem ha van rá alkalmam. Így megnyugszom, persze csak másodpercekre. Tudom, beteges.

2008. jún. 21. 17:32
Köszi a biztatást! Hát kellett egy kis idő, míg leakadtam a témáról...:)
116. psycheee (válaszként erre: 110. - Baramari)
2008. jún. 19. 13:01
Na látod! Tudsz te! ;) Nem is vagy te bizonytalan már! Felejtsd is el az egészet úgy, ahogy volt. :)
115. MelisUK (válaszként erre: 114. - Baramari)
2008. jún. 10. 15:31
Nekem is "megtörtént", otthagyott a párom a beteges féltékenykedéseim miatt, de sokat jelentett ez a kapcsolatunknak. (Szerencsémre szeretett, így egyhamar kibékültünk.) Kibékülés után olyan szinten megváltoztam, h nem is ismertem magamra. Mindig az volt a lelki szemeim előtt, h ha hiszti van, akkor ott fog hagyni. Így amikor féltékeny is vagyok rá, inkább nem mutatom ki és így nincs semmi gond:)
114. baramari (válaszként erre: 113. - MelisUK)
2008. jún. 10. 15:20
Persze tudom, már megtörtént.:-)
113. MelisUK
2008. jún. 10. 13:20
Szerintem beteges féltékenységre utal, amit le kell tudni győzni. Nem mondom, h maradéktalanul sikerülni fog, de vissza kell fognod magad, mert ha a párod előtt is sokat hisztizel, akkor egyhamar vége lesz a kapcsolatotoknak.
112. supin
2008. jún. 10. 13:14
Bocs nem akartalak megsérteni. De ha téged választott akkor csak külömb lehetsz mint az ex!!!
111. supin
2008. jún. 10. 13:03
Nem beteges hanem BUTASÁG!!
110. baramari (válaszként erre: 109. - Psycheee)
2008. jún. 9. 19:40
Mára már csak néha vagyok az.Nem is nézegetem, meguntam a dolgot.:-)
2008. jún. 9. 14:46
nem beteg, csak bizonytalan vagy, nem?
2008. máj. 29. 18:24
Szerintem nem jó, mert csak összehasonlítod magad vele, ami összezördülésekre adhat okot!
2008. máj. 29. 18:13
Nem beteges , szerintem . De miert nezed , mi hasznod a nezesböl ? !....
106. Wickucy (válaszként erre: 105. - 8da8a563b7)
2008. máj. 29. 10:46
kivétel nélkül, mind?????? :D
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook