Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Mit érzek? fórum

Mit tegyek? Mit érzek? (beszélgetős fórum)


21. ina87
2014. jún. 28. 09:57
vagycsak a lelki ismereted közbe szolt h segits neki változni a lánynak nagy elhatározásra kellene jutni aki nem akar az nem is fog változni tehát ezt kéne elsöbb tendbe hozzni.
20. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Tashadow)
2014. jún. 22. 17:42

itt most nem arról van szó, hogy mindenképpen meg kell tartani a mostani barátnőt vagy ráugrani a régire. a régi bajban van, az, hogy segíteni próbált, szerintem nagyon jó. attól még nem csalta meg a barátnőjét és nem ígért semmit a réginek. az érzései olyanok, amilyenek, lehet, csak nosztalgikus fellángolás és elmúlik hamar, lehet, hogy pont a régi lesz az igazi, és egy szerelem is segíthet kimászni.

lehet, hogy idővel meg teljesen más lesz a képben. nem hiszem, hogy pont ilyen helyzetben és azonnal döntenie kéne bármiről is. csak ha úgy érzi, hogy kell

19. tashadow (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2014. jún. 22. 16:57

"a jövőt senki nem tudhatja, lehet, egy harmadik lesz a nagyŐ"


Hát ahogy most áll a helyzet, ez igen valószínű. :)


Jó lenne azért ha legalább őszinte lenne a csajokhoz, nem tapintatlan, de őszinte. Rontani nem rontana a helyzeten. Persze mondani könnyű.

Hogy félreértené a barátnője? Nem, nagyon is jól értené, de mégis érdemes megjátszani, mert még úgy is nagyobb esélye van rá hogy megtartsa.

18. kriszta773 (válaszként erre: 14. - Bogyó65)
2014. jún. 22. 15:57

én nem úgy látom, mint itt a többiek. szerintem jól tetted, amit tettél, ha másért nem, egy újabb esélyhez segítetted

könnyű azt mondani, hogy ne törődj vele, és maradj a biztos jóban, de láthatóan ez a lány többet jelent neked, mint a mostani barátnő, minek erőltetni (még akkor is, ha nem bukkant fel a régi). a jövőt senki nem tudhatja, lehet, egy harmadik lesz a nagyŐ :) de legalább már annyit tettél, hogy segítettél valakinek, aki fontos volt neked, vagy még ma is az. a többi meg majd elválik

17. tashadow (válaszként erre: 14. - Bogyó65)
2014. jún. 22. 15:41
Nekem nagyon nem tetszik ez a dolog. Ha jól értelmezem a dolgokat, annak idején inkább azt a másik társaságot választotta helyetted. Akkor nem kellettél neki, most meg hirtelen eldobod érte a stabil, megbízható kapcsolatodat. Pedig a bizalomnál nincs fontosabb, ezt te is tudod.
16. vacsa (válaszként erre: 14. - Bogyó65)
2014. jún. 22. 13:54

Vagy a barátnőd, vagy ez a lány.

Mindkettő nem megy.

Tufjuk hogy nem tudnál csak segíteni, hiszen már most majdnem megcsókoltad...

Nehéz útra léptél :(

15. bogyó65 (válaszként erre: 9. - Kisj)
2014. jún. 22. 12:59

Azért beszéltem a szüleivel,hogy kitaláljunk valamit.

Na igen ez az,azt hiszem képes lennék a teljes mellszélességet is bevállalni.

2014. jún. 22. 12:56

Sziasztok!Köszönöm a sok választ,de azt hiszem,tegnap nagyon nagy hülyeséget csináltam.

Tehát elmentem a lány szüleihez.(már nem velük lakik,hanem azzal a „társasággal”) A szülei azt mondták,hogy nagyon szeretnének segíteni nekik,de ők már próbálták bevinni elvonóra,stb..A szüleivel abban egyeztünk meg végül,hogy megpróbáljuk bevinni újra egy elvonóra. Szóval ezek után elmentem a lányhoz. És megbeszéltem vele,azt amiben a szüleivel megállapodtunk. Nagyon örült annak,hogy segítek. Aztán megkérdezte,hogy miért akarok segíteni neki. Elmondtam neki azt,hogy nem tudom végignézni azt hogy tönkreteszi az életét. És hát utána,majdnem megcsókoltam. A lényeg,hogy nem tettem meg,de nem értem mi ütött belém. Most mit tennétek a helyemben? Mert nekem fogalmam sincs.

2014. jún. 21. 20:54
Ez mind szép és jó. De én nem venném a nyakamba más gondját, ha egyszer jól élek. Nem biztos, hogy tudsz rajta segíteni, ha már függő..
2014. jún. 21. 20:32

Nehogy a mostani párod otthagyd emiatt a lány miatt!

A régi emlékek eszedbe jutottak, de ez a lány már nem ugyanaz, mint akit Te ismertél!

Szerintem ha nagyon elkezdesz segíteni, el fogod veszíteni a mostani partneredet! Vagy vele együtt segíts, ha egyáltalán lehet!

2014. jún. 21. 20:16

...gondold végig mire vagy képes és ő mennyire akarja most.

Mert ha igazán akarja, akkor menni fog...

2014. jún. 21. 18:49
Igen,csak sajnalatbol gondolsz ra,mert tudod hogy ki volt es mi lett.Beszeld meg a kedveseddel,es magyarazd meg neki,es segitsetek rajta,de ha a lanynak nincs akarata....akkort sajnos nincs mit tenned!
9. kisj (válaszként erre: 6. - Bogyó65)
2014. jún. 21. 18:05

Minek beszélnél a szüleivel?

Gondolom nem vakok, látják, hogy mi újság. Vagy tudnak neki segíteni, vagy nem.

Nem lehet mindenkin segíteni és nem is kell.

Kissé elragadtak az érzelmeid, méghozzá teljesen mindenféle valós alap nélkül.

Elszánt volt?

Marhaság. Minden drogos és alkoholista időnként elszántan le akar szokni. Aztán eltelik 5 perc és már másképp gondolja.

Az ilyen embereken csak teljes mellszélességgel és csak "teljes munkaidőben " lehet segíteni.

Mindenféle kóbor szándék hiábavaló.

Vagy talán felvállalod a teljes mellszélességet?

8. Calendon (válaszként erre: 1. - Bogyó65)
2014. jún. 21. 17:27
Nem érzel semmit iránta,csak egy igaz ember vagy aki segíteni akar másokon.
2014. jún. 21. 17:24

Tisztázd magadban, hogy miért lett ez ilyen fontos most hirtelen? Hogyan zártad le vele a kapcsolatot annak idején? Maradt-e feszültség köztetek?


Az alapján amit írsz, csak a sajnálat hozta működésbe újra ezt az egészet. Esetleg a bűntudat, hogy annak idején nem tettél meg mindent, és most akarnád rendbe hozni.

6. bogyó65 (válaszként erre: 3. - Madine)
2014. jún. 21. 16:43
Tudom,hogy nem biztos hogy egyedül menne,de amikor beszéltem vele annyira elszánt volt. Láttam rajta hogy komolyan gondolja. A szüleivel már azóta nem találkoztam mióta befejeztem a gimit. De igazad van,az lesz a legjobb ha felkeresem őket. És beszélek velük.
5. bogyó65 (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2014. jún. 21. 16:33
Köszi a választ. De sajnos nem tudom így van-e, mármint hogy csak sajnálnám. Rengetegszer gondolok azokra az időkre amikor még jártunk. Ha egyedül vagyok rá gondolok,ha reggel felkelek ő az első aki eszembe jut. A barátnőmmel még nem szeretnék erről beszélni. Félek hogy félre értené. És előbb a saját érzéseimet kell rendbe tennem.
2014. jún. 21. 16:31
ez sajnalat a javabol
2014. jún. 21. 16:31
Így van, segíteni akarsz neki, és ezért érzed így magad. Azzal viszont tisztában kell lenned, hogy akármennyire is szeretnél, nem biztos, hogy tudsz neki segíteni, ennek a lánynak a teljes életét meg kellene változtatnia, amihez kellenek a szülők, a régi igazi barátok. Te egy személyben erre kevés vagy. Plusz neki is elszántan változtatnia kell, ha ő nem akarja igazán, akkor bármit teszel, nem fog sikerülni. Ha van rá lehetőséged, beszélj a szüleivel.
2014. jún. 21. 16:24
Egyszerűen csak sajnálod őt. Beszéld meg a barátnőddel, hogy hogyan tudtok segíteni rajta.
2014. jún. 21. 16:19

Hello!

Van barátnőm és nagyon szeretjük egymást,minden rendben van köztünk.Legalábbis eddig minden jó volt.

Viszont az utóbbi hetekben egyre többet gondolok egy olyan lányra akire nem kellene. Nem tudom elfelejteni. Nagyon sokat gondolok rá. A lányról azt kell tudni,hogy régen jártunk.(még gimiben),de aztán ő egy elég rossz társaságba keveredett. És miattuk elkezdett inni,drogozni,stb… Már kb. 1 éve nem találkoztam ezzel a lánnyal. De 3 hete az utcán összefutottunk ,beszélgetünk,elég rossz állapotban volt. Kértem,hogy szakítson meg minden kapcsolatot azzal a társasággal. Ő azt mondta,hogy szeretne megváltozni,de már nem tud. A szülei,a családja és a régi barátai már nem foglalkoznak vele. Azóta csak rá gondolok. Nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretnék neki segíteni. Teljesen összezavarodtam. A barátnőmet nagyon szeretem,de akkor miért gondolok erre a lányra ilyen sokszor? Amúgy gimiben teljesen normális lány volt. Viszont egyszerűen nem tudom végig nézni,ahogy tönkreteszi az életét. Lehet hogy még mindig érzek iránta valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook