Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ízületi gyulladás kezelése fórum

Ízületi gyulladás kezelése (beszélgetős fórum)


2014. szept. 3. 15:46
z én családomban is voltak izületi problémák, térdfájás, derékfájdalom, nehéz láb érzés. Apukámnak a visszerei fájtak. Egy ismerősöm ajánlotta az AranyMenta balzsamot.Mindannyiunknak segített valamiben. Nekem az arcüreggyulladásomra vált be nagyon. A barátnőmnek pld semmi más nem csillapította a lábfájdalmait, csak ez a krém. Kicsit drágább, mint a hagyományos balzsamok, viszont nem sok kell belőle, és viszonylag sokáig elég. Magas hatóanyagtartalma van, és tartalmaz aranykolloidot is, amely egyedülállóan hatékony a gyulladás és fájdalomcsökkentésben.AranyMenta balzsam a neve. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert szinte "ezer" dologra jó, bőrproblémára, visszérre, izületre, még álmatlanságra, nyugtalanságra is....
2014. jún. 26. 08:37
Nem, még nem próbáltam. Leírnád?
4. gigi> (válaszként erre: 3. - Edina51)
2014. jún. 25. 19:12
Egyetértek.
2014. jún. 25. 18:36
Próbáld ki a zselatint,nekem segített!!
2014. jún. 21. 12:44
Ezt próbáld ki izületi kopásra ajánlják: 3 citrom, 25 dkg zeller, 12 dkg fokhagyma. A fokhagymát és a zellert megtisztítani, a bio citrommal együtt húsdarálón ledarálni. Beletenni egy 3 l.-es üvegbe, és forró, lobogó vízzel felönteni. Lefedni, és egy éjszakára dunsztba tenni. Reggel leszűrni, és minden reggel ezután éhgyomorra, étkezés előtt 1/2 órával kb. 70 gr-ot, nem egész fél decit meginni belőle, 3 hónapon át. Ez a mennyiség 1 hónapig elég. Hűtőben kell tartani.
2014. jún. 18. 15:12
Porckopás van a térdemben (12 éve már műtötték, porcszakadással és baker cysztával) Most újra jöttek a fájdalmak (minden vizsgálatom meg volt (MR,UH stb.) A lényeg a doki az újabb műtétet sem zárta ki, de most Diprophos injekcióval kezdett, 3 hét múlva kontroll. Ajánlott egy injekciót ERECTUS-t az ízületi fájdalomcsillapítás a hialuronsav erejével. Valaki találkozott már vele. Műtét előtt vagy utána ajánlott ez a szuri. Az biztos gyulladt ízületbe nem adható. Tapasztalatok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook