Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Antidepresszáns elhagyásakor milyen mellékhatásokkal kell megküzdeni?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2

42. majdnemszilviaa2014-08-14 17:04
Vasárnap éjjel bevettem a gyógyszereimet. Nem bírtam tovább. A pszichiáteremet felhívtam hétfő reggel, hogy rosszul vagyok. Annyit mondott, akkor szedjem a gyógyszereket. De eldöntöttem, hogy lerakom ezeket a szarokat. Úgy, hogy a héten azt próbálgatom, melyik gyógyszer nélkül hülyülök be. Hát kiderült az éjjeli gyógyszer okozza az elvonási tüneteket. A reggeli antidepi nem hiányzik egyáltalán. Az éjjeli gyógyszerem neve Zypwell 40 milligrammos. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel?

41. kivolnék2014-08-08 18:58
ki kell bírni, mint a drogos jön le a drogról


40. majdnemszilviaa2014-08-08 17:58
Már éjjeltől érzem. Nem tudom meddig fog ez tartani, de ez iszonyat.
(válasz kivolnék 39. hozzászólására)

39. kivolnék2014-08-08 17:50
mind előjön, csak várj türelmesen
(válasz majdnemszilviaa 38. hozzászólására)

38. majdnemszilviaa2014-08-08 16:56
Ott csak a mellékhatások vannak, nem az elhagyás következtében előjövő tünetek.
(válasz kivolnék 37. hozzászólására)

37. kivolnék2014-08-08 16:19
ami a dobozban levő papíron van

36. majdnemszilviaa2014-08-08 15:37
Tegnaptól nem szedek gyógyszert. Iszonyúan rosszul vagyok. Állandóan mozognom kell. Az idegeim majd szét szakadnak. Alig aludtam az éjjel. Borzalom az egész. Azt hittem nem lesz semmi bajom.

35. csinoska20122014-06-29 11:25
Sajnálom :(én most ismét a citromfüvel próbálkozom de igy sem lesz könnyü
(válasz Lili bárónő 34. hozzászólására)

34. Lili bárónő2014-06-28 22:13
Próbáltam...Nem tudtam elhagyni...az orvos azt mondta ne bajlódjak..vegyem tudomásul, hogy van aki fogamzásgétlót szed, van aki vérnyomáscsökkentőt, másnak inzulinra van szüksége..nekem erre...
(válasz csinoska2012 31. hozzászólására)

33. majdnemszilviaa2014-06-27 19:53
Nekem a szorongásra mikor kezdtem lerakni a gyógyszert volt erős hiányérzetem. De múltkor mikor otthon felejtettem a gyógyszereimet, nagyon nagyon rosszul voltam. Valószínű nem az antidepik hiányától, hanem amit halucinációkra szedek.

32. grizus2014-06-27 17:06
Semmilyennel. Pánikmegelőzésre kaptam antidepit, ma már ritkán szedem. Semmiféle elvonási tünetet nem vettem észre.

31. csinoska20122014-06-26 20:40
Próbáltad már a citromfü teát anno én annak segitségével tettem le,de igy is 2 hét maga volt a pokol,utána kb 6 évig semmi,de megint történt valami és megint gyógyszer,most megint próbálom letenni.
(válasz Lili bárónő 18. hozzászólására)

30. Ildi19702014-06-26 17:48
Kerültem már be úgy nem körzetes kórházba-Belgy. Kl.,hogy ők voltak az ügyeletesek,és azóta is oda járok.De a pszichiátriára sürgősséggel nehéz bekerülni

29. majdnemszilviaa2014-06-24 22:29
Hát beutalóval a kistarcsai pszichiátriához és pszichológusi rendelőhöz tartozom.
(válasz Regin_a 28. hozzászólására)


28. Regin_a2014-06-24 22:20
Vagy beutalóval ahova tartozol/nincs szabad kórház választás/ vagy magánúton akárhova. Csak pénz kérdés
Maszekban úgy 8-12ezer/50 perc
(válasz majdnemszilviaa 26. hozzászólására)

27. Lili bárónő2014-06-24 21:40
Semmi baj...
Ennek 11 éve...:-(
(válasz majdnemszilviaa 25. hozzászólására)

26. majdnemszilviaa2014-06-24 21:38
Esetleg van valakinek tapasztalata a kistarcsai pszichiátriával kapcsolatban? Vagy Budapesten hova érdemes menni pszichiáterhez illetve pszichológushoz?

25. majdnemszilviaa2014-06-22 23:00
Hát akkor az tényleg nagy kiváltó ok lehetett. Tényleg neharagudj, hogy megkérdeztem.
(válasz Lili bárónő 24. hozzászólására)

24. Lili bárónő2014-06-22 22:48
Akkor halt meg az édesapám..

23. majdnemszilviaa2014-06-22 20:18
Ezt nagyon sajnálom. :( Volt valami előhívója a tünetek újra fellángolásának?
(válasz Lili bárónő 22. hozzászólására)

22. Lili bárónő2014-06-21 21:39
Mert pár év múlva újra fellángoltak a tünetek...
(válasz majdnemszilviaa 20. hozzászólására)

21. majdnemszilviaa2014-06-21 20:58
Köszönöm :)
(válasz ubi pretium 19. hozzászólására)

20. majdnemszilviaa2014-06-21 20:58
És miért kellett visszatérned a gyógyszerhez?
(válasz Lili bárónő 18. hozzászólására)

19. ubi pretium2014-06-21 19:11
Ez a lehető legjobb,amit tehetsz.Kívánom,hogy jobban légy és ha akarod,ha úgy vagy,akkor tedd is le :)
(válasz majdnemszilviaa 17. hozzászólására)

18. Lili bárónő2014-06-21 19:07
Én egyszer simán letettem...
Másodszor nem tudtam...borzasztóan szédülök, zúg a fejem, fáj...
(válasz ubi pretium 11. hozzászólására)

17. majdnemszilviaa2014-06-21 18:58
Lehet a mellékhatások a zypwell miatt jöttek elő, mert azt is otthon felejtettem mint az antidepit. Az a baj, hogy nem lehet felezni, mert kapszulás. Más gyógyszer meg nem segített. Na szerintem konzultálok a pszichiáteremmel.
(válasz ubi pretium 16. hozzászólására)


16. ubi pretium2014-06-21 18:07
Az elég durva gyógyszer.Skizofréniára is azt adják asszem.De simán letehető,ha félsz,felezd,negyedeld napokig és úgy hagyd el.De sima antidepinél még az életben nem találkoztam a letételnél mellékhatást.
(válasz majdnemszilviaa 15. hozzászólására)

15. majdnemszilviaa2014-06-20 21:12
zypwell nevű gyógyszert
(válasz ubi pretium 14. hozzászólására)

14. ubi pretium2014-06-20 20:05
Halucinációra biztos nem antidepit szedsz.Milyen gyogyit kaptál rá?
(válasz majdnemszilviaa 13. hozzászólására)

13. majdnemszilviaa2014-06-20 20:03
És ha halucinációkra is szedek gyógyszert, és lassan azt is le kellene rakni, utána lehetnek elvonási tünetek?

1 2