Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magic Mesh - mágneses szúnyogháló fórum

Magic Mesh - mágneses szúnyogháló (beszélgetős fórum)


11. globus
2021. júl. 15. 14:20
2 db-ot vettünk különböző helyeken, mindkettő rövid lett. Annak ellenére, amilyen méret rá van írva. Továbbadtam, nem gond.
10. fewin
2021. júl. 15. 13:48

Ahogy olvastam, főleg a Lidlben vásárolt mágneses szúnyogháló vált be. Nem tudja valaki, hogy mostanában is lehet-e venni?

Illetve vannak újabb tapasztalatok az elmúlt hat év alatt?

2015. júl. 17. 22:29
Rendeltem én is 2000-ért egy cliksoposat és sajna vacak. Nagy csalódás vot. Az anyaga furcsán merev, és a mágnestapadópárok között haladva az anyag eláll 1-2 centit, úgyhogy még a darázs is betalál rajta, nem hogy a szúnyog. Szomszédunknak is volt egy hasonló, csak sokkal patentabb, a lidiben vette, hát mentem én is és vettem. Tökéletesen működik már 2 hónapja. Olyan mint az új, pedig két fiam ki-be futkos rajta. A doboza már nincs meg, nem tudom mi a neve, de csak tavasz végén - nyár elején lehet kapni, akcióban. Kár!
2014. jún. 17. 07:54
Pár éve a praktikerben vettünk nagypapámnak. Tökéletesen működik azóta is, kutya is használja.:) meg a gyerekeim is.
7. vacsa (válaszként erre: 1. - Artiny)
2014. jún. 17. 07:50

Mi most vettünk a L..l-ben. Eddig klassz.

Féltünk hogy a kutyák-macskák tudnak-e majd közlekedni, de mindenki jól vette az akadályt.

Gond hogy túl hosszú egy normál bejárati ajtóhoz és adhattak volna hozzá több tépőzárat.

Kétezret megért szerintem.

2014. jún. 17. 07:47

Javaslom, merd meg az ajto nyilasat, oldal meretet es a magassagat, ahova szanod, mielott megvenned!

(nehogy a halo kissebb meretu legyen, mint az ajto nyilasa...)

2014. jún. 17. 07:40
Doboz alapján ugyanaz mint a tvben,de egy belvárosi boltban vettem :)
2014. jún. 17. 07:19
koszonom a valaszt. Ti a TV bol rendeltetek vagy a valami utanzatot vettetek? mert en utanzatot vennek ...legalabbis az anyum akarja de en nem vagyok erte oda :)
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2014. jún. 17. 07:18
Én valami hasonlóra számítottam.
2014. jún. 17. 07:15

Visszapattant igen,de nekünk kb 3 hétig tartott...


Lent egy méteres magasságtól lefele elszakadt a mágnesnél szépen napról napra...


Van két gyerekünk ugyan de egyszer se rángatták vagy játszottak volna vele! Szimplán sztem nem úgy van gyártva hogy napi 2-300 szor legyen használva,inkább csak nyaralóba vagy olyannak akik dolgoznak és alig vannak otthon (én még gyeden vagyok)


Szvl környezet függő,nekünk nem vált be :)

2014. jún. 17. 07:11

erdemes venni szerintetek? visszapattan a magnes a helyere?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook