Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a BioLab maszkot? fórum

Ismeri valaki a BioLab maszkot? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 28. 19:20

En probaltam es nagyon jo hatasai vannak.

Hidratalt, eltuntetett nehany foltot az arcomrol, es mintha simabb lenne a borom.

Azonban ez egy terapia, majd egy honap tudok irni bovebben rola.

2015. júl. 17. 08:37
Átverés az egész! Nehogy vegyél ennyi pénzért!!!!! Én kipróbáltam. Semmi maszk jellege nincs. Egy vékony textúrájú, folyós, hidratálónak sem jó krém. Ráadásul engem csípett is. 2-3 nap próbálkozás után a kukában landolt. Mérges voltam az átverőkre is, de magamra is, mert hagytam magam...
2015. júl. 17. 06:50
valahol olvastam, hogy valaki a biolab maszkkal tüntette el a kamaszkor pattanás helyeit. jó lenne megrendelni, de egy kicsit én is drágának tartom. még nézelődök, hátha találok valakit, aki már tényeg próbálta
2015. máj. 13. 17:20
Szia Grizus, kipróbáltad végül a biolab maszkot? Gondolkozok rajta én is, hogy megrendeljem, jó lenne egy tapasztalat róla. Köszi a választ előre is!
6. 82d45dcd14 (válaszként erre: 5. - Grizus)
2014. jún. 16. 15:31

Nekem is sok,sajnos nem tudok ajánlani semmit.:(


Én is keresgélek:)

5. grizus (válaszként erre: 4. - 82d45dcd14)
2014. jún. 16. 15:24
Igazság szerint nekem 10.000 nagyon sok egy arcmaszkra, de ha tudsz jót, örülök, ha megmondod, melyik az. A legjobb amit eddig használtam, egy holttengeri iszapmaszk, relatíve olcsó és tiszta.
4. 82d45dcd14 (válaszként erre: 3. - Grizus)
2014. jún. 16. 15:14

Csőőő:)

Kamuszerű szagú ez a maszk.....

De,ha ennyibe kerül,ezen az áron vehetsz jó,márkás maszkokat..pl.Müller-ben,vagy a Douglasban!

3. grizus (válaszként erre: 2. - Sylvia31)
2014. jún. 16. 15:05
Ó. Köszi szépen. Nagyon csábító, de a semmiért nem dobok ki egy tizest.
2014. jún. 16. 15:00
Én megvettem egy kalap...nem ajánlom,igazából ha rákeresel a neten az az Emett nemtudomkicsoda nem is létezik szerintem vmi kamu cég..de ez nem csak az én véleményem a facebookon is egy csomó kamu hozzászólás van minden ők írják próbáltam a hírdetésük alatt lévő embereket megkeresni a facebookon nem is léteznek!!!Egyébként kárt nem tett a bőrömmel de hasznot se...
2014. jún. 16. 14:45
Állítólag mindenre jó. Persze a képek, amiket mellékelnek, részben retusáltak, de azért érdekelne, hogy használta-e már valaki. A hatóanyaga többek közt csiganyálka és juh-placenta. Kérem, akit nem érdekel a szépségápolás, az hanyagolja a fórumot. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook