Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halak férfivel kapcsolatban valakinek valami tapasztalat? fórum

Halak férfivel kapcsolatban valakinek valami tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2
39. eb85e22a13 (válaszként erre: 38. - Iculi71)
2014. jún. 18. 12:58

Tovabbra is ellentmondas. Ha egy temaban altalanositasz,mint pl.abban,h.a spiritualis emberek alt.elvalnak, akkor utana ha ezt "megtamadja" valaki,te mar ne mondd azt,hogy a valas nem fugg a hitbeli hozzaallastol,hiszen pont te hoztad fel a temat,ill.osszefuggest.

Ez kb.olyan,mintha azt mondanad,h.a szoke emberek butabbak,mint a tobbi hajszinuek,amit en megcafolnek,erre te azt mondanad erre,hogy minden hajszinu ember kozott van buta, es ertelmes is.

Igen,csak eppen pont te kategorizaltal elotte.

38. Iculi71 (válaszként erre: 37. - Eb85e22a13)
2014. jún. 18. 11:51
na jó, még egyszer válaszolok, mert látom nem értjük egymást. Hogy ennyire off lett a téma, az én bűnöm, be is láttam, a kérdés-kiírótól elnézést is kértem. A Biblia tele van okkultizmusról szóló TÖRTÉNETEKKEL(nincs időm most visszaolvasni, lehet valóban én írtam nem közérthetően)- mint negatívumokkal, ami kivétel nélkül mindig Isten ítéletét vonta maga után. A válás és az okkultizmus: arról beszéltem, hogy ezeknek az embereknek nincs áldás az életén és mind elvált, magánéletükben szerencsétlen emberek.... biztos van aki nem ilyen, ahogy mondani szokták, a kivétel erősíti a példát. ETTŐL FÜGGETLENÜL - mármint az okkultizmustól - is válnak el emberek, mert nem szeretik egymást, másba szeretnek.... stbstb... millió természetes oka is lehet: erről beszéltem az én ismeretségi körömből. Remélem így most már érthető. Szólj ha még mindig nem. Nincs semmiféle ellentmondás.
37. eb85e22a13 (válaszként erre: 34. - Iculi71)
2014. jún. 18. 00:07

Ennyi ellentmondast reg lattam vkinek a mondataiban.

Azt mondod a Biblia amiben hiszel,de az okkultizmust, spiritualizmust eliteled. Majd te magad is alairod, hogy a Biblia tele van okkult dolgokkal.

A vallasos temat te hoztad fel el teljesen masrol szolo forumban,en csak reagaltam ra. Tehat eleve miattad tertunk el a targytol,amit most pont te serelmezel.

Azt meg hogy a hitbeli hovatartozásnak koze van a válási ratahoz, szinten te hoztad fel,most meg azt irod fuggetlen tole,butasagon alapul,ha nem lep ki valaki a rossz kapcsolatbol. Szinten ellentmondas.

36. Iculi71 (válaszként erre: 1. - 7aa19c1060)
2014. jún. 17. 21:49
Bocs a sok off-ért, lezártam a témát, nem is akartam belemenni, csak valahogy mégis sikerült. Remélem jól döntesz az ügyedben! :))))
35. Iculi71 (válaszként erre: 33. - Eb85e22a13)
2014. jún. 17. 21:48

Szerintem nem a vallásos emberek nem válnak el, ha a te történetedhez hasonló történik velük, hanem a buta, vagy a végtelenül kiszolgáltatott helyzetben lévő emberek. Nekem van nagyon boldogtalan házasságban élő ismerősöm, 3 gyerekük van, és egymás nélkül éhen halnának, kénytelenek együtt maradni.... ennek sincs köze a vallásukhoz. Én nem tartom magam vallásosnak egyébként, a vallás egy üres dolog, nekem bibliai hitem van.

A spiritualitással csak egy gond van, lehet magasabb szintre eljutni (vagy mélyebbre ha úgy tetszik), a kérdés mire mész vele, ha a Biblia szerint, csak az üdvözül, aki Jézus Krisztust elfogadja megváltójának. De ez csak akkor kérdés persze, ha igaz a Biblia. Ha nem, akkor lehet spirituálisan elmélkedni. Ennek a kérdésnek eldöntése mindenki személyes ügye. :)

34. Iculi71 (válaszként erre: 30. - Eb85e22a13)
2014. jún. 17. 21:42

Köszönöm, a Bibliát már többször elolvastam és remélem még fogom is, igyekszem figyelni. Valóban tele van okkult történetekkel - főleg az ószövetség, de az újban is találunk bőven - ezekre mindig jött is Isten ítélete. Az hogy Jézus a vízen járt, nem okkultizmus, de ha én ezt elkezdem magyarázni Neked, akkor ítéletnapig vitatkozhatunk. Minden embernek szabad döntése van, elfogadja Jézust megváltójának és odafigyel Isten szavára vagy sem. Én nem akarlak téged feltétlenül meggyőzni, és csak a "hal" lánynak adtam jó tanácsot, hogy ne ez alapján döntsön kérdéses "fiú"ügyben. A mi témánk már nagyon off, amiért ezúton bocsánatot kérek a fórum indítójától. A feltámadás is egy bibliai dolog. Az előző élethez annyi köze van, mint nekem a balettáncosi karrierhez. De megbocsáss tényleg annyira falsak a hasonlataid hogy ezen nincs mit ragozni. Ez nem egy vallásos fórum.

"Biztos az,mikor egy magat vallasosnak mondo felrelep pl,masnap pedig meggyonja,es ezzel el is van intezve az erkolcs." - látod ebben a pontban maximálisan egyetértünk. A katolikus egyházról beszélsz, ezt a dolgot én is elítélem. :)

33. eb85e22a13 (válaszként erre: 24. - Iculi71)
2014. jún. 17. 19:17

A spiritualitas max.annyiban kotodik a gyakoribb valashoz, hogy minel tobb szempontbol vizsgalja az ember az eletet, ill.minel magasabb szintre kerul lelileg, annal jobban latja annak hianyossagait is.Pont multkor vagta vki.a fejemhez, hogy nekem tobb komoly kapcsolatom is volt, en olyan vagyok,akinek fogalma sincs hogy kell boldogan elni. Mondta ezt olyan vki,akit 5 evig vert at az a no,akivel egyuttelt,termeszetesen kiderult hamar, de akkor sem hagyta ott, turte a megalaztatast, azt,hogy van egy 3. szereplo is. O elturte, en ennek a szazad reszeert paros labbal rugtam volna ki az illetot.

Ot tonkretettek lelkileg,anyagilag,mert nem lazadt fel,es o beszel nekem a boldog parkapcsolatrol. :D

Na o ugyan nem vallasos, de lám o sem valt el a sok negativum ellenere,mert nem vizsgalta meg az ugyet,meg azt sem,h.milyen kovetkezmenyei lesznek egy ilyen meltatlan eletnek. A vallasos emberek sokszor akkor sem valnak el,ha elhetetlen a kapcsolat.a spiritualitassal foglalkozo, erdeklodo hamarabb megteszi. De ok,es okozat. Nem azert megy tonkre a kapcsolata,mert ilyen temakor irant erdeklodik.

2014. jún. 17. 19:03
hangulatemberek, szeretnek inni :D, nehezen igazodsz el rajtuk, romantikusak, van egy kis bizonytalanság is bennük stb. :D
31. eb85e22a13 (válaszként erre: 24. - Iculi71)
2014. jún. 17. 18:34
Ha valaki feltamad az egy teljesen hetkoznapi dolog ezek szerint. Ha feltamad, akkor volt "elozo elete",amiben te nem hiszel.
30. eb85e22a13 (válaszként erre: 29. - Iculi71)
2014. jún. 17. 18:28

Ugyan,ez egy hulyeseg. Olvasd figyelmesebben a Bibliat. Tele van spiritualis, okkult, dolgokkal, Mi mas lenne a nem hagyomanyos,csoda szeru gyogyitas, a vizem jaras, es meg sorolhatnam.

Eleg baj az, hogy a magukat vallasosnak mondo emberek,meg arra sem kepesek, hogy figyelmesen olvassák. Arrol meg ne beszeljunk,hogy mi az erkolcsos.. Biztos az,mikor egy magat vallasosnak mondo felrelep pl,masnap pedig meggyonja,es ezzel el is van intezve az erkolcs...:D

29. Iculi71 (válaszként erre: 28. - Eb85e22a13)
2014. jún. 17. 17:39
Bocs, tudom hogy a kettő között komoly különbség van, de bibliai-erkölcsi szempontból egyformán rossz mind a kettő. Senkinek nem ajánlom. :)
28. eb85e22a13 (válaszként erre: 22. - Iculi71)
2014. jún. 17. 13:32

Most asztrologus,v.jos?:D

Nagyon nem mindegy.

27. eb85e22a13 (válaszként erre: 20. - Iculi71)
2014. jún. 17. 13:27
Semmi koze az asztrologianak a buta ujsagokban olvashato horoszkophoz.
26. Iculi71 (válaszként erre: 25. - Nbandus)
2014. jún. 17. 10:51
Valószínűleg. De (de-vel nem kezdünk mondatot ::))) hátha egy napon majd eszedbe jutnak azok amiket ma itt beszéltünk! :)
25. nbandus (válaszként erre: 24. - Iculi71)
2014. jún. 17. 10:42
Hát, akkor valóban nem fogunk megegyezni, valószínűleg...:)
24. Iculi71 (válaszként erre: 23. - Nbandus)
2014. jún. 17. 10:41
Teljesen jó szándékkal mondom, hogy nem fogunk tudni egy nevezőre jutni. Nem hiszek az előző életben. Én a feltámadott Jézus Krisztusban hiszek, abban, hogy az Ő megváltása által, aki benne hisz, annak egyetlen örök élete lehet. A Bibliában hiszek, nem begyepesedett szűk látókörű módon, hanem mindennek utánanézve. "Mindent megvizsgáljatok, ami jó azt megtartsátok." .... A férjem egészen mélyen benne volt az okkult tudományokban (nem részletezem), ő saját magától (nem mert én meggyőztem akármiről is) ábrándult ki az egészből több okból is. Csak egyet ragadnék ki ezek közül. Ezeknek a tudományoknak a vezető emberei kivétel nélkül mind elvált, magánéletükben szerencsétlen emberek voltak. Az ő életükben az ő hitüknek (tudományuknak) a gyümölcse ez volt.... és az mondta a párom, ő nem akar ilyen lenni. Ezt a döntését egy pillanatig nem bánta meg, és ismétlem, nem miattam. :)
23. nbandus (válaszként erre: 22. - Iculi71)
2014. jún. 17. 10:30
Én meg azt mondom, hogy asztrológus nem jósol, hanem személyiségrajzot készít, akár előző életeket számbavéve, és ki tudja még mit... A jóslás teljesen más kategória.
22. Iculi71 (válaszként erre: 21. - Nbandus)
2014. jún. 17. 10:27
De hallottam ezekről, ezek okkult tudományok, és jóval nagyobb kárt okoznak az embernek, mint a blikk-story horoszkóp olvasgatása. Valóban több ezer éves tudomány, meg lehet nézni a történelemben azoknak a birodalmaknak a sorsát, amelyek ezeken a tudományokon álltak (pld. Egyiptom ma: nyomor, tudatlanság stb.). Van konkréntan olyan barátom, aki ilyen komoly asztrológushoz elment jósoltatni magának. A jós azt mondta neki, hogy 2 éven belül el fog válni.... hozzáteszem minden rendben volt az életében. A jóslat igaz lett. Az élete ma romokban.... talán nem kellett volna jóshoz menni, de persze erre te azt fogod mondani, hogy ez elkerülhetetlen volt, ezért nem fogunk tudni megegyezni. Én azt mondom, a jóshoz menéssel hozta magára ezt az egészet.
21. nbandus (válaszként erre: 20. - Iculi71)
2014. jún. 17. 10:18
Kedves Iculi, az asztrológia egy több ezer éves tudomány, és attól függetlenül, hogy az újságokban nem szakemberek irogatnak horoszkópokat, egy valódi asztrológus igen sok mindent meg tud állapítani egy születési képletből, ami nem egy napjegyből áll... De valószínűleg fényszögektről, aszcendensről és egyéb ehhez hasonló dolgokról még nem hallottál, ezért vagy ilyen elutasító... a horoszkópunk nem egyenlő azzal, hogy Halak jegyűek vagyunk, és hogy erről mit ír a Story vagy a Blikk...
2014. jún. 17. 09:53
Nem olvastam el a kommenteket. A hal egy ÁLLAT! A férfi meg egy ember! Könyörgöm, ha a horoszkópban bármi valóság lenne, akkor 12 féle ember létezne????? Kicsit gondolkozzunk már! Kedves fórumindító, ha bármilyen problémád lesz a jövőben az aktuális párkapcsolatoddal vagy bármivel, és azt a horoszkóp alapján próbálod majd megoldani, keserves évek várnak rád! De tudod mit, nem kell nekem hinned, vegyél vagy 10 újságot egy adott napon, olvasd el benne a horoszkópot, és láss csodát, a 10 csodálatos horoszkópkészítő ál"szak"ember 10 féle baromságot fog összehordani az ebben hívő butuska embereknek. Ha most ismerkedsz a fiúval, vedd a fáradtságot, hogy őt megismerd, s amilyen ő lesz, annak nem lesz köze sem a halakhoz, sem semmilyen más állathoz. És tudom nem úgy tűnik, de tényleg nem bántásból írom ezeket, hanem mert embereket iszonyatosan tud befolyásolni ez a hazugság, és sok kárt okoz. Pld. elolvasod reggel, hogy ma iszonyú napod lesz..... az is lesz, eleve már rákészülsz, rettegsz a rád váró rossztól. Ugyanígy, lehet hogy ez a "hal" fickó lehetne életed szerelme párja, de elolvasod mondjuk egy horoszkópban hogy a hal lány ne válasszon hal fiút, mert nem lehetnek boldogok, és ezért te elszalasztod őt. Mindenki a maga sorsának kovácsa, és bízz annyira magadban, hogy te majd el fogod tudni dönteni, adott helyzetben mit tegyél. Sok sikert ehhez a sráchoz és az élethez!! ::)))))
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - Főnix01)
2014. jún. 17. 08:39
Így igaz;)
2014. jún. 17. 08:31

Sziasztok!

Nekem halak a vőlegényem. Tündéri, hűséges, megbízható, segítőkész, jószívű, nagyon jó ember. Nagyon jól megvagyunk :) Amit eldönt, véghez viszi. Gyakorlatias.

Szerintem horoszkóp alapján nem lehet megítélni egy embert.

17. eb85e22a13 (válaszként erre: 15. - Nbandus)
2014. jún. 17. 00:35

Ez erdekes, mert en Nyilas vagyok,es a Halak pasiknak gyakran bejovok, de nekem ők nem.:)

Szerintem egyebkent ennek az az oka,h.a Halak embert keves ember erti, nem az a tipikus nepszeru ember tipus,mert sokan furanak tartjak. A Nyilas pedig hobortos, o sem 100 as sokszor/:D/, es mindketten szeretnek almodozni, nem a foldon jarni/bar a Nyilas egyben gyakorlatias is/. Ez az amiben kijonnek egymassal,ill.meg az ágyban /gyakran/eleg jok egyutt.

Amin ki tud akadni a Nyilas, hogy a Halak uton-utfelen flortol,es ezt termeszetesnek veszi. Viszont a Halak nagyon feltekeny, es nem erti meg,h.csak azt szabad elvarni a masiktol,amit o is nyujt.

Neha "haldoklik" a lelki fajdalmaktol a Halak. Olyan,mintha bizonyos idokozonkent erre szuksege lenne. De ha mas panaszkodik neki, mindenre csak legyint, hogy ez bagatel dolog..

Hangulatember. Ha rossz kedve van, gyakran arrogans, de legalabbis teljesen fapofa. Ilyenkor mindenkitol elvarja, h.alkalmazkodjanak a rossz kedvehez. Viszont ha jo kedve van,es a masiknak rossz, nagyon kiakad, ha a masik fél nem hajlando csettintesre ugralni oromeben. Ha valaki fontos neki igen galans vele.

16. csinoska2012 (válaszként erre: 12. - Eb85e22a13)
2014. jún. 16. 22:39
ez pontosan igaz az exem pont ilyen volt róla alkotam véleményt.
15. nbandus (válaszként erre: 13. - Körömvirág)
2014. jún. 16. 21:53
Erdekes, mert a nyilasok nalam is bejottek, bar a tuti a rak...:) mondjuk en nem vagyok igazi halak :)
2014. jún. 16. 21:04

Az én férjem halak. Nagyon türelmes, okos, kedves és egy csipetnyit csudabogár.

Csak olyanban bizonytalan, ami nem fontos a számára, azaz nem akar mindig mindenáron döntést hozni, azonban amit akar, abban határozott és kitartó.

Szerintem hűséges (hozzám, magához és az elveihez is)

13. körömvirág (válaszként erre: 8. - Nbandus)
2014. jún. 16. 18:58
nem egyszerű :P én nem kerültem egyiket sem, de eddig csak a nyilas jött be :) ő tudja az én oroszlánságomat elviselni
2014. jún. 16. 18:47

Sok Halak ferfit ismerek.Kuloncok elegge, nagyon hatarozott gondolkodasuak, de nem gyakorlatiasak.

Erdekes, mert akiket en ismerek, azok is mind elvaltak, de mondjuk a hazassagok fele valassal vegzodik, igy ez nem biztos,hogy jo mutato.

Szeretik az inyencsegeket, a kulonleges ruhakat, mindig az egyeniseguknek megfeleloen oltozkodnek.

Mind dohanyzik,es sokan kozuluk az italt sem vetik meg. En azt tapasztaltam, hogy ritkan husegesek. Sokszor sajnaltatjak magukat. Nem tudjak beosztani a penzt. Muvesz hajlamu is van ketto kozottuk.

Ez az en tapasztalatom .

11. KicsiPöttöm (válaszként erre: 9. - Csinoska2012)
2014. jún. 16. 16:26
Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, nem lehet horoszkóp alapján általánosítani.
2014. jún. 16. 15:06

ha sikerül úgy irányítanod, hogy ne vegye észre, nem lesz gond...

:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook