Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a gond, ha az elektromos mellszívóm még annyit sem szív, mint a kézi? fórum

Mi lehet a gond, ha az elektromos mellszívóm még annyit sem szív, mint a kézi? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 18. 22:44

Mert nem olyan, mint az igazi gyerekszopizas. Nem valt ki tejleadasi ingert.

Nekem nem sikerult fejogepekkel es kezzel se szinte semmit se kinyerni, szoptatni viszont tudtam.

2014. jún. 16. 23:15
Ha be van durranva a cici nehezen indul be,előtte 10-20 ml kézzel érdemes,vagy előtte 1-2 percig meleg törölközőt tenni rá(nem a gépre :) )
3. inta
2014. jún. 16. 14:48

Nekem nem Medelám volt, de amit eleinte tapasztaltam az fura volt: sokkal gyengé(de)bben szívott, mint a kézi. Ezért nem is jött azonnal a tej. Volt, hogy 2-3 percig szívta, mire elindult, de onnantól már nem volt gond, de eleinte azt hittem, hibás.

Cserébe később nem fájt a csuklóm és gyorsabban végeztem, plusz volt egy szabad kezem, ami sokat számított :).


Tedd a melledre, és hagyd, aztán ha sokadszor se jön be a dolog, akkor nincs ötletem.

2014. jún. 16. 11:48
Még annyit sem mint a kézi?
2014. jún. 16. 11:47
Ventes kézi mellszívóm van ami elég jó de a kezem már fáj ezért javasolták hogy medela elektromosat vegyek mert az elég erős. Miért nem szív

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook