Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Geronimo Stilton könyveknél lényeges, hogy melyiket veszem meg elsőként? fórum

Geronimo Stilton könyveknél lényeges, hogy melyiket veszem meg elsőként? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 17. 08:58
Szívesen, jó olvasást! A lányom és a fiam is végigolvasták anno az összeset, nagyon jó kis sorozat! A vastagokat is, és a lányom a Teákat meg a hercegnősöket is. Ajánlja azokat is. :)
2014. jún. 16. 13:22
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálom a Nevem Stiltont megvenni neki, ha nincs, akkor meg amit szeretne. A vastag könyv is szépek, de azok húzósabbak, először próbára teszem a kicsivel :)
2014. jún. 16. 10:37

Önállóak, de az első rész "A nevem Stilton. Geronimo Stilton", és a kislányom szt azt olvassa el először. :))) A többi sorrendje már mindegy.

Ez a vékony könyvekre vonatkozik, a vastagok sorban vannak (A Fantázia birodalma stb).

2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Kissyfur1)
2014. jún. 16. 08:27
Én úgy látom, hogy önállóak, az a lényeg, hogy különböző ünnepekhez kapcsolódnak, tehát a cím alapján dönts, hogy mikor történik.
2014. jún. 16. 08:14

Sziasztok,


találtam egy korábbi fórumot is, írtam oda is, de még nem érkezett válasz.

A kérdésem az, hogy a kislányom szeretné ezeket a könyveket elkezdeni gyűjteni-olvasni, lényeges, hogy melyiket veszem meg elsőnek, vagy külön álló történetek a könyvek.

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook