Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hüvelykrém okozhat vérzést? fórum

A hüvelykrém okozhat vérzést? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 16. 08:26
Nem ismerem a várost, így nem találokel sehova... Szerintem amire találok egy dokit,és még fogad is, már műtenének..
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2014. jún. 16. 07:52
magánrendelésen
2014. jún. 16. 07:46
Hova menjek orvoshoz? Amire időpontot kapok, az 1 hónap és július elején műtenek már cystával. Vérzésnek addigra el kellene múlnia. Messze vagyok a saját megyémtől, itt még csak nem is fogadnak. Visszamenni nem tudok, de itt hogyan oldjam meg a mielőbbi orvosi vizsgálatot?
2014. jún. 16. 05:28
Lehet egy nőgyógyász nem ártana, az is előfordulhat hogy érzékenyebb vagy valamilyen összetevőre. Én ajánlanám a gynophilust, szerintem az a legjobb a piacon, de mondom: első körben orvos!
2014. jún. 16. 00:02

Mitől van az, hogy 2 féle hüvelykrémet is használtam már, mindegyiknél a 2. használatkor vérzésem volt?

Pár éve a Gynoxint ajánlották, most a Vitagyn C-t adták a gyógyszertárban, nem ugyanarra a problémára. 2 alkalom után vérzésem lett. Ez hogy lehet?

A vérzés 2-3 nap alatt elmúlt. Most meg az utóbbi használat mellékhatása jött meg mára, tegnap volt a 2. használat. Elmúlt a panaszom, de a vérzés tünetet nem olvastam sehol. Ehhez hasonló kérdést írtam már ki,amikor először volt ilyen bajom, pár éve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook