Egyedül (beszélgetős fórum)


2014. jún. 18. 10:06
Akkor a konkrét kérdésekre a válasz! Olyan nincs, hogy nincs kiút, még sosem éreztem így! Nem hagyom, hogy bármi is felemésszen, mert ha hagynám, akkor meg is érdemelném...hiszen lehetetlen nincs, csak tehetetlen! Kiszolgáltatottnak legyek? Soha nem hagynám!!! Valakire számítani??? Mindig és kizárólag csak magamra!!! Persze, ha közben van valaki, akire szintén számíthatok, az csak jó és megköszönöm! De, hogy úgy éljek, hogy mindig másra számítsak, hogy mástól függjek.... SOHA!!!! Aki meg benne él egy olyan kapcsolatban, amiben ennyire nem érzi jól magát, és nem lép ki, nem változtat, az meg is érdemli a sorsát. Attól nem lesz jobb, hogy siránkozunk, és amíg nem tesszük meg az első lépést a változtatás felé, addig nem is fog semmi változni! Siránkozhatunk életünk végéig! Senki nem mondja, hogy könnyű, hogy nem fog fájni, de ez ezzel jár. :) És még egy: Ha már egy kapcsolatban ezen megy a vita, hogy ki mennyit tesz bele a közösbe, ott nincs is miről beszélni (tapasztalat)! Game over
26. *Csajszi* (válaszként erre: 25. - 2ddcf05062)
2014. jún. 17. 22:11
A 12-es hozzaszolas is te vagy (Mtyo)?
2014. jún. 17. 21:56

Ja es ha megegyszer vki hozzaszol az irasomhoz akkor vagy olvassa vegig amit irtam es amirol szo volt vagy ne is irjon!

A masik pedig h tanuljatok meg ertelmesen olvasni mert ezzel nagy bajok vannak!!

2014. jún. 17. 21:49
Eddig tetszett a hoxa most szanakozom az embereken. Mert ez nem er semmit es itt a vegen nagyon elkurtatok.... Nem errol szol es nem hozzatok!
23. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Kattyus)
2014. jún. 17. 19:10
:)))
22. vacsa (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 16. 17:47
Nem.
2014. jún. 16. 17:41
Én 10 és 10 hónapja vagyok együtt a párommal, és már nem szeretem. A mi kapcsolatunk miatta siklott ki, bár tudom, hogy két hibás van mindig, de a mi dolgunkban, egyáltalán nem érzem magam hibásnak, és ezt ő is így gondolja, de azt mondta, hogy nem tudja már visszacsinálni. Én meg az érzelmeimet nem tudom már visszahozni iránta. Nálunk is volt rengeteg kiabálás, a pénz miatt vita. Ma már külön kasszán vagyunk, felesbe fizetjük a rezsit. Elmondtam neki, hogy nem tudom már boldoggá tenni, és nem is akarom, viszont nem vehetem el tőle annak a lehetőségét, hogy mással boldog lehessen. Hamarosan lehetőségem lesz elköltözni, és elmondtam azt is, hogy egyedül akarok költözni a gyerekekkel. Szóval én vágyom arra, hogy egyedül élhessek. Nem olyan rossz egyedül!!!! Megerősít!!! :)
2014. jún. 16. 17:20

én is keresnék valakit... de itt olyan esélytelen...

priviben várnák javaslatot, vagy segítséget..


köszi

19. pszichocéda (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2014. jún. 16. 11:37
Min lepődsz meg? A párkapcsolatok nagy része ilyen és ehhez hasonló problémákkal küzd, olyan apróságokkal például, hogy ordibálnak egymással mert nincs meg a kellő tisztelet és szeretet a másikkal szemben, vagy épp annyira önzőek, hogy leszarják a másikat, úgyis vele marad, ha már kibírtak eddig X évet. De ezzel nem én találtam fel a spanyol viaszt. Túl sok minden(ki) foglalkozik az ehhez hasonló problémák megoldásával, cseverésznek, megvitatnak, elfogadnak, bólogatnak, helyeselnek, erőt gyűjtenek, aztán minden marad a régiben. "Édes, a szokásos jöhet?" :))
18. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 15. 15:16
tulajdonképpen a pasit nem értem :) hogy minek él veled, ha nem szeret, és te még a felét se fizeted a közösnek, hanem felszámolgatsz valami "pluszt"
17. pszichocéda (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 15. 15:03
A legjobb az egészben, hogy inkább itt tárgyalod ki a témát, ahelyett hogy magadba szállnál és a saját megérzéseidre hagyatkoznál. Nyugi, az biztosabb, mint más pénztárcájához vagy a szeretetmorzsákhoz ragaszkodás.
16. 22faff5807 (válaszként erre: 15. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 13:47
Ha van kedved valakivel átbeszélni, segitek neked benne. Csak írj priviben. Dönteni viszont neked (nektek) kell benne.
2014. jún. 14. 13:40
Koszonom. Jol irtad le. Jo volt vkivel beszelni errol.
14. 22faff5807 (válaszként erre: 12. - Mtyo)
2014. jún. 14. 13:03

Ájjáj, se veled, se nélküled színdróma.

Hm igazság szerint át kéne rágni magadban, hogy mik a kilátásaid vele, és nélküle. Akarsz e több időt pazarolni rá, vagy inkább másvalakit kéne keresni, mennyi idős vagy most, pár év mulva,lehet, higy nehezebben találsz valakit, mik az anyagi lehetőségeid, stb. Ezeket mind mind le kell sakkoznod magadban, ennek fügvényében fogsz tudni egy döntést hozni, hogy mennyire éri meg ez az egész, fog e válltozni, te akarod e, még, higy működjön a dolog, stb.

Én azt tanácsolnám, ha szeretitek egymást beszéljétek át a dolgot, mert a jelenlegi állapot érezhetően rossz. Ezután fogjátok látni, hogy a hejzet orvosolható e még, vagy sem. Hajlandóak vagytok válltozni és aljalmazkodni egymásért vagy sem. Így fogsz tudni dönteni, nem a hozzászólások alapján, hogy 20 a szakításra 10 a maradásra voksol.

Remélem ez segítség. :-)

13. Újra együtt (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 12:44

Hozzá vagy nőve??

Miért vagy vele még, ha így érzel??

Miért vagy kiszolgáltatott??

Ő tart el??

Esetleg beteg vagy, azért vagy rászorulva????

12. Mtyo
2014. jún. 14. 12:43

Amsk igazad van keves az info.

A parom nem szeret szerellemmel, de szeret azt mondja, csakhogy ez neki lehet keves meg nem tudja. Bar 3 ev utan nem hiszem, h van meg szerelem, inkabb szeretet.

Penzugyeink kozosek, de mivel a parom jobban keres igy volt amit o elolegezett meg - kulon kasszan vagyunk es az elso egy evben ez nem igy volt, de a baratai ilyen hatassal voltak ra es a csaladja.

Igazabol most elmennek messzire, kulfoldi munkat vallalnek nyelvtanulassal, mert olvastam ilyen lehetosegrol es itthagynek magam mogott mindent.

Bar a parom tamogat es segit egyre tobbszor hagy ott. Mondvan nem figyelek ra, de en is olykor ezt erzem es rettenetesen szorongok is emiatt. Mert szeretnem ha figyelne ram, de azt is ha latna h en is figyelek ra.

De ami a legjobban zavar az az h manapsag kihagy az eletwenek a fontosabb esemenyeibol, de legfokeppp h ma mar az utcan is orditott velem... De ma mar nem sirtam emiatt...

Lehet hulye vagyok es buszkesegbol is mar tovabb kellett volna allnom, de vannak jo pillanatok es ez mindent osszekuszal bennem...

11. 22faff5807 (válaszként erre: 9. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 12:30

Az a baj key, hogy jelenleg ennyi infónk van kettőtökről:

- A párod nem szerelmes beléd.

- Te viseled az anyagi terheket.

Ne haragudj de ennyi információval a birtokunkban ember nincs aki értelmes választ tudna neked ebben adni. :-/

10. 22faff5807 (válaszként erre: 9. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 12:17

Akkor másképpen kérdezem.

Minek vagytok ti egyáltalán együtt?

2014. jún. 14. 12:16
Csakhogy ez nem segit
8. 22faff5807 (válaszként erre: 7. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 12:13
Érdekes kapcsolatotok lehet :-D
2014. jún. 14. 12:07

Nem erzem jogtalannak, hiszen ha nem ez lenne a munkam es nem szeretnenek a kollegaim akkor azzal a kevessel is sokkal tobb lenne a kiadas. Szerintem bele kellene venni, persze a parom jogtalannak veli, de ahelyett h beszelne velem, ha nem o kap igazat akkor leorditja a fejem... Meg ha teved is nem ismeri be.... Borzalmas erzes.

Nagyon segitokesz vagyok, de o is tudja mennyire ruhellem a penzt es mennyire nem szeretem es nem beszel velem... Bar nem szeret szerelemmel....

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 12:07
Szerencsére nem.
5. 22faff5807 (válaszként erre: 4. - 2ddcf05062)
2014. jún. 14. 11:59
Csak ha annak érzed magad. A leki ismeretedel csak tetudsz elszámolni.
2014. jún. 14. 11:50
Van par dolodg, amit nehezen viselek. Ilyen a penz is. S egyre nagyobb osszegben tartozom... Ami nem igy kezdodott, sot most mar a kozos koltseget is megfelezzuk, de en csomo mindent ingyen is be tudok szerezni a munkam miatt s ezt nem lehet leszamolni sehogy, de igazsagtalannak erzi h megemlitettem. Most en vagyok a szemet?
2014. jún. 14. 11:47
Éreztem. Fogtam magam bementem a bíróságra, elváltam a férjemtől.....Van kiút!
2. Ekka
2014. jún. 14. 11:44

Mindig van kiút, még akkor is, ha úgy érzed, hogy nincs!;)

Az a kapcsolat, ami felemészt nem ér semmit, ilyet nem szabad folytatni!

2014. jún. 14. 11:41

Sziasztok!

Voltatok mar olyan helyzetben, ahol teljesen kiszolgaltatottnak ereztetek magatokat? Hogy a kapcsolat amiben voltatok felemesztett? Erezted mar ugy h nincs kiut? Hogy a lehetosegek elfogytak es akire szamithatsz szinte egy orszag valaszt el attol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook