Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometriózis, műtét, teherbeesés, vajúdás, szülés és BOLDOGSÁG :) fórum

Endometriózis, műtét, teherbeesés, vajúdás, szülés és BOLDOGSÁG :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Endometriózis, műtét, teherbeesés, vajúdás, szülés és BOLDOGSÁG :)

12. dina 24 (válaszként erre: 10. - Csibész25)
2014. aug. 21. 22:53
Jah és köszi a gratulációt :)
11. dina 24 (válaszként erre: 10. - Csibész25)
2014. aug. 21. 22:53
Nahát nagyon kitartó voltál,én könyörögtem a császárért,kicsit utólag bánt is,hogy nem bírtam tovább.Na majd a másodikat természetesen szeretném,remélem nem húzódik el ennyire :((
2014. aug. 12. 20:27
Gratulálok a kisfiadhoz! Nekem nagyon hasonló volt a szülésem, eleinte majdnem mintha azt olvastam volna vissza :-) Bazi sok fájás és semmit nem tágultam, kicsikém fele magasan, bekakilt a magzatvízbe (persze ez csak utólag derült ki) Csakhogy nálam nem repedt burok a 25-ik óráig sem. Engem császározni akartak, de én nem engedtem. Végül 28 óra után természetes úton megszületett a kisfiam makk egészségesen.
2014. jún. 19. 22:40
Gratulálok! Szerencsétek volt, tudok nem egy olyan primitiv helyet, ahol a kakis magzatviz nem indokolja a császármetszést...
2014. jún. 19. 22:17
Köszönöm szépen a gratulációkat!Nagyon boldogok vagyunk,lassan már 4 hónapos a kis Drágám :)
2014. jún. 15. 08:17
Gratulálok! Gyönyörű kisfiú. Nagyon szerencsések vagytok, hogy az endometriózis műtét után ilyen gyorsan beköltözött a pocaklakó. :D
2014. jún. 14. 22:03
Gratulálok! Ne hibáztasd magad! Mindent megtettál, hogy természetes úton jöjjün vilégra, nem rendelted meg előre a császárt. Hidd el, így volt ez jó, A lényeg, hogy mindketten jól vagytok!
2014. jún. 14. 17:05
Egy gyönyörű ANGYALKÁT tarthatsz a kezedbe és ez a világon mindenhol a nők legszebb napja,amikor a kezében tarthatja,akit 9 hónapig őrzött a testében.Óvta,vigyázott rá,hogy semmi ne ártson neki.Most gyönyörködhetsz minden percben és ez az új SZERELEM az életedbe.MEGÉRTE a szenvedést!Gratulálok és nagyon jó egészséget a családnak.Nagyi
2014. jún. 14. 15:04
Gratulálok! nektek sem volt egyszerű.
2014. jún. 14. 12:42

Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!


Gyönyörű a baba:))


Puszil egy boldog nagyi:Julcsi

2014. jún. 14. 10:24
Szia Olvastam a történetedet sajnálom, hogy ennyi szenvedés után császárral kellet megszülnöd ezz a kis tüneményt Nagyon sok boldogságot a kisfiatokhoz és remélem hjamrosan érkezik a kistestvére is Gratulálok a Kis Trónörököshöz és nagyon jó egészséget nektek
2014. jún. 14. 09:08
Hol is kezdjem? 2009-ben összeházasodtunk a férjemmel, még nem akartunk babát, mondván majd 6-7 év múlva, addig élvezzük az életet és dolgozunk. Igen ám, de nem pont úgy történtek a dolgok, ahogyan azt mi szerettük volna!

Ugrás a teljes írásra: Endometriózis, műtét, teherbeesés, vajúdás, szülés és BOLDOGSÁG :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook