Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Motoros diszfázia fórum

Motoros diszfázia (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 15. 00:15
Köszönöm! Tsmt megy egy éve most találtam végre logopédust is aki hajlandó érdemben is foglalkozni a kislànyommal. Felkészítettek a kemény és hosszú munkára is. Engem mostmár az érdekelne kinél hogy alakult s továbbiakban? Sulira felzárkóztak e? Hol tartanak? Stb mert én egyenlőre el vagyok veszve :/
7. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Zsu96)
2014. jún. 14. 09:06
Sok munkára, gyakorlásra készülj fel! Mindenben működj együtt a logopédussal és feltétlen járjatok TSMT-re vagy hasonló fejlesztő tornára
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Pink habroló)
2014. jún. 14. 09:04
ez megkésett beszédfejlődésnél elegendő is lehet, de szenzomotoros diszfáziánál édeskevés
5. pink habroló (válaszként erre: 4. - Pink habroló)
2014. jún. 14. 06:26
Ja,és jó volt az utazólogopédus is,nagyon sok segítséget nyújtott,tanácsot adott,itthon,hogyan segítsük a beszédfejlődést.
4. pink habroló (válaszként erre: 2. - Zsu96)
2014. jún. 14. 06:24

Kifejtenéd bővebben?

Mozgásterápiára gondolsz,megkésett beszédfejlődésnél(TSMT Ayres,SZIT)?

Nálunk az egyenlő volt a nullával,nagy hűhó a semmiért.

Amivel sikerült eredményeket elérni,napi szinten foglalkoztatókból feladatok megoldása,homokóra segítségével.Bartos Erika könyvei,késztetést érzett a gyerek,hogy elővegye és kép alapján visszamesélje a történeteket ilyenkor mindig javítottam.

Esprico gyógyhatású készítmény figyelemzavarra.

2014. jún. 14. 03:06
????????????????????????????????????????????
2014. jún. 13. 22:52
Szenzomotoros diszfázia. Olyanokat keresnék akik saját bőrükön tapasztalták/tapasztalják ezt akik túl vannak rajta akik eredményeket értek el.
2014. jún. 13. 22:50
Motoros diszfázia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook