Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lesz valami bajom ha egy anyajegyemre tetováltak? fórum

Lesz valami bajom ha egy anyajegyemre tetováltak? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 13. 16:47
Az anyajegy ugyanolyan bőrfelület, mint a nem anyajegy, amennyiben nem emelkedik ki. A sérülés után ugyanúgy gyógyul. A melanoma nem sérülés következtében alakul ki. A rátetoválás minden esetre nem volt bölcs dolog.
2014. jún. 13. 21:12
ja még annyit,én is láttam most az előző fórumaid címét,elkapartam az anyajegyem.....ezzel is érdemes menni,bár velem is előfordult már hogy belekapartam egy anyajegyembe,azóta se mentem:/ igazábol nem volt kiálló,csak egy pötty,a kiálló nagyobb anyajegyek veszélyesebbek,mindenképp nézetni kell,ha megsérül...
2014. jún. 13. 21:10

Na az se volt normális aki ezt csinálta....ilyet még életemben nem hallottam.

tényleg keress egy bőrdokit,aki megnézi/bár már igazából minek,a folyamat visszafordíthatatlan,a tetoválás már ott van/,csak én azt nem értem ha ott volt te arról tudtál,miért hagytad?a te hibád is!!!remélem nincs belőle sértődés de ez van...

2014. jún. 13. 20:53
Mondjuk aki csinálta, annak is lehetett volna annyi esze, hogy nem az anyajegyre tetovál. Szerintem menj el mielőbb bőrgyógyászhoz, inkább nyugtasson meg, mint hogy valami baj legyen.
3. kisj
2014. jún. 13. 20:48

most látom hogy mind a 3 kiírt fórumodban az anyajegyed miatt izgulsz

mi a jó életnek tetováltattál akkor rá?

2. kisj
2014. jún. 13. 20:47
gondolom, sehogy nem fogod észrevenni
2014. jún. 13. 20:41

Rátetováltak egy pirosas szabálytalan anyajegyemre és szinte semmitse látszik fekete eltakarta.Lehetséges nem is anyajegy volt hanem éranyajegy vagy valami ilyesmi.Olvastam sokat hogy pirosas anyajegy sose lesz rákos mert jóindulatú lehetséges nem lesz belőle bajom?


Ha mégis pl bőrrákot vagy elrákosodik hogy fogom észrevenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook